Şimdi Ara

Nordvpn engelli mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
7.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni internet alacagim. Nordvpn kullaniyorum, superonline ile turkcell de nordvpn i engelliyor, turk telekomda da durum boyle mi veya hangi firmayi tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bendede engellemişler coğu sunucusuna bağlandıgımda nete girmiyor
  • netspeed'te sorun yok hepsine bağlanıyor
  • nordvpn e bağlantı geç de olsa sağlanıyor. vpnsiz sitesinden hesap bilgilerine erişim sağlanıyor. yani site reel manada bloke yok gibi gözüküyor.

ayarlarda cyber ve udp seçili olmasına, diagostic in herhangi bir sorun göstermemesine ve program Türk veya herhangi bir ip seçimi ile bağlanmasına rağmen... browser olsun skype olsun, bir gezinti sağlanamıyor

program içerisine bakarak hangi programlar için vpn verilecek diye baktım bir yer göremedim. bazı vpn programlarında bu tür özellik de mevcud ama son update olmasına rağmen NordVpn ile gezinti sağlanamıyor

bilgisi olan ?
  • Geçen yine 2 VPN engellenmiş dediler bunlardan biri nord olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • valla ben kurdum hma engelemişler en iyi vpn bunlar nord ve hma bu turktelekom ne yapmaya calısıyor baskalarında aktif bizde engelli...

hma ve nord aktif edince google bile açmıyor şirketler bunu halledemez mi ya güncelleme ile hızlı bunlar onun için
  • Şu anda nordvpne gırebılıyorum ama serverlerı goremıyorum. Nordvpn kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ploff

Şu anda nordvpne gırebılıyorum ama serverlerı goremıyorum. Nordvpn kullanan var mı?
    Açılışta şöyle sıkıntı oluyor bir şey gözükmüyor ben de başa bir free bir vpn ile önce nordun uygulamaısnın açılmasını sağlıyorum sonra bağlandıktan sonra free vpn yi kapatıyorum bağlantı aktif çalışyıor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: habib_723

Açılışta şöyle sıkıntı oluyor bir şey gözükmüyor ben de başa bir free bir vpn ile önce nordun uygulamaısnın açılmasını sağlıyorum sonra bağlandıktan sonra free vpn yi kapatıyorum bağlantı aktif çalışyıor...

Alıntıları Göster
    Aynen bende Nordvpnın open vpnnını kurdum. O sekılde acıyorum. Openvpn normal vpn gore daha yavas kalıyor. Bırde ne kadar koruyor bılemıyorum. O yuzden open vpnden sonra Nordvpn acıp baglanıyorum. Sonrada openvpnı kapatıyorum. Dustugumuz durumlara bak.. Cevap ıcın tesekkurler bu arada..

• Öyle şeylerle uğraşmanıza gerek yok. Ayarlara ulaşabiliyorsanız obfuscated servers'ı açın sunuculara öyle bağlanmayı deneyin. Sorunsuz bağlanacaktır.
  • Zaten problem obfuscated servers acık olmasına ragmen serverslerın gozukmemesıydı.. Nordvpn son surumunu sıldım. Bır oncekı surumunu yukledım. Open vpn bır kere kullandım NordVpn serverlerı aldım. Sımdı dırek acılısta serverlerı goruyorum. Cevap ıcın tesekkurler.
  • ploff kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Android uygulaması bazen stabil çalışmayabiliyor. Sorunları düzeltmek için yakın zamanda 2 güncelleme yayınladılar. Tekrar öyle bir sorun oluşursa, uygulamalar bölümünden NordVPN'in verilerini temizleyip tekrar giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Bu tarz VPN hizmetlerinin engellenmesi çok çok düşük bir olasılık. Ayrıntılarına girmeyeceğim ama, Çin bile engelleyemiyorken düşünün artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

