Şimdi Ara

NVIDIA GTX/RTX Kulubü rtx 4070Ti/rtx4080/rtx4090 alimlari başladi (1269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.944
Cevap
72
Favori
959.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12671268126912701271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun hocam benim için yine keyifti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İstek üzerine küçük bir kutu açılışı çektim arkadaşlar:

https://www.youtube.com/watch?v=1h8YsIWk_9o&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xdeliruzgar

Eskiden gpu z goruntusu istenirdi. Olay kutuya dondu.

Kutuyu çekmeye üşenenden gpuzde alıyıruz zaten sen çaylı bi foto al öyle eklicem...

Yoksa almıyom kaydını

• quote:

Orijinalden alıntı: reddistic

Sanırım bu resimler çekilişe katılmak için yeterlidir:)

Hoşgeldiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Nerden olsun baksana kocaman burhan gitmiş msi şapka veriyor  

Alıntıları Göster

Olmadığını nerden biliyorsun? O beğenmediğin şapkadan 3tane vardı bende. Çoğunu verdım.

Bu seferki çekilişdekiler gördüğünde agzının suyu akıcak garantı verebilirim..

Daha iyisini yapan varsa görelim öyle nik ekleme 2copy paste google foto clup açmak 7yaş işi..

• quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

EVGA t shirt felan varmi M beden yada siyah şapka ? Parasi neyle vereyim

Parayla satılmıyor onlar.

Evga ürün grubu ve portfoyüne nessarien bakıyor.

İlk çekilişde sadece msi ürünler.

Önce kartınla clube katıl gerısı kolay

• quote:

Orijinalden alıntı: İonian_Gamer

Beni de listeye yazın;

İlk 3090 24gb sizden tebrıkler...

Bugunmü aldınız?

• demircibu kullanıcısına yanıt

Ben şapkaya bişey demiyorum ki ben msi sevmirim, asus yap palit yap inno3d yap yaz benide çekilişe derim NVIDIA GTX/RTX Kulubü  rtx 4070Ti/rtx4080/rtx4090 alimlari başladi 

• quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

Ve son. Turan hocama tüm bu süreçte verdiği sonsuz destek için ne kadar teşekkür etsem az gelir.

Hayırlısı sözünü tuttun dediğini aldın boş yapanlara kapak yapmışsın.. 3gunde 2x 3080

• quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Ben şapkaya bişey demiyorum ki ben msi sevmirim, asus yap palit yap inno3d yap yaz benide çekilişe derim  

Msi 3080 buldunda sevmesi kaldı oldu...

Palite laf söyleyenlerde sonra palit 3080 aradı..

Msi 3büyük dunya devi anakart vga üretıcısınden biri.monıtorleri ve oyuncu gaming laptoplarıda ortada 86656746456 milyon müşterısı var 2kişi beğenmeyınce birşey olmuyor. Nvidiada batıyodu forumcak batıramadınız 2011de yanıyo bitiyo ısınıyordu şimdi amdye 4.turu bindiriyor türkiyeye gelen kart 30dk durmuyor. Sitelerde F5yapmakdan klavyenın tuşu silinenler var...

Ne alakası var ? Dünya devi dediğin firmanın servisi de dünya devi mi ? Bana ne dünya deviyse ben sevmiyorum msi markasını hoşlanmıyorum , senin msi tr ile muhabbetin aran iyi olunca o firma süper hiper harika firma olmuyor. Benim sevmemem nasıl firmayı kötü yazmazsa senin aşk yaşamanda iyi yapmaz tabi benim gözümde, palite laf söyleyen palit ne bilmiyordur orayı geçelim 7600TL ye almadığına herkes pişman , Ben 10 sene önce ne diyorsam şimdi de aynı eğriye eğri doğruya doğru kıvırmaca çevirmece yok bu arada silebilirsin beni gruptan sattım titanı , yeni kart bekliyorum

• Yeni kartını yaz onu ekleyelim. Markanıda gorelim
    Msi özel değil türkiyedeki her servis kötü her marka kötü ozaman. Beyaz eşya aldığımda ben +5yıl ekstra garantı satın alıyorum servısden yarın oburgun uğraşmıyım diye.
    Trdeki servıs anlayışı kökten sorunlu. Zamanında çizgi var onuda forumcak öldürdük şimdiki asus senı muhatap almıyor şuan türkiyedeki en berbat servıs asusdur.

Salı günü aldım kartı

• Evga FTW3 Ultra için ilk skor bu şekilde. X Trio’ya göre daha fazla head room mevcut. Dolayısıyla daha uzun süre boost yapabiliyor.

NVIDIA GTX/RTX Kulubü  rtx 4070Ti/rtx4080/rtx4090 alimlari başladi

• quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

Evga FTW3 Ultra için ilk skor bu şekilde. X Trio’ya göre daha fazla head room mevcut. Dolayısıyla daha uzun süre boost yapabiliyor.

Bi 4k tvinden güzel oyun ss iyi giderdi rtx on açık. NVIDIA GTX/RTX Kulubü  rtx 4070Ti/rtx4080/rtx4090 alimlari başladi 

• quote:

Orijinalden alıntı: rcpyksl

palit rtx 3080 kullanıyorum.Kart bazı oyunlarında kilitleniyor bunun sebebi nedir anlamadım.OC yok kartımda. RDR2 de 30 saatte 4 kere kilitlendi.Bazı ara sahnelerde mesela aynı yerde sürekli kilitleniyor , mesela kilitlendiği ara sahnede hep aynı sahnede aynı anda kilitleniyor ,bazen oyun içinde de kilitleniyor.

Bu kilitlenme sorununu 10 saatlik control oyunu deneyimimde hiç yaşamadım control da hiç kilitlenmedi.

Şimdi metro exodus oynuyorum , bu oyunda ise 5-6 saat oynadım ve 2 kere kilitlendi.Bu oyunda da oyun içinde kilitlenme oluyor.

Bu konuda bilgisi olan var mıdır ?

Başkan aynı Palit rtx 3080 ben kullanıyorum, ben de senin gibi sorun yaşadım. Sitesinde bios güncellemesi verilmiş; (yedek almayı unutma!)

https://www.palit.com/palit/vgapro.php?id=3763&lang=en&pn=NED3080S19IA-132AA&tab=do

Ama bende ara ara ekran kararıp geri geliyor ve oyunda isem oyun çöküyor.

Senden ricam gpuz ekran görüntüsü verebilir misin? Misal benim sorunum kartın PCI x16_1de x8 hızında çalışması NVIDIA GTX/RTX Kulubü  rtx 4070Ti/rtx4080/rtx4090 alimlari başladi 

• TangoEchoKilo kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl yüklüyoruz biosu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gigabyte 3090 Gaming OC ile +1

NVIDIA GTX/RTX Kulubü  rtx 4070Ti/rtx4080/rtx4090 alimlari başladi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Canka1 -- 9 Ekim 2020; 9:21:25 >

Ahahahaha, cok güzel yazmissin gülme aldı beni :=)

• quote:

Orijinalden alıntı: farukclkk

Hocam nasıl yüklüyoruz biosu?

Bios yükleme verdiğim linkte zip dosyasının içinde çalıştır, gerisi haloluyor...

• 
Sayfa: önceki 12671268126912701271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.