Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (9805. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
197.597
Cevap
968
Favori
13.478.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 98039804980598069807
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba, rtx 2070 almayı düşünüyorum da fiyatlar şu an nasıl? Sıfır satılıyor mudur onu bile bilmiyorum.

• Spirit_Rises kullanıcısına yanıt

3070 zaten şuan o seviyelerde :)

bir de ilan verenler lhr yok valla yok yazmıyor mu hala, tam komedi.

ulan lhr yoksa daha eski bir kart demektir bu iyi bir şey değil ki özellikle yazıyorsun.

dolardan korkan dolar alır bekler önlemi bu kadar basit miningciler hala durumu tam anlamıyla kabul etmiş değil.

12-13 e ikinci el 3080 satmaya çalışan kafalar var hala.

aslında onlarında güvendikleri bu arkadaşın dediği gibi tlnin sürekli değer kaybı.

kartlar yatmaya başlayalı daha 10 gün oldu fiyatlar dolara rağmen yavaş yavaş iniyor sarı sitede.

çok daha ineceğini tahmin ediyorum.

ikinci el az kullanılmış temiz top model 3080 in edeceği şuan maks 9k dır benim gözümde.

• frzstate kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar, sizce ne zamana kadar beklenmeli.Cidden bir düşüş var gibi.Bunca dezevantaja rağmen ilanlar çoğalmaya başladı.Bunu kabullenemeyenler rig sahipleri muhtemelen.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Telegram ve facebook'ta 3070 5.5 k 3080 8-10k 3090 13-17 arası. 9'a 6900xt gördüm.

• tysagman kullanıcısına yanıt

yanmış mosfet de dahil mi fiyata?

• quA07 kullanıcısına yanıt

Selamlar hocam bunun cevabı sizde acil lazımsa 2.el temiz bulabilirsiniz ucuza şuan da da.

Acil değilse ben olsam seneye ilkbaharda alırdım 4bin serisi tam yerleşir fiyatlar oturur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Methionine kullanıcısına yanıt
    Bilemem :)

Ortalik karisik. Herkes herseyi bilir oldu. Ikinci elde 9lirayada kart var 30 liraya da. 10liraya ftw3 satanda var 20liraya ventus da var. Termal pad degistiyorlar, macunları yeniliyorlar... amazon almanya var japonya var. Newegg var. Lhr degil diyor mining yapilmadi diyor. Firmalara 1 ton ürün Iade ediliyor falan.

Kim neye guvenilecek bilmiyorum artık... ama 2.el olayını geçtim sıfır alirkenbile dikkat edilmeli artık

• Yorumunuza aynen katılmaktayım.1 ay içerisinde bile fiyatlar çok fark etti, kabul etmek istemeyenler olsa dahi daha bugün 5000'e 3060, 7000-8000 aralığında 3070'ler, 6000-6500'e Rx 6700 xt buldum ki temiz kartlar, herhangi bir işlem görmemişler.1 ay öncesiyle nereden baksanız %20-30'luk bir düşüş var.3080 ikinci el ve sıfır fiyatları da önceki aylara göre düşmüş.Tek garipsediğim bu fiyatlara rağmen TR garantili diye 3060 Gigabyte 3 fanlı modele 11-12K isteyen bu tarz sektörden bir haber birçok ilanda var.Bir kısmı bu rakamın üzerine birde PAZARLIKSIZ yazıyor. 😅

Ben şahsen yeni duyurulacak Rx serisini ve 4060'ı bekliyorum, 3060 2K'da beni mutlu etmedi umudum rtx 4060 veyahut rx 7700 (adı her ne olacaksa) mutlu eder.FSR 3.0 ve DLSS 3.0 büyük kilit noktalar benim için. 😄

• SuperMert kullanıcısına yanıt
    donanimdan uzak kaldim ancak yeni bir i5/i7 pc toplayacagim, fazla oyun oynamayacagim ama iyi halli sıfır ekran kartı dusuk fan sesi olan 3070 alayım diyorum.(8-9k geçmek istemiyorum bütçe olarak) TR den mi almak mantıklı, veya onumuzdeki ay Almanya seyahatim esnasında amazon.de yapmak mı, hangi modeli tavsiye edersiniz ustalar? hangi fiyat araligina, nerden düzgün garantili problemsiz bisey alinir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi datox -- 26 Eylül 2022; 2:27:39 >
  • datox D kullanıcısına yanıt
    Almanyadan direk magazadan da alınabilir amazon.de de olabilir fakat gumrukte sıkıntı olabiliyor sanırım tr'ye girişte tespit edilirse. Beyan edip vergisini ödemelisiniz. Ayrıca turkiyede ikamet ediyorsaniz garanti için tr 'den almak daha mantıklı olabilir.