Rica ederim. Android uygulaması bazen stabil çalışmayabiliyor. Sorunları düzeltmek için yakın zamanda 2 güncelleme yayınladılar. Tekrar öyle bir sorun oluşursa, uygulamalar bölümünden NordVPN'in verilerini temizleyip tekrar giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Bu tarz VPN hizmetlerinin engellenmesi çok çok düşük bir olasılık. Ayrıntılarına girmeyeceğim ama, Çin bile engelleyemiyorken düşünün artık.
    nordvpn almak istiyorum ancak aylık ödeme ypamak istiyorum 3 dolar mümkün mü?
  • Cella kullanıcısına yanıt
    Sitesinde çoğu zaman kampanyaları oluyor ama, aylık $3 mümkün olabileceğini zannetmiyorum. Özel günlerde 3 yıllığını $100 civarı bir fiyata bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

Aynen. Nordvpn'nın makalelerını okudum. Ozellıkle Turkıye ıle ılgılı calısmaları var. Kullanıcıları magdur etmıyor. Sureklı yenı server acıyorlar. Bır cozum uretmeye calısıyorlar. Openvpn servelerı olması cok ıyı. Nordvpn oncesınde yıllarca Cyberghost kullandım. En son gaza gelıp Cyberghost 3 yıllık satın almıstım. Daha 6 ay dolmadan Turkıye'de engellendı. Cyberghost musterı hızmetlerıne maıl attım yapacagımız bır sey yok dedıler.. Nordvpn bır kac sefer musterı hızmetlerıne maıl attım. Dırek canlı msj gorusmesı baslatıp bır sekılde yardımcı oldular. Adamlar ısını ıyı yapıyor.

• Arkadaşlar. NordVPN almayı düşünüyorum. Evde İnternet olarak Türk Telekom kullanıyorum. Şu anki durumda NordVPN çalışıyor mu?
  • oturkmen kullanıcısına yanıt
    Tam olarak çalışıyor diyemem. Çünkü sadece obfuscated sunucuları üzerinden bağlanılıyor. Onlarında sayısı az. Android uygulaması da bir çalışıyor bir çalışmıyor. En azından ben de öyleydi. 7 günlük deneme süresi sunuyor. Google Play üzerinden deneme sürenizi başlatabilirsiniz. Kendiniz deneyebilirsiniz.
  • Nordvpn en iyilerinden biri. Fakat hayretler içindeyim. Bunu hiç düşünmemiştim. Bağlantı problemi var.

Obfuscated Server dan bağlanabiliyorum. Ama hep server dan bağlanmak iyi olmuyor. Normal bağlantıda ise bağlanmak mümkün değil. 1-2 haftadır tık yok. Kablonet yüzündenmi, yoksa vpn genel engellememi bilemiyorum. Araştırmaya devam ediyorum. Kablonet sabit ip değiştirip denedim yine sonuç aynı. Diğer internet sağlayıcılarda durum nasıl acaba?

Bu nordvpn yüzünden bilgisayara format bile attım.İşletim sistemini en son sisteme güncelledim. win 10 64 kullanıyorum.
  • Win 10 pro 1903 deyim. 100 mbps hıza geçtim. İp de değişmiş tamam dedim bu açılır. Bir baktım ne açılması arayüzü bile gelmiyor. Kullanıcı adı bile giremiyorum. Kablonetteyim tabi. Fibere geçtiler biliyorum. Bilmiyorum ama uyduruyom işte. Fiber geçtilerse ise tamam bunlar superonline ile işbirliği yaptı nordvpn mort oldu tabi diye düşünüyom. Bu arada uğraşıyorum durmadan. Bir gün ağ bağlantısını bilgisayardan kestim. Şak nordvpn nin arayuzu geldi. Ya Allah deyip ağı açtım. Kullanıcı adı falan şaştım kaldım. Nordvpn özel sörvırlardan (obfuscated sunucu) bağlandı.

Anlayacagınız bir numara yok. Şans işte. Nordvpn için uğraşmak lazım. Ama hala en iyisi o. 2. ExpressVpn tabi.

Saygılar
  • Nels N kullanıcısına yanıt
    Boşuna bu tür public VPN uygulamalarına para vermeyin mağdur olursunuz.

VPN firma isimlerini forumda söylemeyin, yetkililerde takip ediyor sonra BTK, ISS'lere engel listesi yolluyor engellemezlerse ceza alıyorlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.