Binbaşı
11 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar bu ayı 20-27 arasında yüksek lisans başvuruları var 11 temmuzda ise kesin kayıtlar muhtemelen yuksek lısansa girecegim fakat askerlik durum belgemde 30.06.2016 ya askerlik işlemlerinde sakınca yoktur diyor kesin kayıt tarihinde herhangi bir skntı yaşarmıyım acaba ?

askerlik şubesi bakaya kalma sevk işlemlerini yaptır yuksek lisansa kayıt olursan direk uzar dedi sanırım yuksek lisans yapacagım universiteyede bir sormam gerekiyor
Arkadaşlar rcz r kullanan test sürüşüne çıkan var mi bende beyaz rcz mevcut aracı yeni aldım sayılır e90 316i den geçiş yaptım halen daha fazla performans arıyorum rcz r fiyatını hakeden bir arabami sizce ayrıca arka koltuk benm icin sıkıntı degıl. Rcz r sürekli kırmızı rengiyle gündemde ben ise beyaz aşığıyım sizin yorumunuz nedir bu konuda. Aracım resimlerde.
Arkadaşlar öncelikle herkeze nasip olmasını ve kullananlarında kazasız belasız olmasını dıleyerek birkaçley danışacagım
Ben agustos atamasında Allahın izniyle beden egitimi öğretmeni oluyorum. Suan annemin üzerine kia sorento 2005 2.5 dizel kullanıyorum. Ve kendi aracımı alacagım birazda kredi sıkıntısına girerek. Kafamda olan tek araç 2011 manuel 200 hp rcz. Kafama takılan soru aracı 2 yıl ıcınde tekrar değıstecegimi dusunmem çevrem 2. El satışı olmadıgını soyluyor bende 50 bin kredi 10 bin nakitle alacagım ve hem bu hemde elden çıkaramamak korkutuyor. çevremin önerisi 2. El satışı olan scirocco veya birazdaha ekleyip 2012 model 1.16i .. karadenizde oldugum icin fazla hiz degıl ama hızlı kalkış arıyorum r kasa 2011 scirocco 1.4 160 lık vw yetkili servisinde abt 210 luk sciroccolarda var piyasada sizce nasıl bir yol izlemeliyim zarar etmekten degil ilerde cabucak satamamaktan korkuyorum. Rcz de malumunuz etrafa verdigi hava ve o kaslı duruşu beni ona çekiyor.. Gerçktende rcz kolay kolay satılmayan bir araç mı ?
arkadas bu urunun 4-4s icin yapilanini alan goren duyan var mi iphone 5 bilindigi uzere kasasi cok hassat hemen boya atiyor cizikler olusuyor. son haberlere gorede en saglam kilif bu. sitesinde turkiyeye postalama yok

Arkadaslar araştırdıgım kadarıyla 75 avro uzerı gumruge takılıyor .. fakat ptt stesınde bu 150 avro olarak geçıor halen.. bır bılgınız varmı acba

http://www.ptt.gov.tr/?wapp=sss_tr
Hangi gönderiler gümrüğe sunulmaktadır ?
“Kapsam değeri 150 EURO’nun üzerinde olan mektup postası gönderileri ve APG’ler ile kapsam değeri ne olursa olsun tüm koliler gümrük muayenesine sunulmakta, yapılan muayene sonucunda alıcısına teslim edilmesinde sakınca görülmeyenler, varsa vergi ve ücretleri tahsil edildikten sonra adreste alıcılara teslim edilmektedir. Gümrükçe bilgi- belge istenmesi halinde ise alıcılar haber kağıdı aracılığıyla gümrükleme servisine davet edilmekte, gerekli prosedür tamamlandıktan sonra kapsamının ithaline izin verilenler alıcılarına teslim edilmekte, izin verilmeyenler ise çıkış merkezine iade edilmektedir.”
Telefonun sarzı bıttı kapandı oyle sonra acılırken elma logosunda kaldı bende restore yapıyım dedım sorun gıtsın dıye ıtunese gosterdım ıste telefonu kapatıp home tusuna basarak sonra restore ederken su hayatı verıyor ve telefon ıtunes logosunda kalıyor hata su (ıphone could not be restored anunknow error occurred 40) bu konu hakkında herangı bır bılgısı olan varsa yardım ederse sevınırım acıl yardımlarınızı beklıyorum ıyı gunler
Telefonun sarzı bıttı kapandı oyle sonra acılırken elma logosunda kaldı bende restore yapıyım dedım sorun gıtsın dıye ıtunese gosterdım ıste telefonu kapatıp home tusuna basarak sonra restore ederken su hayatı verıyor ve telefon ıtunes logosunda kalıyor hata su (ıphone could not be restored anunknow error occurred 40) bu konu hakkında herangı bır bılgısı olan varsa yardım ederse sevınırım acıl yardımlarınızı beklıyorum ıyı gunler
ARKADASLAR ARENA-TR UYE OLAN BIRISI BANA DAVETIYE GONDEREBILIRMI ACABA COK ACIL UYELIK LAZIMDA LUTFEN YARDIMCI OLUN COK MAKBULE GECER SIMDIDEN SAGOLUN MAIL ADRESINI PM ILE YOLLARIM EGER YARDIM ETMEK ISTEYEN OLURSA
IKINCI EL 3g ALDIM VE ITUNES E BIR TURLU KAYIT OLAMIYORUM ONCEDEN ESKI SAHIBI KAYIT OLDU DIYE KAYIT OLMAMA DURUMU OLABILIRMI KREDI KARTI KISMINDA SORUN CIKARTIYOR SUREKLI?
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
sorunsuz alışveriş yaptıklarım : gitaristx , rize_attack,shanke,cenkozgen,exorzista,shopar45,candancana,baltazar1903,junex,phyzik, ozidane,sbl..armgn
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.718
İkinci El Bölümü Mesajları: 446
Konularının görüntülenme sayısı: 392.880 (Bu ay: 240)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.