Kullanacağınız çözünürlük göre 3060ti da güzel secenek olabilir. 3080 ise daha uzun soluklu bir ürün olacaktır.

Ilk 5. Ftw3,suprimx, rog strix, aorus,gamerock. Tuf ve gaming (x)z ayrıca gaming oc de güzel modeller.

Asus ürünlerinde cv şikayeti çok duyulur oldu. Diğerleri biraz daha sorunsuz gibi , biraz da şans tabi.

Piyasayi senin gozun belirlemiyor maalesef. Mining bitti ee sonra ? 4 serisi 40k dan kapi acacak millet 3 serisine donecek. Dondugu zaman ne olacak piyasayi belirleyen dolar faktoru olacak.

Sen 8-9 a 3080 beklemeye devam ede dur. 4 serisi ile fiyat yelpazesi yerine oturunca birdaha gozlemlersin.

Bazi seyleri yazarken biraz gercekci olun. Ekonomi ortada doviz ortada. Aldigimiz suya kadar zam geliyor hergun. millet malini bu kadar etmez ya diye dusuk fiyatlara mi koyacak. Adam sattigi ile ustune ekleyip baska kart bakacak e bu noktada da yeni serinin fiyati yine eskilerinkini yukari cekecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spirit_Rises -- 26 Eylül 2022; 15:37:35 >

Piyasayı ben belirlemiyorum zaten ben fikrimi yazdım sadece burada alınacak gücenecek bişi yok.

Ben 3080 in bu dolar kuruyla hakkı 9 bin dedim. Sen ya da elinde tonla kart kalmış madenci de bence hakkı 15 k diyebilir banane nitekim o tarz fiyatlara koyanlarda var.

Bana komik geliyor. Sen ciddiye alirsan gidip alabilirsin.

Benim birseye gucendigim falan yok. Sadece durumu ozetliyorum. Bana gore de bu fiyatlar anormal ama artik maalesef normal. Ulkedeki saticilarin ve dolarin etkisi ile gelinen nokta bu. E millet de elindeki mali satip yenisini almak icin mecbur rakamlari yukari cekiyor ikinci elde.

Soylediklerinize katilmakla beraber mining kartlarının ikinci el piyasasını düşüreceğini düşünüyorum. Sonuçta artık kazanc saglamiyor insanlar ellerinden cikarip nakite dovize donmek isteyeceklerdir. Kart çok fazla oldugu için fiyatlar gunden güne dusecektir. Kartlarin parasini cikartanlar da var bir an evvel nakite donmek isteyen de bence...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuperMert -- 26 Eylül 2022; 17:12:9 >
  • 6500 xt vardı idareten fiyatı görünce şöyle bir hamle yaptım, iyi mi yaptım, kötü mü yaptım sizce :

https://www.hepsiburada.com/sapphire-pulse-amd-radeon-rx-6700-10gb-gddr6-pci-express-4-0-hdmi-dp-ekran-karti-11321-03-20g-p-HBCV00002TTBE1?magaza=Hepsiburada

• takami59 kullanıcısına yanıt

Hocam 4000 serisi söylentileri gün geçtikçe artıyordu o yüzden dayanamayıp iade ettim. Pişman değilim açıkçası.

• rtx 3080 16500 TL sizce iyi mi?

• Normal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CaptainTsubasa483 kullanıcısına yanıt

MSI Gamingx trio modeli hocam 10gb olan. peki sizce kaç tl olursa sıcak fırsat olur?

• 
Sayfa: önceki 98039804980598069807
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.