E

Er
17 Mart 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 7 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Ekran kartı piyasası malumunuz stok ve ikinci el fiyatları çok kötü durumda. Elimdeki bir kartı tamir ettirmek istiyorum, konuyla ilgili en çok denk geldiğim yer YouTube'da tamir ve bilgilendirme videoları paylaşan Teknik Takip(Ensa Bilgisayar). Burası ile uzaktan kargo ile tamir hizmeti almış olan var mı, güvenilirliği konusunda tecrübe paylaşabilecek var mı?

Arkadaşlar merhaba gw2 hesabımı satıyorum İstanbul ve belli çevresinde elden satış gerçekleştirebilirim ,

Fiyat:90 tl.

Hesapta heart of thorns ek paketi yüklüdür bundan dolayı oyunun ek paketini almayı düşünen arkadaşlar bu hesabı alabilirler daha ucuza denk geliyor ( doların sürekli artmasından dolayı :) ) .

2 tane 80 level Guardian ve Warrior bulunmakta diğer karakter slotlarında kasılmakta olan 58 level necro ve 2 tane banka görevi gören karakter açık, yaklaşık 1-2 ay oynadım 2k+ achievement var ve full exotic gear.

Takılar ve Greatsword ascended. 68 laurel var, hesabı alacak arkadaşın üstünü yeniden dizmek isterse diye.
Merhaba arkadaşlar tavsiyelerinize ihtiyacım var kesinlikle overclock yapmıyacağım monitor dahil hdd yerine 120-128gb ssd olmasını istediğim max 2000 tl bir sistem alıcam.

Kullanım amacı oyun olacak kasa seçiminde görünüm benim için o kadar önemli değil.

Mmorpg oyunları ve crysis 3 gibi ağır oyunlar oynamayı tercih ederim 2000 tl kredi kartı limiti olduğu için şimdilik bütçem bu yardımlarınızı bekliyorum.

Umarım iyi ifade edebilmişimdir kendimi
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 18
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 3.488 (Bu ay: 315)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Dahili Bileşenler
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.