Şimdi Ara

Nvidia GeForce Now [ANA KONU] (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.835
Cevap
195
Favori
539.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler Steam, origin vs'de desteklemeyen oyunları family share seçeneği ile oynanabiliyormuş, deneyen oldu mu

https://www.techradar.com/how-to/how-to-play-unsupported-games-in-geforce-now

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    OTG kablo sipariş etmiştim, gelince telde de kablo ile denerim. Belki daha iyi olur. PCde zaten kablo ile denemiştim, unutmuşum onu belirtmeyi. Hatta PCde Logitech ile denedim, hiçbir sorun olmadan tanıdı direk.
  • adilazimdegilx kullanıcısına yanıt
    Bir program buldum bu DS4 lag muhabbeti için. Gece deniyeceğim sorunu çözer ise iyi olacak.

• KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Fark görürseniz paylaşın, ben de kullanabilirim.
  • adilazimdegilx kullanıcısına yanıt
    Tabiki hocam ayıpsın.

• Kredi kartı ile ödeme aşamasında sorun yaşayan oldu mu. Her iki kartımda da sorun yaşadım. adres bölümünde tutarsızlık ya da türkçe karakter sorunu mu yaşıyor acaba
  • Çıktığı günden beri oynuyorum ve hergün daha da etkileniyorum arkadaş. Uplay' den 13 liraya Division 2 aldım. İnanılmaz çalışıyor. Klavye-fare ile oynuyorum zerre sıkıntı yaşamadan. Kesinlikle internetinize göre ayarlar yapın. Benim net 24/3 ve stream çözünürlüğünü 1366x768 yapmıştım ilk günden beri bu şekilde ve %95 oranda sorunsuz oynuyorum. 720p yapmanıza gerek yok ara seçenekler de var yani. O kadar memnunum ki anlatamam. Lütfen kenara atılmasın bu hizmet ve gelişmeye devam etsin.

Nvidia GeForce Now [ANA KONU]

Şu an benim için tek eksisi çok fazla launcher olması. Kendi pcnizde sıkıntı çekmiyorsunuz bundan tabi ama Geforce Now için aynı şeyi söyleyemem. Oyun açma süreniz, kayıt ve ayarlarınız, multi launcher bağlanan oyunlarda lisans sıkıntısı vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gertize -- 14 Şubat 2020; 23:18:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• volkie kullanıcısına yanıt
    Originde 35gb alti oyunlari yukleyip oynayabilirsiniz

Fifa 20
    Darksiders 3 oynadim origin ustunden

• quote:

Orijinalden alıntı: Gertize

Çıktığı günden beri oynuyorum ve hergün daha da etkileniyorum arkadaş. Uplay' den 13 liraya Division 2 aldım. İnanılmaz çalışıyor. Klavye-fare ile oynuyorum zerre sıkıntı yaşamadan. Kesinlikle internetinize göre ayarlar yapın. Benim net 24/3 ve stream çözünürlüğünü 1366x768 yapmıştım ilk günden beri bu şekilde ve %95 oranda sorunsuz oynuyorum. 720p yapmanıza gerek yok ara seçenekler de var yani. O kadar memnunum ki anlatamam. Lütfen kenara atılmasın bu hizmet ve gelişmeye devam etsin.

Şu an benim için tek eksisi çok fazla launcher olması. Kendi pcnizde sıkıntı çekmiyorsunuz bundan tabi ama Geforce Now için aynı şeyi söyleyemem. Oyun açma süreniz, kayıt ve ayarlarınız, multi launcher bağlanan oyunlarda lisans sıkıntısı vs.
    Hocam hocam epicgames paneline girince Ubisoft eşleştirmesi konusunda sıkıntı yaşadınız mı?
    division 2'yi ben de aldım. oyuna girmek isteyince ubisoft eşleşmesi yapmamı istiyor. sonra hata alıyorum.

edit: bunu yazdıktan sonra hallettim. 102008 kodlu bir hata veriyordu. Ülke farkından dolayı oluyormuş. Kendi bilgisayarıma epic games uygulaması indirip oradan eşleştirme yapınca halloldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi themontana -- 15 Şubat 2020; 0:32:42 >

• Epic games oyunu doğrulamak için Uplay' e de bağlanıyor ancak lisansı doğrulayamıyor. Muhtemelen bunun sebebi oyunu Türkiye' den satın almış olmana rağmen GFN' ile Almanya sunucusundan oynamaya çalışman. Şuan için çözüm beklemek durumundasın ya da iade talebinde bulun. Uplay' den satın alırsan sorunsuz oynatıyor.

Özelden yazan arkadaş buralardaysa ona da cevap vereyim: hayır mobil değil tırt bir laptopta oynuyorum. Ancak klavye fare desteği mobil için de var sanıyorum. ( özel mesaj telefon numarasıyla doğrulama istediği için mesajları yanıtlamıyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gertize -- 15 Şubat 2020; 1:9:48 >
  • Nvidia GeForce Now [ANA KONU]

Akiyor akiyor.

• ISP ve hiz nedir?

• bugyboy B kullanıcısına yanıt
    TT Fiber, 100Mbps.

• Bu sistem bir harika. Bir gün mobilde division 2 oynayacağım aklımın ucundan dahi geçmezdi.
    Yaptığım testler e göre sanki mobil uygulama daha performanslı gibi geldi. PC ye göre.

Buradan başlayıp Nvidia GeForce Now [ANA KONU]

1 saatte buraya kadar gelebildim. Nvidia GeForce Now [ANA KONU]

• Abi adamlar mis gibi sistem yapmış ama internetim 7 mbit olunca denemeye bile korkuyorum:(
    Bu tip durumlarda coğrafya gerçekten kader oluyor sanırım :((

• Arkadaşlar bu desteklemeyen steam oyunları nasıl açarız

• Hacı sen mantığı anlamamışın. Desteklenmiyorsa açamazsın. Sen oyunları başka pcden oynuyorsun orada ne yüklü ise onu oynarsın o kadar.

• enoelroc kullanıcısına yanıt
    İnternette bir sürü video var ama hocam

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.