Şimdi Ara

===> Nokia N97 | Ana Başlık - Desktop. Laptop. Pocket. <=== (359. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.490
Cevap
3
Favori
647.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ghostrider07

n97 mini en ucuz goldda buldum peşin 1048 tl.daha ucuz biyer varmı arkadaşlar bildiğiniz.

http://www.vatanbilgisayar.com/nokia-nok_n97_mini_red-n97-mini-cep-telefonu-(garnet-red)/productdetails.aspx?I_ID=43939
    Düne kadar 1013'tü. Yakında yine %18 KDV indirimi olur diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neophron

dün total video converterla çevirdiğim harry potter serisinin son filmini n97 de izlerken 4-5 kez takıldı..1-2 sn lik.vede sahneler arasında 1-2 snlik gecikme var gibi..sonuçta izleniyor çok rahatsız etmiyor ama oluyor..olmaması gerek bence.5800 vardı bundan önce onda mükemmel izleniyordu hiç takılma gecikme olmadan...ki v20 yede geçtim...her n97 de durum böylemi? bi çözümü varmı?

Bende takılma olmuyor. 4 Gb lık film atıyorum kasma takılma ses senkron sorunu olmuyor..Tekrar Convert edin yada o videoda sorun vardır..
  • vatandaki fiyat gayet uygun oradan alabilirsin.

Bu arada vatana bakarken n97 ucuzlamış ben 3 hafta önce 1200 kvk demiştim fiyatı düştü diye belirtince bazıüyeler nasıl olur vs demişti.O zamanda alınıyordu bu fiyata fakat vatan best buy vs gibi yerlerde 1400 -1600 aralığında satılıyordu .

İşin içinde biri olarak kvk fiyatlarını telefonun düştüğünü bildim.Fakat n97 mini yi kvk dan 1400-1500 aralığında bekliyordum geç giriş ve nokianın ezberi bozulmuş artık satmayan telefonlarını rekabetin kızıştığı bu günlerde tek başına açık ara lider olmadığını gördü fiyatları olması gereken noktasına çekti.

Neophron

soruna gelirsem ilgili programı telefon hafızasına kurup denermisin .takılmayı yaşamayacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neos11 -- 16 Mart 2010; 23:46:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazarus

quote:

dün total video converterla çevirdiğim harry potter serisinin son filmini n97 de izlerken 4-5 kez takıldı..1-2 sn lik.vede sahneler arasında 1-2 snlik gecikme var gibi..sonuçta izleniyor çok rahatsız etmiyor ama oluyor..olmaması gerek bence.5800 vardı bundan önce onda mükemmel izleniyordu hiç takılma gecikme olmadan...ki v20 yede geçtim...her n97 de durum böylemi? bi çözümü varmı?

Bende takılma olmuyor. 4 Gb lık film atıyorum kasma takılma ses senkron sorunu olmuyor..Tekrar Convert edin yada o videoda sorun vardır..

ne bilim benim attıpğım her videoda öyle yapıyor..hepsinide total video converterla çevirdim..acaba o sorunlumu çeviriyor olabilirmi?

• merhabalar... bugün n97 mini modelini inceledim ve inanılmaz hoşuma gitti..
    şu an kullandığım telefon Samsung S8003 Jet.. pek memnun değilim açıkçası.. dokunmatiği, rahatsız klavyesi vs. sebeplerinden dolayı.. mesaj yazmak resmen işkence..

n97'nin beni en çok etkilyen özlliği mükemmel klavyesi oldu.. teşhirinde fazlasıyla test ettim klavyesini ve bana göre kusursuz gibi.. dokunmatiği de bana jetten daha iyi gibi geldi sanki??

