Yüzbaşı
28 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 17 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Meraba arkadaşlar.

Başımdan şöyle bir olay geçti. Şarj cihazımda hiçbir problem yoktu bir anda şarj olmadığını farkettim bende direkt kabloda sorun vardır diye yorumladım. Evde ufak bir deneme yaptım başka bir şarj cihazı vardı hızlı şarj özelliği olmayan şarj aletiyle denedim şarj ediyodu sonra benim bozuk sandığım kabloyla denedim yine şarj ediyodu bu sefer oklar şarj cihazına yöneldi. Sonra baktım bozulanın şarj cihazı olduğunun kanaatına ulaştım. Lâkin kardeşim bu sefer taktı şarja onun telefonunu şarj etti kafam karıştı. Benim telefonu neden şarj etmiyor çözemedim bir türlü. Sizce bunun nedeni nedir bir çözümü var mıdır ? Teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba. Sevgilim beni terk etti. Ama òncesinden sunu söyleyeyim biz aslında 2 sene önce tanısmıstık ben onu ilk gördüğümde aşık olmustum.

Aynı iş yerinde calisiyorduk. Herşey normal giderken aslında onun da benden hoslandığını anlamıştım. Ama ben daha çk belli ediyodum. Sonra biri buna musallat oldu kızın psikolojisi bozuldu beraber olamadık ben isten ayrıldım sonradan da duydum ki o musallat olan ****yle zorla evlendirilmiş. Annesi babası tarafından degil. 1 ay evli kalmışlar. İste gel zaman git zaman 2 sene gecti.

Bana bir anda mesaj attı biç beklemiyodum ama hala çok seviyodum. Sonra çıkmaya başladık. 4 ay oldu çıkalı ama dolu dolu yasadık yani mutlu olması için herseyi yapıyodum o da beni seviyodu ama sürekli tehtid eder gibi söyle olursa terk ederim seni bòyle olursa terk ederim seni gibi nedenler sürerdi. Bende öyle birsey olmayacagından fazla önemsemezdim bu sözlerini ama çok seviyorum.

İşte bu 4 ayın sonunda bana şaka yaptı ama her şy bitti istemiyorum seni gibilerinden bende deliye döndüm kardesini aradım böyle böyle diyo bana neden olduguyla ilgili fikir almaya calisiyodum kardeside çıkış yapmış sen neden böyle yapıyorsun seni canından çok seven birine yakışıyor mu sana demiş.

Ve ipler koptu vay sen beni kardesimemi sikayet ediyosun senle özelimiz kalmayacak mı işte simdi gözumde bittin. Terk ediyorum seni bitti artık falan dedi. Ama ben ciddi dusunuyodum ailemle bile tanıstridim bnde onun ailesyle tanıştım. Bir dediğini iki etmezdim ve şimdi bòyle olduk.

Size sorum arkadaslar sizce bu ayrılma sebebimidir veyahut bu denli davranısları neyi gösteriyor çıkmaz da kaldım lütfen ciddi yorumlar yapın çok ihtiyacım var :(
Merhaba arkadaşlar. 3500 - 3600 TL civarında bilgisayar toplayacak arkadaş ağustosun ilk haftasında. Ben ona bir kaç örnek verdim ama tatmin olmadı. Sizden ricam arkadaşa güzel bir sistem olusturmanız. Kafasında sabit olan bir oem parça var.

İslemci i5 4690K olucak diyor kendisi.
Bütçeye monitör 2+1 ses sistemi ve Gamer kulaklık dahildir. Teşekkür ederim şimdiden.
Herkese merhaba. Ben 21 yasındayım ve dul bir bayanla iliskim.var oda benim yaşımda. Size olayı anlatayım.

Ben sevgilimle bundan 2 sene önce bir iş yerinde tanıştık ben onu ilk gördüğümde aşık olmuştum ama çok egolu birisiydi bende sinir olurdum bir keresine çok fena terslemistim ne olduysa ondan sonra oldu. Zaman geçtikçe o da bana yakınlaşıyordu ama ne o nede bende açılamıyorduk birbirimize. Asıl olaya geleyim.

Şimdi her şey güzel giderken buna biri musallat olmustu. Kendisinden 10 yaş büyüktü. Icip icip yanına geliyordu ve bundan hiç mutlu değildi böyle sürekli onu rahatsız etmeye devam etti iş yerine gelmeler rehin almalar bende haliyle çok sinirlenirdim , sevgilimde abi derdi ona bildiğin adam psikopat bildiğin takıntılı hale gelmis. Tabi bende koruyodun ona karsı çünkü ben yanındayken birsey yapamıyodu öylece uzaktan izliyordu. Bunun akabinde bazı şeyler gelisti sanki benden uzak duruyordu velhasıl beni sevmediğini beni normal birisi olarak gördüğünün kanaatına vardım isten çıktım ama yinede uzaklasamadım hemen yakın yerde yine işe girdim.

