Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir - 17 Masaüstü
5 sn
197.597
Cevap
968
Favori
13.478.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12441245124612471248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fanzi

Userbechmark sitesinde yapılan teste göre 3060 model kart 5700xt den bile yüzde 10 kadar kötü ancak piyasa koşullarına göre yine alınabilecek mantıklı seçim oluyor. Belki driver vs. Yüzünden kötü perf. göstermiş de olabilir. Bekleyip göreceğiz.

driverla 2070s 2080 arasına oturacağını düşünüyorum

• Sintai kullanıcısına yanıt

Kasa toplayıp da kart bekleyen, asıl kemik alıcı tayfanız gamer'lar da çamur yesin zaten..

• No Way Out kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam sıkıntıymış baya amerika yüzde 99 ups kargoya veriyor zaten bakalım ne olcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

driverla 2070s 2080 arasına oturacağını düşünüyorum

Alıntıları Göster

Temenniler o yönde ama çok mantıklı bir beklenti gibi gelmiyor bana...

• omerberk0w O kullanıcısına yanıt

Hocam zaten sürekli olarak biçok insan ulaştığı için geçmişe bakmasını önerdim, her gelen aynı soruları sorarsa hiç yol alamayız. Zaten böyle sorular genelde cevaplanmıyor yine de yol gösterdiğimi düşünüyorum.

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt

Bana biraz fazla iyimser geliyor ama inşallah öyle olur. Benim şüphem ampere teknolojisinin scale probleminden kaynaklanıyor. Ampere teknojojisi çözünürlük yükseldikçe daha iyi performans veriyor ama 3060 alacak insanın 4k da çok oyun oynayacağını düşünmüyorum. Şöyle 1080p 1440p arası bi çözünürlük olsaydı heralde 3060 oraya iyi giderdi.

• Fanzi kullanıcısına yanıt

PCB mimarisi, zar seçimi, driver yüzünden değil aslında o kadar da, tabii Adrenaline driverların canavar olduğu aşikar ama maalesef RX serisi mining furyasında bizi Nvidianın kucağına atıyor. Yani açıkçası bu şartlar altında da 3050 ve 3050 Ti, 2060 altında kalacak gibi duruyor. Sanırım yaza doğru Super serileri kurtarıcı olacak ama o zamana kadar performans seçimi 3060, fiyat uçuk olmadığı sürece 7000 bandına değer bir kart, daha fazlasına çıkarsa aldırmaz kendini bu performansla. 5700 XT teknik kapasite olarak 2070S tarzı bir kart, 3060 ise 2070 bazına çok daha yakın, 5700 XT daha iyidir tabii. Ama benim merak ettiğim olay kartın DLSS uyumu, bu konuda 20xx serisini egale edeceği kesin. Çok çok ince ayarlarla da 2080 seviyesine çekebileceğimi umuyorum 3060 alırsam. Birkaç saate incelemeler açılacak bakalım kağıt üstünde değil de sahada nasıl bir performansla gelecek bu 3060

• 599 euro tuf 3060 o zaman iptali hakediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • qp bilişime hazır sıstem stoğu gelmiş asus tuf 3080 li sistem 24000 tl

içinden kartı soker 22 ye satarsınız diğer parçalardanda 5-6 k kar bırakır

yalnız ben sordum kartları demonte gondermıyorlarmıs .

Saldırın beyler gazanız mubarek ola :D

• pathofdeniz kullanıcısına yanıt

şu yasak kalksın rahata erelim artık bakalım neymiş performansı

• 2070S yakalar, ama 2080 şu an için manuel ayarlamalar olmadan hayal gibi duruyor. Hard OC ile belki

• yurtdisi hangi kartlarin garantisi var bilen yokmu

• quote:

Orijinalden alıntı: şoray uzun yolda

yurtdisi hangi kartlarin garantisi var bilen yokmu

eVGA global garanti nerden alırsan al garantisi var diğer markalar için EU+UK'den alırsan 2 sene garantisi var, diğer bölgelerden alırsan 30 gün iade hakkı var sadece o da satıcısına göre...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hicks -- 25 Şubat 2021; 14:23:57 >
  • DerMeister_ D kullanıcısına yanıt
    22’ye zor satarsınız şu an, o rakamlara 3090’lar satılıyor, tamam mining yapanlar alıyorlar da onlar da salak değiller sonuçta.
  • şoray uzun yolda kullanıcısına yanıt

Evga 3 yıl global garantili nereden alırsan al.

• az önce almanyadan 2125 euroya palit 3090 aldım dünde kart alamıcam diye sistem almıştım sizce hangisini iptal edeyim.

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

• mimcayy35 M kullanıcısına yanıt

Biri yola çıkana kadar ikisini de iptal etmeyin bence.

• mimcayy35 M kullanıcısına yanıt

başgan net sistem , özelliklleri fena çünkü

• Fanzi kullanıcısına yanıt

videocardz sentetik sonuçlarıda pek iç açıcı değildi 3060'ın uygun driver olmasa bile driver çıktığında bir anda 2070s 2080 arasına konumlanacağını düşünmüyorum, şimdiye kadar böyle bir şey görmedim en fazla 2070'i geçer o bile yetersiz tam anlamıyla bu kart 2070s ayarında hatta 1 tık daha iyi olması lazım umarım yanılırım NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

eğer kart bu şekilde çıkarsa acaba mining kısma mevzusundan ötürü kartın genel performansını mı düşürdü bu nvidia olur mu olur

3060ti stoklarda olsa taş gibi kart hem saf performans hemde rt den dolayı

• allaturca89 kullanıcısına yanıt

Verdiğim tüyoyu baba oğluna vermez birazdan talan ederler. Alan /almayan keyfi bilir

Bundan sonrakı kartlarla mining kazım hızıda dusurulecek bu kartlar dahada degere biner 30 a ble gidebilir eth bu durumdayken :D

• 
Sayfa: önceki 12441245124612471248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.