Şimdi Ara

Normal anahtarli elektrik anahtari

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba degerli forumdaslar. Ben bur projemde kullanmak uzere normal anahtarli bir elektrik anahtari kullanmak istiyorum boyle bir devre elemani bulabilir miyiz acaba soyle olsa daha iyi olur tabi ki 1. Giris de elektrik surekli durucak 1. Cikis tek kademe cevirince calisicak ve 2. Cikis iki kadame cevirince ikisi birden calisicak tabi bu dedigim biraz zor olsugu icin tek kademeli boyle bir anahtar var midir? Cevaplarinizi bekliyoeum simdiden tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pako şalter aklıma geldi. Bir bakın isterseniz.
  • İlac gibi geldiniz hocam sagolun. Dediginiz malzeme isime yariyacaj gibi anahtarli modelleri var ve 1 ve 2 konumlu modelleri de var. İyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayın @alibulut42 ne için lazımdı? Yanlış işlerde kullanılmasın sonra. Yani gereksiz harcama olmasın.
    elektronik bi devre de olur muhtemelen ilk istediğin de vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karafetva

Sayın @alibulut42 ne için lazımdı? Yanlış işlerde kullanılmasın sonra. Yani gereksiz harcama olmasın.
    elektronik bi devre de olur muhtemelen ilk istediğin de vardır.

hocam aleti temin ettim aynen elektronik bir işimde kullanıcam fakat alet biraz oratlık yerde çoluk çocuk açıp kapayamasın istiyorum 2 kadameli olmasıda işime gelcek ayrıca
  • açıklama bu mu şimdi? Neyse.. Çok işlevli pek bilinmeyen malzemeler var. Gerçek çözüm yerine idarelik olmasın.
    Başarılar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.