Şimdi Ara

NttGame Yetkililerini Neden Ulasilinamiyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ticket atiyorum cevap verilmiyor. Oyuna geri donmek istiyorum uzun bir aradan sonra. En son Europe serverinde oynamistim ve karakterimin bilgilerini unuttum, giris yapamiyorum. Bu sebeple ticket atiyorum ancak sikinti oldugu yaziyor. Nttgame yetkililerini nasil ulasabilirim?

• Ulaşamazsın
  • Ko oynarken 100 tane ticket atmışımdır belki daha fazla,bir tanesine cevap bile verilmedi.
  • Ulaşacağını sanmıyorum yetkililer bildim bileli sorumsuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • [simage]Konuyu görünce bi anı aklıma geldi yıl 2006 o zamanlar gateden geçme parası 358 coins..
    bi carım vardı ıd şifre hala hatırlıyorum.. mage, 30 lvl civcivini novacı abiler 1 ayda patlatmıştı sağolsun..
    tabi civciv patladı 500k para geldi, bankada da;
    2 opal
    +6 dagger
    630 k para var..

Sabah okuldan kaçtım, kafeci abi içerde uyuyor cama tıklıyorum uyansın açsın diye. Her neyse oyuna bi girdim çar bomboş.
    2006 da ilk ticketimi attım ve aynı mail adresini kullanıyorum. Hala cevap gelmedi dostum.[/simage]
  • Y2kmtt kullanıcısına yanıt
    sonra maradonda 10k plzliğe mi başladın pampa ben üzüldüm haline :)
  • Eskiden oynarken gb almistim 50 gb kadar tek hesaba aldim hepsini ana char ve yan charlara depoladim neyse her sey güllük gülistanlik bir sabah chara girmeyi denedim baktim banlanmis char deliye döndüm megersem bir charin üzerinde 10 gb den fazla bulundurmak yasakmis sonra ticket atmaya basladim premium da yok charda 2 gün sonra cevap geldi charimin banı acilmisti cok sevinmistim .d

• 0 dan char ac
  • Benim de her attığım ticket'a alakasız cevaplar geldi. Her zaman ama ...
  • Zamanında attığım ticketler hep cevap buldu sorunlarım çözülmüştü Fire Drake zamanları...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gopluumit -- 20 Aralık 2013; 1:36:09 >
  • 11880 i ara belki bulurlar numaralarını o kadar reklam yapıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: easymen

sonra maradonda 10k plzliğe mi başladın pampa ben üzüldüm haline :)

10 k büyük paraydı o zamanlar :) moradonda rehin kaldım 1-2 hafta bikaç kristal falan düşmüştü sanırım onları sattım. Zaten kıyafetleri satıcıdan satın alırdık (rare item:)

undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y2kmtt -- 25 Aralık 2013; 10:34:57 >
  • ticketle anca ulaşırsın veya resmi forumdan.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.