Şimdi Ara

NVIDIA GTX/RTX Kulubü rtx 4070Ti/rtx4080/rtx4090 alimlari başladi (1270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.945
Cevap
72
Favori
959.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12681269127012711272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1650 kart tam olarak neye tekabül ediyor 1060 la aynımı yoksa yakın bir kart mı

• TangoEchoKilo kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: richardfeymanınsaçı

1650 kart tam olarak neye tekabül ediyor 1060 la aynımı yoksa yakın bir kart mı

1tık altı

Güç girişsiz 60watt tdp

4gb versıyon

Sıfır alcaksan eğer 1650super al o iyi

Ben uyguna 1000tl maksimum gtx1060 tercih ederdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canka1

Gigabyte 3090 Gaming OC ile +1

Hoşgeldiniz sizi locaya alalım..

Rtx3090 alan 2oldu NVIDIA GTX/RTX Kulubü  rtx 4070Ti/rtx4080/rtx4090 alimlari başladi 

• demircibu kullanıcısına yanıt

teşekkürler hocam. İlginçtir ki kutudan destekleyici çıkmadı. Umarım anakarta sıkıntı yaratmaz

laptopa ihtiyacım vardı 1650 ekran kartı var hocam ti versiyonluya para yetmedi laptoplar uçmuş fiyatları

• Canka1 C kullanıcısına yanıt

Mutlaka harici bir braket edinin hocam. Kartlar ciddi anlamda ağırlar.

Abi her kart geldi EVGA'lar neden gelmedi? Senden bekliyorduk ilk.

• Beni de ekler misiniz?

NVIDIA GTX/RTX Kulubü  rtx 4070Ti/rtx4080/rtx4090 alimlari başladi

• Arkadaşlar Merhaba Asus Tuf Oc 3090 kullanıyorum msi afterburner ile oyun içi testlerde sıcaklık 66 dereceyı gecmıyor fakat nedense saat hızı 1950 ile başlayıp 1800 lere kadar düşüyor ve çok dalgalı. Güç kaynağım 1000 watt'lık corsair rm1000x 2 ayrı 8 pin kablo ile bağlıyorum. Kaablolara baktığım zaman aslında bir pci-e 8 pin kablonun ucunda 2 adet 8 pin uç çıkıyor. Tek kablo ile mi bağlamak lazım yoksa benim gibi 2 ayrı kablo ile mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XII.Nicksiz -- 9 Ekim 2020; 19:15:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukclkk

Beni de ekler misiniz?

Vayy benim ilk rtx 3080 kartım sevimli kurbiş palit..

Almışsın kartı hayırlıs. Çekilişede eklendin tebrıklerNVIDIA GTX/RTX Kulubü  rtx 4070Ti/rtx4080/rtx4090 alimlari başladi 

• quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

Mutlaka harici bir braket edinin hocam. Kartlar ciddi anlamda ağırlar.

Savıar clupde tek sıkılırsın diye eşi ikiz kardeşini getırdım.

Olmuşmu doğru almışmıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demircibu -- 9 Ekim 2020; 20:55:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bukibuks

Abi her kart geldi EVGA'lar neden gelmedi? Senden bekliyorduk ilk.

1gün geciktim çok değil.. matrıxde sıkıntı vardıda..

1000gbits nette sorun yaşıyordukdaNVIDIA GTX/RTX Kulubü  rtx 4070Ti/rtx4080/rtx4090 alimlari başladi 

• Muten Baba kullanıcısına yanıt

Hocam yazdiklarin pek örtüsmedi simdi. Geçen gün sattigim msi 2080ti lightning z yi almak icin pazarlık yapmamis miydiniz ben mi yanlış hatirliyorum? Eger msi hic sevmiyorsaniz neden almak istediniz? Demem o ki fanatiklige gerek yok egri oturup dogru konusalim. Msi belki su an dunyadaki 1 numarali firma hatta belkisi yok direk 1 numaradir satis rakamlarinda afaki ama mantinli düşünerek konusuyorum. Cok kaliteli ve 1. Siraya oynayan urunler uretiyorlar son yıllarda ciddi gelistiler. Anakartta asusun hakimiyetine son verdiler. Artik godlike konusuluyor tum dunyada. Zira lightning z en baba 2080ti idi tartismaya gerek birakmaz sanıyorum o karta hasta olmayan performansindan sikayet eden bir kişi duymadim ben. Ki siz de onlardan birisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: frozensoul

