Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (5027. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
197.597
Cevap
968
Favori
13.478.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 50255026502750285029
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Var mı bunun için bir kaynağınız, biz bence diyoruz umarız değildir diyoruz da 100’de 100 demeniz neye dayanıyor bilmek isterim, ödemek için bekleyen insanları belki gereksiz gaza getiriyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun.

• aksama adam acınca kartı sana söyler. ondan sonra kaynagımı yazarım sana.

• -K@- kullanıcısına yanıt

kart LHR mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: iSpeedy

Battı balık yan gider, bi LHR fantazisi de benden olsun.

🤣 Ben de sizden gaza gelip iptal etmiştim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt

Öyleyse MSI B550 anakartım 2020’nin 7. haftası üretimi oluyor ama nasılsa B550 anakartlar o tarihte daha satışa çıkmamıştı…

• lofer_freud kullanıcısına yanıt

sağolun hocam

• eksi273_kelvin kullanıcısına yanıt

Hayırlısı olsun ne diyim NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]  o kadar da LTD filan yazmıştınız niye iptal ettiniz? Gerçi ben sizinkinin kargoya verildiğini hatırlıyorum ama o sizinki değil miydi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iSpeedy -- 17 Haziran 2021; 14:7:18 >
  • iSpeedy kullanıcısına yanıt
    Yok size takılıyorum, iptal etmedim; fakat bende tarih vardı önceden, şimdi yok, kargoya da verilmedi, sizde tarih gözüküyor. Hayırlısı bakalım.

Başka bir arkadaş kargoya verildi demişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eksi273_kelvin -- 17 Haziran 2021; 14:9:52 >
  • eksi273_kelvin kullanıcısına yanıt

o zaman belki benimkinin de tarihi uçabilir. İlginç Tarih uçucaksa girmeyelim hiç bu topa, ihtimal daha da artıyor o zaman. Depoda kart mı yok da tarih uçmuş acaba NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

Edit : "Preparing for Shipping" durumundan "Not yet shipped" durumuna geldi. Herhalde benim de tarih uçucak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iSpeedy -- 17 Haziran 2021; 14:19:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren903

Hemen tavsiye mesajını siliyorum. Uyarılarınız için teşekkürler. NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

https://forum.donanimhaber.com/ensa-bilgisayar-teknik-takip-guvenilir-mi--148600093

@` quaD.

@eren903

@masterlux

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ll BLooD ll -- 17 Haziran 2021; 14:37:6 >

• Almanya ve Italya "EVGA GeForce RTX 3080 XC3 Ultra" stoğu girdi, yani Mayıs Fransa siparişlerinin paraları çekilebilir, siparişi olanlar limitlerine dikkat etsin. NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• Beyler kartiniz lhr ciktiysa oyuncu arkadaslara aldiginiz fiyata yakin satin da hem satici acilmis kartla magdur olmasin hem de oyuncular kartsiz kalmasin (bence)

• NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

Arkadaşlar benim kumarım biter hepinize kolay gelsin japonya ile :)

• quote:

Orijinalden alıntı: eksi273_kelvin

Yok size takılıyorum, iptal etmedim; fakat bende tarih vardı önceden, şimdi yok, kargoya da verilmedi, sizde tarih gözüküyor. Hayırlısı bakalım.

Başka bir arkadaş kargoya verildi demişti.
    Hocam sizinde japonya mıydı? Karta sonradan limit verince ürün stoğu bekliyoruz tekrar değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kenanbal kullanıcısına yanıt

Evga internet sitesinden üyelik açıp seri noyu kayıt ediyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: iSpeedy

o zaman belki benimkinin de tarihi uçabilir. İlginç Tarih uçucaksa girmeyelim hiç bu topa, ihtimal daha da artıyor o zaman. Depoda kart mı yok da tarih uçmuş acaba  

Edit : "Preparing for Shipping" durumundan "Not yet shipped" durumuna geldi. Herhalde benim de tarih uçucak.

Bunu bende merak ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 50255026502750285029
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.