Şimdi Ara

===> Nokia N97 | Ana Başlık - Desktop. Laptop. Pocket. <=== (362. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.491
Cevap
3
Favori
647.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AR_159

ovi haritalar güncellemesini yapamıyorum hafıza dolu diyor ama hafıza yeterince boş neden güncellenmiyor acaba yardımcı olabilecek varmı?

telefon hafızasını boşaltman gerek.. depo hafızayı değil..
  • quote:

ovi haritalar güncellemesini yapamıyorum hafıza dolu diyor ama hafıza yeterince boş neden güncellenmiyor acaba yardımcı olabilecek varmı?

Harıtalar demısken bu yenı yukleme ıle GPS ınanılmaz guzel olmus.Actıgım gıbı yerımı gostermesı bır oluyor.Eskıden beklerdım baglanmazdı,sımdı ınanılmaz hızlanmıs ve cok guzel olmus. Gıttıkce duzelıyor telefon. Menudekı scroll ıslemı sırasında donma oluyordu onuda halletmısler. su anda tek pürüz mesaj yazarken ekranın gec gelmesı.Onuda yaparlarsa daha guzel olacaktır.
  • arkadaslar telefonu alalı 1 hafta oldu ama ekranı cizik doldu
    önerebileceginiz kılıf yada ekran koruyucu warmı ?

birde yazılım güncellemek istiorum suanki yazılım srmnü söylermisiniz ?
  • arkadaşlar bana bi arkadaşım hediye olarak yurtdışından n97 gönderdi telefon daha elime ulaşmadı ama şifresini kırdırdım direk çalıştırıp kullanabilirsin fakat türkçe menu olmayabilir dedi fransadan geliyo olur yada olmaz bilmiyorum ama eğer yoksa nokia nın yazılım güncelleme programıyla yeniden yazılım atınca gider mi bu sorun yoksa başka bişey mi yapmam lazım ?
  • @sezai: v21

@erdem: nss ile tr product code girersin sonra nsu ile attigin son versiyon turkce olmus olur.. basit is..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 25 Mart 2010; 4:19:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ts_ErdeM_61

arkadaşlar bana bi arkadaşım hediye olarak yurtdışından n97 gönderdi telefon daha elime ulaşmadı ama şifresini kırdırdım direk çalıştırıp kullanabilirsin fakat türkçe menu olmayabilir dedi fransadan geliyo olur yada olmaz bilmiyorum ama eğer yoksa nokia nın yazılım güncelleme programıyla yeniden yazılım atınca gider mi bu sorun yoksa başka bişey mi yapmam lazım ?

imzamda TR'leştirme anlatımı mevcut
  • @TechZone
    @Reis-i Eagles

teşekkür ederim arkadaşlar ilginiz için..
  • S60v3 S60v5 Premium Blue ve Premium Red by IND190

===> Nokia N97 | Ana Başlık - Desktop. Laptop. Pocket. <===

S60v3 preFP1, FP1, FP2, Eseries ve S60v5:
    http://www.reis-ieagles.com/s60v3-temalar/s60v3-v5-premium-blue-ve-premium-red-by-ind190-t1495.html

Düz siyahını daha önce vermiştim:
    http://www.reis-ieagles.com/s60v5-temalar/s60v3-v5-premium-black-by-ind190-t1420.html

• quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

quote:

zaten telefon hafızasında 10mb boş görünüyor.yüklenecek ovi haritası ise 7mb falan ama yinede yüklemiyor.
  • quote:

quote:

quote:

zaten telefon hafızasında 10mb boş görünüyor.yüklenecek ovi haritası ise 7mb falan ama yinede yüklemiyor.

işte sorunda orada zaten.. telefon hafızasında çok az yer kalmış.. programları silip Depo hafızaya atmanı tavsiye ederim yoksa sürekli hafıza dolu fln demeye başlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: GOXIN

quote:

Orijinalden alıntı: zomeda

quote:

Orijinalden alıntı: zomeda

benimde yan kilit tuşu kırıldı beşiktaştaki kvk servise bıraktırdım.

yantuş için telefon 2,5 haftadır beşiktaştaki serviste hala parça bekliyor,nalet olsun bu servise.

Ben aynı sıkıntıdan dolayı Kozyatagı KVK ya verdım 4 saat ıcınde gerı verdıler. Servıs sorunlu anlasılan.

nihayet aldım telefonu kamera camını yan kilit tuşu ve boyası soyulan yan gümüş renkli kapagı degiştirmişler akşam flaşlı çekim yapıp parlama olayına bakacam gece çekimi düzelmişmi

• modifiye fw nasil oluyormus yahu ilk defa duydum ne gibi degisiklikler yapilabiliyor telefona ?
  • S60v3 S60v5 Retro Wooden - FP1, FP2, 5th, Eseries by IND190

İndirmek için:
    http://hotfile.com/dl/35031522/43dcde0/Retro.Wooden.FP1.2.5th.rar.html

Kesinlikle tavsiye ettiğim 1 temadır. Bizzat kullanıyorum. 4 farklı ikon seçeneği mevcut. Büyük önizleme dosya içindedir.

S60v3 S60v5 Pinstripe v2 ve Blue - FP1, FP2, 5th, Eseries by Shilca

İndirmek için:
    http://hotfile.com/dl/35032975/2996f07/Pinstripe.v2.for.FP1.2.5th.Eseries.by.Shilca.rar.html

Çok tutan temanın ikonlarının geliştirilmiş hali. Kesinlikle tavsiye ederim.

• n97 konusunda bilgili olanlar yardimlarinizi bekliyorum
    Bilgisayardan bicimlendirdikten sonra format atiliyormus bilmedigim icin direk format attmistim bunun sonucunda mass memorye ulasamiyorum ve pc ye taktigimdada hata veriyor.Kocaelide vermedigim telefoncu kalmadi ama yapamadilar.
  • Sevgili üyeler, bir çok Nokia modelinde olan yavaşlama bu telefonda da var mı acaba? Varsa çözüm üretilebilir mi? Teşekkürler.
  • son 4 aydir kullaniyorum bu zamana kadar yavaslama olmadi üstelik bircok uygulama tema vs. yükledim.. ayrica bu son güncelleme ile telefon dahada hizlandi
  • Arkadaşlar türkcell codlu cihazlar için v21 nezaman çıkıcak? Bilgisi olan varmı?
  • quote:

22 Ocak 2010 tarihinden beri,http://m.youtube.com adresine giremiyorum... DNS ayarlarım fln her şey eskisi gibi.. web browserdan yazıyorum, 3G bağlantısı sağlanıyor ancak sayfa bembeyaz YTube açılmıyor.. sorun ne olabilir??

Aynı durum bende de söz konusu. Turkcell ile Tübitağın DNS'lerini kullanıyorum. DNS'leri normale çeviriğ denediğimde de server adı geçersiz gibi bişey diyor. Fikri olan varmı?
  • Selam,

" alicanli "

bir kaç gün önce Turkcell ile konu ile ilgili mail yolu ile görüştüm ancak
    bu maillere cevap verenler kimse konu ile ilgili hiçbir bilgileri yok en
    son teknik ekibimiz inceliyor dedi ama büyük ihtimalle başından savdı.
    Sana tavsiyem 0589630 turkcell kodundan kurtul....NSS ile yapılıyor
    galiba Reisin portalında anlatımı mevcut...
  • Selam,

SKYFİRE ile açılamayan siteye rastlamadım youtube dahil denedinizmi acaba?
  • 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.