Hocam yazdiklarin pek örtüsmedi simdi. Geçen gün sattigim msi 2080ti lightning z yi almak icin pazarlık yapmamis miydiniz ben mi yanlış hatirliyorum? Eger msi hic sevmiyorsaniz neden almak istediniz? Demem o ki fanatiklige gerek yok egri oturup dogru konusalim. Msi belki su an dunyadaki 1 numarali firma hatta belkisi yok direk 1 numaradir satis rakamlarinda afaki ama mantinli düşünerek konusuyorum. Cok kaliteli ve 1. Siraya oynayan urunler uretiyorlar son yıllarda ciddi gelistiler. Anakartta asusun hakimiyetine son verdiler. Artik godlike konusuluyor tum dunyada. Zira lightning z en baba 2080ti idi tartismaya gerek birakmaz sanıyorum o karta hasta olmayan performansindan sikayet eden bir kişi duymadim ben. Ki siz de onlardan birisiniz.

Muten aslında orda takılmak için yazdı birazda. ama ben ondan teknik bilgi birikim paylaşım beklerken o makara yaptı.. Bak clupde soru soruyorlar bilgi istiyorlar çok çok yoğun olmama ragmen hem buraya hem dışarı yetişmeye çalışıyorum.

Msi monıtor piyasasınada girdi çok iyi ürünler yapıyor. Adusdan daha kaliteli ve uygun.

Msi anakartlar artık çok üst duzey. Fiyst performans dengesını ıyı tutturuyor. Ben açıkcası 15yılı geçmiştır pc toplarım parça test ederim msi üstüne kata kata geldi bugunlere

Eski bilgisayarcı takıntıları vardır kingston en iyi ram asus en iyisi bitti o artık...

Katiliyorum, devir artık msi devri o eski siralar değişti aynı sekilde 20 senedir bilgsayar toplarim en az 15 sene oc deneyimim olmustur son zamanlarda msi dehset performansli urunler yapiyor bence bundan sonra yavas yavaş her alanda pazarin buyuk bölümünü domine edecek.

Bu arada benim yavruları da ekler misin? Hizimi alamadim bir baktim 2 tane almisim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frozensoul -- 9 Ekim 2020; 19:58:56 >

Sağ olasın :)

Hybrid yolda. 🤘😎

• frozensoul kullanıcısına yanıt

Hocam yazdıklarımı örtüştürmeye çalışmana gerek yok ki seninle yeni tanıştık 2080ti yi bana vermedin arkadaşlığımız çabuk bitti NVIDIA GTX/RTX Kulubü  rtx 4070Ti/rtx4080/rtx4090 alimlari başladi burhan beni eskiden bilir marka fanatikliği hiç yapmadım , her markanın iyi kötü serileri ürünleri var ben msi ları drmoss zamanından bilirim severimde ama son dönemde nedense sevmiyorum , belkide senin gibi 4-5 msi sahibi kartını bana satmadığı içindir yada burhan msi sevdiği içindir kim bilir NVIDIA GTX/RTX Kulubü  rtx 4070Ti/rtx4080/rtx4090 alimlari başladi 

Burhan sende bilgi paylaşım beklerken makara yapıyor diyorsun pes doğrusu yıllarca paylaşımın alasını yaptık yaptık onları hiç demiyorsun, hatta bazılarına gelip ilginç yorumlarda yapardın NVIDIA GTX/RTX Kulubü  rtx 4070Ti/rtx4080/rtx4090 alimlari başladi 

• Yorumlarımla konuna katkı yapar spesfik hayran kitlem konunu görürdühit gelirdi terazine rep
    Sayemde kurmaylik sınavını kazandın kurmay oldun

Konuyada kartlar gelmeye başladı. Rtx 3090 alanlarda var maşallah.
    Oyun test bekliyorum 1/2ss 4kda

• 
Sayfa: önceki 12681269127012711272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.