Şimdi Ara

===> Nokia N97 | Ana Başlık - Desktop. Laptop. Pocket. <=== (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.490
Cevap
3
Favori
647.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ===> Nokia N97 | Ana Başlık - Desktop. Laptop. Pocket. <===

Windows Live Messenger Türkçe s60 v5 - Nokia 97 Nokia 5800

Ovi Store'dan kaldırılmış sanırım Buradan İndirebilirsiniz
  • Bisiy sorcam ya bugün birini ödemeli arayayım dedim islem tamamlanamadı diyor ? kontör sorgulama da da öyle ndn öle ?
  • Kendi siteninde reklamını iyi yapıyorsun bu arada msn vererek Rodi_Clup
  • seni ilgilendirdigini zannetmiyorum
  • mesajlarına baktım insanları terslemekten ve tartışma yaratmaktan baska bi işe yaramıyorsun
    sen sus ve işine yarayanları al başka bişi yapma batıyorsun çünkü
    kimse seni tınlamıyor kaale almıyor diye bosuna parmaklarını yorma ok canım ii eglenceler
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezai33

@ ghostrider07 saolasın normalini aldım

@ k_t_destek saol kards darısı basınza

Amin
  • sende burda fazla durma işine yarayan birşey yok şöyle bir baktımda hep kopyala yapıştır yapmışın yazık bu bir emek hırsızlığı
  • quote:

Orijinalden alıntı: k_t_destek

quote:

Orijinalden alıntı: sezai33

@ ghostrider07 saolasın normalini aldım

@ k_t_destek saol kards darısı basınza

Amin

• quote:

Orijinalden alıntı: vavien1

telefona elveda diyecekseniz yükleyin

ben bir aydır kullanıyorum. bir sürü modifiye firmware denedim. telefonuma da veda falan etmedim. çatır çatır kullanıyorum.
  • arkadaşlar mp3 müzik sound için 5800 mü yoksa n97 mi iyidir yoksa aynımıdır??
    teşekkürler
  • ben ikisinide kullandım ama 5800ın sesi daha berrak we yüksek. e adı üstünde xpress music
  • 5800'ın RMAA grafiği baya iyi. N97'den iyidir yani. atanmış ses çipi var diye hatırlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 21 Mart 2010; 17:49:06 >
  • teşekkür ederim yazdıkalrınız için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vavien1

sende burda fazla durma işine yarayan birşey yok şöyle bir baktımda hep kopyala yapıştır yapmışın yazık bu bir emek hırsızlığı

Sende Yap Senide Görelim Canım Kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bersan33

===> Nokia N97 | Ana Başlık - Desktop. Laptop. Pocket. <===

Windows Live Messenger Türkçe s60 v5 - Nokia 97 Nokia 5800

Ovi Store'dan kaldırılmış sanırım Buradan İndirebilirsiniz

telefona uygulamayı atıyorum yüklenmiyor.. daha doğrusu yüklüyor, ne logosu var uygulamalarda adı var.. telefonda mı sorun var yoksa programda mı?? v1.7 kullanan arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim..

• ben n97mini ye kurdum bu programı sorunsuz çalısıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: zomeda

benimde yan kilit tuşu kırıldı beşiktaştaki kvk servise bıraktırdım.

yantuş için telefon 2,5 haftadır beşiktaştaki serviste hala parça bekliyor,nalet olsun bu servise.
  • Arkadaşlar bu FOTOĞRAFLAR kısmını açınca İNDİRİLEBİLİR ÖĞELER içinde videoların ne işi var Alah aşkına yav. Aynı zamanda herhangi bir internet sitesini telefona kaydetdiyseniz siteya ait olan tüm fotoğrafları, bannerları vb. farklı klasörde olsada bu bölümde gösteriyor. Karmaşada kendi fotoğraflarımı bulamıyorum javascript:void(AddText(''))
  • quote:

quote:

benimde yan kilit tuşu kırıldı beşiktaştaki kvk servise bıraktırdım.

yantuş için telefon 2,5 haftadır beşiktaştaki serviste hala parça bekliyor,nalet olsun bu servise.

Ben aynı sıkıntıdan dolayı Kozyatagı KVK ya verdım 4 saat ıcınde gerı verdıler. Servıs sorunlu anlasılan.
  • ovi haritalar güncellemesini yapamıyorum hafıza dolu diyor ama hafıza yeterince boş neden güncellenmiyor acaba yardımcı olabilecek varmı?
  • 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.