sizlere şu sorum olacak: samsungdan önce nokia n73 music edition kullanıyodum ve bir daha nokia kullanmaya tövbe ederek hayatımda ilk kez samsung aldım.. ama daha sonra samsungdan da memnun kalmadım tabi.. samsung jeti verip nokia n97 mini almak nasıl bir tercih olur?
    takasa sokup üstüne yaklaşık 500-600 milyon koyup n97 miniyi almalı mıyım? lütfen bi tavsiyede bulunun...
    yardımcı olan herkese şimdiden çok teşekkür ederim. saygılar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxloadingxxx
    merhabalar... bugün n97 mini modelini inceledim ve inanılmaz hoşuma gitti..
    şu an kullandığım telefon Samsung S8003 Jet.. pek memnun değilim açıkçası.. dokunmatiği, rahatsız klavyesi vs. sebeplerinden dolayı.. mesaj yazmak resmen işkence..

n97'nin beni en çok etkilyen özlliği mükemmel klavyesi oldu.. teşhirinde fazlasıyla test ettim klavyesini ve bana göre kusursuz gibi.. dokunmatiği de bana jetten daha iyi gibi geldi sanki??

sizlere şu sorum olacak: samsungdan önce nokia n73 music edition kullanıyodum ve bir daha nokia kullanmaya tövbe ederek hayatımda ilk kez samsung aldım.. ama daha sonra samsungdan da memnun kalmadım tabi.. samsung jeti verip nokia n97 mini almak nasıl bir tercih olur?
    takasa sokup üstüne yaklaşık 500-600 milyon koyup n97 miniyi almalı mıyım? lütfen bi tavsiyede bulunun...
    yardımcı olan herkese şimdiden çok teşekkür ederim. saygılar..

Nokia nin en sağlam kasası ses yapmayan telefonunu almış olursun klavyeyi denedi isen sorun yok herkesin alisabilecegi bir yapısı yok genel olarak , 5800 ile.acemiliğini attı Nokia , n97 mini modeli gercekten sağlam olmuş , gozlemledigim tek kusuru 3G internet çok şarj bitiriyor tipki iphone daki gibi :p

hayırlı olsun simdiden ;)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kazarus

quote:

ne bilim benim attıpğım her videoda öyle yapıyor..hepsinide total video converterla çevirdim..acaba o sorunlumu çeviriyor olabilirmi?

Format Factory dıye bır program var.Ben onu kullanıyorum.2.5 saatlık cem yılmazın gosterısını cevırdım.Hıcbır sorun cıkartmadı. Bence sendekı sıkıntı, programdan kaynaklanıyordur.

• Selam,

REİS

0576357 EMEA TURKEY QW BLACK V 21.0.045
    0589630 N97 TURKCELL TR BLOACK V 20.0.019
    0591090 N97 TURKEY TR CV BLACK V 20.0.019

Turkcell in güncellemesi yok tamam ama bu en alttaki ne oluyor?
    ben NSS de 0576357 yi mi kullanmalıyım yardımcı olabilirsen sevinirim.

Teşekkürler
  • turkcell harici 1 kod oda sanırım. ama v20.
  • Selam,

REİS imzandaki ROUTE66 v8.0 yı kurayım dedim ama sertifika hatası
    verdi....
  • telefona yeni format attım .. erişim noktası ve bağlantı ayarlarını yapmama ramen evdeki wireless a otomatik bağlanıyor ..internet bağlantı testinini her zaman sor yapmama ramen bağlanıyor..

yardım edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: trailblazer

telefona yeni format attım .. erişim noktası ve bağlantı ayarlarını yapmama ramen evdeki wireless a otomatik bağlanıyor ..internet bağlantı testinini her zaman sor yapmama ramen bağlanıyor..

yardım edin

menü > ayarlar > bağlantı > hedefler içindeki öncelik sırasını değiştir...
  • arkadaşlar bende n97 aldım dün ama bu mesaj yazarkenki yavaşlamayı nasıl yok edebilirim update etmeyi denedim türkcellden alındığı için yapılamıyor diyor nasıl yapabilirim yardım edersenız sevinirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: damtier

arkadaşlar bende n97 aldım dün ama bu mesaj yazarkenki yavaşlamayı nasıl yok edebilirim update etmeyi denedim türkcellden alındığı için yapılamıyor diyor nasıl yapabilirim yardım edersenız sevinirim :)

yazı dılını ıngılızce secın.
  • onu seçtikten sonra yavaşlama olmazmı yani ? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: damtier

onu seçtikten sonra yavaşlama olmazmı yani ? :)