Bundan sonra sonraki girdiğim yerde 10 gün calistim ve isten çıktım ve aramıza mesafeler girdi. Zaten oda çikmış benim ardımdan.

O zamandan sonra sadece telefonla konusuyorduk başına gelenleri anlatıyordu ben ona isten çiktıktan sonra söylemistim seni sevdigimi ve senden karsilik bulamadığım icin çıktığımı. Ve bir gün tartıştık ben onu faceden sildim aramadım 1 hafta oda beni aramadı. Aramıza mesafe girdi anlayacagınız. Ve tam tamına 1.5 2 seneye yakın hiç konusmadık ama ben hala deliler gibi seviyodum her gün faceden fotograflarına bakardım o derece.

Ve bir gün facede ona musallat olan adamla fotograflarını gördüm şok oldum bildiğin yüzük takmışlar evlenmisler. Ben deliye döndüm ama yinede sineme çekiyordum ama ihtimal veremiyordum çünkü kız çekmediği kalmamıştı o serefsizin yüzünden.

Tekrar görüsmeye basladık bana anlattı başından sonuna kadar neler yasadığını zorla evlendiğini söyledi psikolojisi bozulduğunu soyledi evlenmeden önce savcılıga bir cok kez suc duyurusunda bulunmus ama sonuc alamamış. Akabinde ailesi zaten çok mazlum bir aileydi babası konusamıyordu annesi topal bundan cesaret alıyodu bu serefsiz. Tehtitler sonucunda evlenmek zorunda kalmış evliliğide 3 hafta 1 ay kadar sürmüş zaten siddet görmüş ilk evlendiği günden beri, sonunda mahkeme karariyla en sonunda bozdurmus nikahı. Ve şu an yaklasamıyor yanına o **** artık. Dediğim gibi basımızdan bunlar geçti.

Şimdi beraberiz ben onu çok seviyorum fakat bu birlikteliğimiz bazı sorumlukları beraberinde getiriyor. Sevgilimin bulunduğu mahalle çok gerici ve dedikoducu insanlarla dolu. Benimle olan iliskiside bu yönden biraz sıkıntılı artık kendisi dul bir bayan flört etmeyi çok uygun bulmuyor haliyle. Benden kendi aileme açılmamı istiyor simdiden bilinmesini istiyor sonradan sıkıntı çıkmasını istemiyor. Açıkcası ben söylemek istiyorum anneme ama alacağım tepkiden çok cekiniyorum. Sevgilimde aileme karsı olmamı istemiyor olucaksa güzellikle olsun istiyor. Kendisi yuzünden benim ailemle ters düşmemide istemiyor eğer olaylar negatif olursa beraber olamayız diyor .

Ben ne yapacagımi sasırdım açikcası sizden öneriler bekliyorum ne yapmam lazım arkadaşlar ? :S
Arkadaşlar kitkat güncelleme geldi herkes yükledi ama bana bir türlü gelmedi. Ne zaman güncellemeye bassam zaten güncel diyor telefon. Telefonum Galaxy S4. Anabant sürümüm I9500 XXUEMJ8 neyden kaynaklanıyor olabilir. Bu sürüm Türkiye sürümü değilmi ondan kaynaklanıyor olabilir mi?
Toplayacağım sistem bu arkadaşlar .

İslemci : i5 4670k
Kasa: Corsair 400R 750 watt.
RAM: Corsair Vengeance 2x4gb cl9 1600 mhz
Cpu Sogutucu : CM hyper 212 evo
monitör : Asus Vn247H 1ms led Full HD
HDD : Seagate Barracuda 1TB 7200 rpm
DVD yazıcı : Asus 24x double layer.
Ses sistemi : JWIN 339-M 2+1
ANAKART :MSI Z87 G-45 gaming

şimdi geldik ekran kartına :)

R9 280x yada R9 290 Tri-x alacağım . Bu sistemi bozmadan bütçem doğrultusunda R9 280x alabiliyorum. Ama aklimda hep R9 290 var . Eger R9 290 Tri-x alırsam islemciyi FX 8350 anakartı Asus M5A97 R 2.0 yapmam gerekiyor . Sizce R9 280x mi yoksa R9 290 Tri-x mi?

Tesekkur ederim
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 298
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.847 (Bu ay: 36)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 49 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.