Şimdi Ara

note 7 vs iphone 7

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
1.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tlf alacam ama bu ikisi arasinda gidip geliyorum. 4.7inchlik iphonemu 5.7inchlik note'mu alinmali sizce. son 4 senedir samsung kullandim. s3 s4 s5 s6. samsunglami devam edeyim yada iphonemu almak gerek. note 7 özelikleri agir basiyor, iphonedada tek elle kullanabilecegim bir tlf olmasi + ios agir basiyor. cok kararsiz kaldim.

• Apple forumuna açarak konuyu iyi etmişsiniz.

iPhone 7 çıkmadı etmedi, bi çıksın ondan sonra siz karar verin. Biraz araştırarak iPhone un zorluklarını, kolaylıklarını öğrenebilirsiniz, androide zaten aşinasınız. Akşam ne yiyeceğinizi sormuyosunuz, araştırıp buna da bence siz karar verin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter15

Apple forumuna açarak konuyu iyi etmişsiniz.

iPhone 7 çıkmadı etmedi, bi çıksın ondan sonra siz karar verin. Biraz araştırarak iPhone un zorluklarını, kolaylıklarını öğrenebilirsiniz, androide zaten aşinasınız. Akşam ne yiyeceğinizi sormuyosunuz, araştırıp buna da bence siz karar verin

samsungdan öncede 2sene iphone kullandim. ipad ve macbook airde mevcut. ama 2 dev karsi karsiya bence suan. seçmek zor
  • Note 7 leri Samsung geri topluyor almanızı önermem şahsen.
  • AkatooS86 kullanıcısına yanıt
    Karar vermesi zor zaten, bana kalırsa renk seçmesi de zor. Ama tercihim space gray, sonuçta 2 tane alacak halimiz yok. Kısacası diyorum ki hocam bence siz androidten sıkılmışsınız, biri sizi iphone almaya ikna etsin istiyosunuz. Sıkılmışsanız ikna olmayı beklemeyin alın, ucunda ölüm yok 😄
  • quote:

Karar vermesi zor zaten, bana kalırsa renk seçmesi de zor. Ama tercihim space gray, sonuçta 2 tane alacak halimiz yok. Kısacası diyorum ki hocam bence siz androidten sıkılmışsınız, biri sizi iphone almaya ikna etsin istiyosunuz. Sıkılmışsanız ikna olmayı beklemeyin alın, ucunda ölüm yok 😄
    5 sene samsung dan sonra ( Galaxy gio , s3 , note 4 ) iPhone 6s e geçtim. Ne zaman 9 ay oldu telefonu alalı anlamadım bile Şunu farkettim iphone kullanırken ne zaman eskiyecekte değiştiricem diye düşünmüyosun telefonu. Yada acaba ikinci el fiyatları dibe vurdumu diye düşünmüyosun kafa rahat.
  • quote:

piyasaya tanıtılmamış bir cihaz ile piyasada satıştan kaldırılan bir cihazı kıyaslamak çok garip olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydinsukru

piyasaya tanıtılmamış bir cihaz ile piyasada satıştan kaldırılan bir cihazı kıyaslamak çok garip olmuş

iphonenun az cok nasil bisey cikaracagini tahmin edebiliyoruz. bi asagi bi yukari . iphone 4(15ay) iphone 4s(6ay) ve 5side (3ay) kullandim.
    genelde ayni ana dek gelmezler bu tlflar.

bence samsungun amiral gemisi galaxysi serisi degil note serisidir bundan sonra. note 7 ve iphone 7 ayni anda cikmalarida benim bu tlflari karsilastirmam gereksimine itiriyor.

note 7 alirsam
    -tek elle kullanmama
    -cebe zor sigmasi
    +s pen
    +mini bilgisayar

iphone 7
    + 4.7incle rahat kullanim
    + ios gercegi. applarin daha optimize calismasi
    -rahat kullanim icin jailbreak mecburiyeti.
    - fazla yenilik olmamasi .
  • quote:

space gray rengi olmicakki kardesim. o rengi kaldiracaklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkatooS86

quote:

space gray rengi olmicakki kardesim. o rengi kaldiracaklar

Alıntıları Göster
    Geri toplatılan bir cihazı almayı düşünmeniz HATA dır.