Yavaslama olmaz, tek sorunu T9'u kullanamazsın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

quote:

telefona yeni format attım .. erişim noktası ve bağlantı ayarlarını yapmama ramen evdeki wireless a otomatik bağlanıyor ..internet bağlantı testinini her zaman sor yapmama ramen bağlanıyor..

yardım edin

hedeflerde 1 tane hedef var o da evdeki wireless.. ama çözüm bu olamaz.. 2. hedef wap ayarı olduğunda da ona giriyor.. forumda bu telefonu ilk alanlardan biriyim şimdiye kadar ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum.. düzelmiyor.. ayrıca telefonun internete bağlanmayı otomatik yapabilmesi için belli bir sebebi olması gerek.. mesela internet bağlantılı widget ları bağlanmadan önce sor demezseniz bildiğimiz üzere çalışmıyor.. ama öyle bir sebep te yok

• quote:

quote:

quote:

yardım edin

hedeflerde 1 tane hedef var o da evdeki wireless.. ama çözüm bu olamaz.. 2. hedef wap ayarı olduğunda da ona giriyor.. forumda bu telefonu ilk alanlardan biriyim şimdiye kadar ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum.. düzelmiyor.. ayrıca telefonun internete bağlanmayı otomatik yapabilmesi için belli bir sebebi olması gerek.. mesela internet bağlantılı widget ları bağlanmadan önce sor demezseniz bildiğimiz üzere çalışmıyor.. ama öyle bir sebep te yok

e-posta hesabı olusturdunuz mu?Arka planda çalıstıkları gorunmuyor cunku ancak sureklı nete baglanıyorlar bendede sızdekı gıbı olmustu.E-posta hesabımı ıptal ettım sorun gıttı.

• arkadaşlar benim tel iyice kafayı yedi yeni bataryada aldım yinede sarjı bir günde hemen bitiyor alt hoparlörü çalışmıyordu ve arka kamera camımda çizilmişti garantiden genpada değiştirdim ama bu seferki kapak camla arada mesafe var. tavsiyem camı çizilen varsa garantiden değiştirsin.

şuan asıl sorunum, sarjım çok çabuk bitiyor sarjı benim gibi çabuk biten varmı yoksa benim teldemi sorun var çünkü daha önce neredeyse kurcalamama rağmen iki gün gidiyordu.. tam çözemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: riprap

quote:

quote:

quote:

yardım edin

e-posta hesabı olusturdunuz mu?Arka planda çalıstıkları gorunmuyor cunku ancak sureklı nete baglanıyorlar bendede sızdekı gıbı olmustu.E-posta hesabımı ıptal ettım sorun gıttı.

evet sorun ondan kaynaklı .. başka bir yerde çözümü siz yazmadan bulmuştum.. yine de teşekkür ederimbu bence nokia nın yazılımsal bir açığı çünkü telefonun kendi çalışan programlarını görüntülediğimiz yerde çalışır vaziyette görünmediği gibi handy taskman gibi programlarla da e-posta nın çalıştığı görülmüyor ve e-posta ya girdiğimiz anda güncel mailler anında karşımıza çıkıyor.. bu da demek oluyor ki program gerçeken artalanda çalışıyor ... umarım yakında bu sorunu düzeltirler.. eski versiyonlarda bu sorun yoktu ancak e-posta sağlayıcısı daha kötü bir görünüme sahipti.. sonuç olarak uygulamalardan nokia e-postayı kaldırdım şimdi wifi otomatik olarak bağlanmıyor..

zaten web tarayıcısından e postanız ve şifrenizle açtığınız hesabı yer imi olarak kaydettiğinizde otomatik olarak bir daha mail ve şifre girerek e-posta ya ulaşmaya gerek kalmıyor..kendisi otomatik mail sayfasına giriyior

bence herkes bu şekilde kullanarak daha çok rahat eder..

• 
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.