Şimdi Ara

===> Nokia N97 | Ana Başlık - Desktop. Laptop. Pocket. <=== (363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.491
Cevap
3
Favori
647.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xXxKaNGaLxXx

son 4 aydir kullaniyorum bu zamana kadar yavaslama olmadi üstelik bircok uygulama tema vs. yükledim.. ayrica bu son güncelleme ile telefon dahada hizlandi

Bu arada söylemeyi unuttum, ben mini modelini düşünüyorum. O da iyi midir?
  • senin tercihine kalmis 8 gb dahili hafiza sana yetiyorsa mini al.. benim sahsi fikrimi soruyorsan miniye ne gerek var derim 32 gb hafizali n97 dururken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musculation -- 29 Mart 2010; 19:21:06 >
  • arkadaşlar telefonum bozuldu ve servise götürmem gerek.
    turkcell kodluydu. nss ile kodu değiştirip v21 atmıştım.

şimdi servise götürsem sorun yaratırlar mı yoksa turkcell için yayınlanacak versiyonu beklemeye devam mı etsem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: whiteorbital

quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

22 Ocak 2010 tarihinden beri,http://m.youtube.com adresine giremiyorum... DNS ayarlarım fln her şey eskisi gibi.. web browserdan yazıyorum, 3G bağlantısı sağlanıyor ancak sayfa bembeyaz YTube açılmıyor.. sorun ne olabilir??

Aynı durum bende de söz konusu. Turkcell ile Tübitağın DNS'lerini kullanıyorum. DNS'leri normale çeviriğ denediğimde de server adı geçersiz gibi bişey diyor. Fikri olan varmı?

ben hala çözemedim.. Bir turlu olmuyor artik youtube'un programini kullaniyorum onda da göruntu kalitesi rezalet...

• Tek çözüm Skyfire sanırım. İndirdim, deniyorum..
  • kafa iyice ambale oldu ıphon mu n97 .tam parayı biriktirdim 4g ıphone cıkıcak dediler bende n97 alıyım diyorum ama oyunlar uygulamalar ıphonda da çok güzel be kardeşim nerelere gideyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXxKaNGaLxXx

senin tercihine kalmis 8 gb dahili hafiza sana yetiyorsa mini al.. benim sahsi fikrimi soruyorsan miniye ne gerek var derim 32 gb hafizali n97 dururken

8 gb bana çok fazlasıyla yetecek, benim için önemli olan portatif olmasıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: psone

kafa iyice ambale oldu ıphon mu n97 .tam parayı biriktirdim 4g ıphone cıkıcak dediler bende n97 alıyım diyorum ama oyunlar uygulamalar ıphonda da çok güzel be kardeşim nerelere gideyim

n97 yi elinize alıp inceledinizmi hiç.size tavsiyem aklınızdaki telefonları bi mağazaya gidip inceleyin.n97 alıcakdım bende ama inceledikden sonra vazgeçtim
  • ben elime alıp incelememe gerek kalmadan aldım ve memnun kaldım.

bence başarılı bir ürün.
    ha 1500 TL eder mi derseniz hayır derim.
  • arkadaslar merhaba. Bluetoothla telefona attigimiz rar dosyasini nsl acabiliriz. Winrar programi kurdum fakat mesaj kisminda kaldigi icin goremiyor. Ayni zamanda usb ile baglanti kurdugumdada dosyayi goremiyorum. Mesaj kisminda bastigimdada hata verior. Bir sekilde hafizaya kaydetmem lazzim ama seceneklerde yada herhangi bir yerde birsey bulamadim. Yardimci olursaniz sevinirim.
  • Arkadaşarlar merhaba,

Belki kızabilirsiniz bana ama, valla 122 sayfanın bir miktarını okudum, ama sonuca ulaşamayınca yazmaya karar verdim. Çok fazla şey var aradığımı bulamadım.

N97'yi babama Dubai'den aldırdım. E haliyle ingilizce vs.

Acaba elinizde JAF ile yükleyebileceğimiz bir v21 firmware exe dosyası var mı? Ben 5800'ıma JAF ile yükleme yapmıştım, N97'de de işe yarayacaktır diye düşünüyorum.

Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: AYYUZLUM

ben elime alıp incelememe gerek kalmadan aldım ve memnun kaldım.

bence başarılı bir ürün.
    ha 1500 TL eder mi derseniz hayır derim.

1500 etmesse 1500 eden telefonda daha neler olmalıydı sence?
  • arkadaşlar telefonum bozuldu galiba contact the retailer yazıyo, bnm yapabiliceğim bir kurtarma olabilirmi yoksa servise mi bırakmam lazım?
  • bnde n96 dan n97 e geçtm.iphone alıcaktm sadece uygulamaları için meğer n97 de de ne uygulamalar warmş.adam gösterince dedim nokia iyidir güzeldir.meğer n96 yla ne akdar fark warmş ama ilk kez dokunmatik kullancam inş alışırm bana biraz zor bir telefon gibi geldi
  • ya bir de mesela n97 de altta kalan programlarda n96 da c ye basıp çıkıyorduk n 97 de nasıl çıkcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmR_3153

ya bir de mesela n97 de altta kalan programlarda n96 da c ye basıp çıkıyorduk n 97 de nasıl çıkcaz

Klavyedeki backspace tuşunu kullanarak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anilpekin

quote:

Orijinalden alıntı: EmR_3153

ya bir de mesela n97 de altta kalan programlarda n96 da c ye basıp çıkıyorduk n 97 de nasıl çıkcaz

Klavyedeki backspace tuşunu kullanarak...

:S tam olarak ne oldugunu anlamadım. Calısan programlara gecısten mı bahsedıyorsunuz? Menu tusuna basılı tuttugumuzda acık olanları gosterıyor hanı. Backspace tusuna basınca bende bırsey olmuyor.Tabı anladıgım sey ıse :S
  • Selam,

İntenet üzerinden (wi-fi ile örneğin) radyo dinleyebiliyomuyuz
    ben denedim ama açılmıyor yayınonline powerturk gibi siteleri
    açabilen daha doğrusu dinleyebilen varmı acaba?

• 
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.