Şimdi Ara

nokia n95 vs ...@@@NOKIA E90@@@:D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=1716&idPhone1=1857
    e90
    ----n95----
    *210 gr *120gr
    *2 kat daha fazla ram(ki bu onu 4kat daha değerli yapar(e90 için)
    *2.5mm giriş *3.5mm
    *dev ekran+klavye *daha küçük
    *330 saat dayanma (1500mAh) *220 saat (950mAh)
    *FP2 güncellemesi var(n95 için)
    *3.2mp af kamera *5mp af kamera

siz ne düşünüyorsunuz NOKIA E90() mı n95() mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper_9 -- 15 Şubat 2007; 13:06:30 >

• biraz tipten kayetmiş gibi.kapak açıkken güzelde kapalıyken cins duruyor.
  • Ben olsam çok arada kalırdım ama E90'ı alırdım
  • ayrı kategorilerin telefonları bunlar kıyaslanmaz ki. ne olursa olsun adam klavye istemiyorsa e90 ağzıyla kuş tutsa almaz yada bi insan için klavye lazımsa n95 hiç bi şekilde almaz. klavye derken mecazı anlamda söylüyorum bi klavye üzerine yorum yapılmasın lütfen
  • nokia optık zoomlu 7megapixel cıvarı tel çıkartacaktır e90 gucune ulaşırlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nazgUL_vB -- 15 Şubat 2007; 13:32:09 >
  • ...

nokia n95 vs ...@@@NOKIA E90@@@:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: nazgUL_vB

nokia optık zoomlu 7megapixel cıvarı tel çıkartacaktır e90 gucune ulaşırlar

ben nokianın e90 ın üstüne tam onun gücündeki bi cihazı kolay kolay piyasaya süreceğini sanmıyorum çnkü nokia bu communicator serisini
    el bebk gül bebek çıkartıyr...
  • e90 aLrdım heraLde
  • İkisi de birbirinden kütük, ikisi de becereksizce hazırlanmış pda yapılmaya çalışılmış maalesef, hp den ya da başka bi marka çok güzel bi pda alınabilir daha ucuz bi fiyata.
    Nokia düşmanı ilan etmeyin sakın kullandığım nokia telefonun haddi hesabı yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: alper_9

quote:

Orjinalden alıntı: nazgUL_vB

nokia optık zoomlu 7megapixel cıvarı tel çıkartacaktır e90 gucune ulaşırlar

ben nokianın e90 ın üstüne tam onun gücündeki bi cihazı kolay kolay piyasaya süreceğini sanmıyorum çnkü nokia bu communicator serisini
    el bebk gül bebek çıkartıyr...

n90 6680 n91 n93 n95 9500 dan ıyı 9500 dan sonra cıktılar ve 9500 dan guçluler e90dan sonrada cıkacak olanlar var ve guçlu olanlarda tabı kılavyeve dev ekrana sahıp olmıcaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nazgUL_vB -- 15 Şubat 2007; 13:46:22 >
  • güzeeeel teefon
  •  nokia n95 vs ...@@@NOKIA E90@@@:D

evet oyle
  • bence nokia (tahminimimce en az 1.5-2 yıl sonra) communicatorunu kameradan daha çok diğer şeyleri geliştirsin çünkü 3.2 af flash lı kamera yeterince iyi belki kameranın kalitesini arttırmaları iyi olur...daha çok 10-15gb bellek dvb-h anaam aklıma özellik gelmiyr(geleceğe bağlı 3.5mm giriş işlemci hızının artması gibi değişiklikleri kastetmiyorm) sanki bi sürü özellik yazcakmışım gibi başladm yazıya tıkandım harbiden eksiksiz bi cihaz ya bide ben kendi kendime diyodm oo bana n93 hayli hayli yetiyr bi daha büyük ekran ve klavye için değiştiremicem diyrdum taaki özellikleri ve tasarımı gözler önüne serilene kadar..kamerasının bukadar full olacağını tahmin etmiyodm en şaşırtıcı olan
  • nokia e90 yetinmeyecektir bunun daha kullanışlısını piyasada görürüz iyşallah
  • quote:

Orjinalden alıntı: iCe_SuNNY

nokia e90 yetinmeyecektir bunun daha kullanışlısını piyasada görürüz iyşallah

1-2 SENE SONRA yada 9500 dan 9300 çıkardıgı gıbı goruruz ama ozellıkler dusucek
  • N95 alırdım E90 yeterince büyük...
    ve bence her ne kadar güsel bi telefon olsada e90 kullanışlı deile benzio...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

N95 alırdım E90 yeterince büyük...
    ve bence her ne kadar güsel bi telefon olsada e90 kullanışlı deile benzio...

n95

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.