Misal, örnek. Su yeşiliyle mor arasında kalırsınız moru alırsınız 😄 Ama aklınız su yeşilinde kalabilir. Demek istediğim şey oydu
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatmirkelam

Geri toplatılan bir cihazı almayı düşünmeniz HATA dır.

hatasi neyse düzelir piyasaya geri sürülür kardes. onun zararini samsung ceker tüketici degil
  • Samsung tutulmasi sebebi ekran ve ekrandan kaynaklanan kamera ayrica 4gb ram 3500 amh batarya olmasi bunlar avantaj değil bunlari zaten iphone 7 de görüceksin fazla özellik bi o kadar da problem ve şarj tüketimi demek sen kullanici olarak telefonda ariyacağin özelikleri kontrol etmen ve bilmen lazim..!!note 7 cihazlarini geri topluyor kronik hata yüzünden para iadesi yapiyor bence iphone 7 düşünmelisin pişman olmazsin..! Bu senede apple kullan:))
  • quote:

Misal, örnek. Su yeşiliyle mor arasında kalırsınız moru alırsınız 😄 Ama aklınız su yeşilinde kalabilir. Demek istediğim şey oydu

anladim kardes. hayirlisiyla carsamba bi ciksinda bakalim
  • İphone 7 nin hız olarak note u katlıyacağı belli ama note 7 nin kamera vs ekstra android özellikleri ve kalemi daha iyi şahsen ben iphona alışan ve sosyal medyada takılan biri olarak iphone alırdım ama note 7 ninde gayet güzel olduğunu düşünüyorum ekstra özellikleri işinize yarayacaksa note alın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Samsung tutulmasi sebebi ekran ve ekrandan kaynaklanan kamera ayrica 4gb ram 3500 amh batarya olmasi bunlar avantaj değil bunlari zaten iphone 7 de görüceksin fazla özellik bi o kadar da problem ve şarj tüketimi demek sen kullanici olarak telefonda ariyacağin özelikleri kontrol etmen ve bilmen lazim..!!note 7 cihazlarini geri topluyor kronik hata yüzünden para iadesi yapiyor bence iphone 7 düşünmelisin pişman olmazsin..! Bu senede apple kullan:))

öbür arkadaslarinda dedigi gibi, iphone almak icin mana ariyorum. bi kac kisi gaza getirse alacamda. note 7de agir basiyor be. s-pen øzeligi cok hos geliyor kulaga. ama nekadar kullanirim bilmem. mesela vr-gear gözlügü aldim. 5dk vay be ne guzel øzelik filan dediysemde, bidaha kutusundan cikarmadim. bosu bosuna okadar para verdik cihaza. s-pen icinde aynisi olacak diye korkuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: __fatih__

İphone 7 nin hız olarak note u katlıyacağı belli ama note 7 nin kamera vs ekstra android özellikleri ve kalemi daha iyi şahsen ben iphona alışan ve sosyal medyada takılan biri olarak iphone alırdım ama note 7 ninde gayet güzel olduğunu düşünüyorum ekstra özellikleri işinize yarayacaksa note alın derim

1-2 programi 2-3 saniye hizli aciyor diye benim icin bisey ifade etmiyor. note 7 sonucta 577ppi ekranli iphone 366ppi galiba. buda note icin daha cok güc tasarufu demek. ve ister istemez agirlik yaratiyor.
    Gözlüğü iphone 7 ve 7 plus kullanilmiyomu 6s için başka marka aldim xperia z1 bile içine giriyo neyse tanitilsin bakalim da ozaman karar verirsin note serisi bi rayina otursun şuan almak mantikli değil cünkü biraz beklemelisin ilk parta denk gelme sakin acele edip:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 5 Eylül 2016; 18:24:24 >
  • Note 7 satımı şu an durdu, pil sorunları var. Yeniden satışa çıkınca düzelecektir. Ben Note 7 alırdım şahsen, 2 senedir Note kullanıyorum, iPad'im var, iOS çok kısıtlı geliyor bana. Kaç senedir Android kullanıyorsunuz, devam edin bence.
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    yok hocam o gözlük samsung icin yapilmis. baska markalara olmuyor. yani note'da alsam o gözlügü kullanmam. 5dklik bi eglencesi var. dvmli kullanilacak bi øzeligi yok. benim demek istedigim spen agir basiyor bende. onuda kullanmasam , iphone almadigim icin pisman olurum. iphonenunda jailbreak yapip istedigin gibi kullanimi agir basiyor. 😆
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.