Şimdi Ara

D900 vs E250.....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, Samsung D900 ile E250 arasında kameraları haricinde çok bariz bir fark var mı?Yani birinin 3 megapixel diğerinin de VGA kamera olması dışında? Kamerayı çok önemsemeyen birisi bu iki telefon arasındaki yaklaşık 2 kat fiyat farkını hakedecek bir özellik bulabilir mi?

• Ekran kalite farkı var, E250 de radyo var, D900 de yok. Başkada benim farkettiğim bir fark yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Ekran kalite farkı var, E250 de radyo var, D900 de yok. Başkada benim farkettiğim bir fark yok.
    Hayır arada fark çok. Ayrıca E250'de radyo var ama bu onu kurtarmaya yetmez. Elbette D900 hem tasarım hem de teknik açıdan daha üstündür. Kamera, video, ekran, TV-out özelliği gibi konularda D900 ön plana çıkıyor. E250 sadece giriş seviyesi telefonu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: galaxy10

Arkadaşlar, Samsung D900 ile E250 arasında kameraları haricinde çok bariz bir fark var mı?Yani birinin 3 megapixel diğerinin de VGA kamera olması dışında? Kamerayı çok önemsemeyen birisi bu iki telefon arasındaki yaklaşık 2 kat fiyat farkını hakedecek bir özellik bulabilir mi?

D 900 MALZEME KALİTESİ SESİ KAMERASI TV ÇIKIŞI MOBİL İZLEYİCİ UGO TEKNOLAJİSİ VE BİR ÇOK ÖZELLİK EKRAN KALİTESİ E 250 DEN FAZLA OLAN ÖZELLİKLERİ

E 250 D 900 DEN ARTISI RADYOSU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk -- 8 Mayıs 2007; 16:05:37 >
  • Peki niye böyle üst düzey telefonlarda radyo bulunmuyor acaba?Bence gerekli bir özellik ama nedir düşündükleri de koymuyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: galaxy10

Peki niye böyle üst düzey telefonlarda radyo bulunmuyor acaba?Bence gerekli bir özellik ama nedir düşündükleri de koymuyorlar?
    UGO var ama bence en büyük ve bu paraya değecek farkı EKRANI. LCD televizyon kadar kaliteli bir ekranı renkler grafikler süper. daha bir sürü özelliği var üst düzey telefon kullanan birinin radyoya ihtiyacı olacağını sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 8 Mayıs 2007; 15:54:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: galaxy10

Peki niye böyle üst düzey telefonlarda radyo bulunmuyor acaba?Bence gerekli bir özellik ama nedir düşündükleri de koymuyorlar?
    quote:

YENİ ÇIKAN VE GELECEK TELLERİNDE RADYODA VAR ONLARI BEKLE DERİM
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukkk

quote:

YENİ ÇIKAN VE GELECEK TELLERİNDE RADYODA VAR ONLARI BEKLE DERİM

Alıntıları Göster
    nasıl fark etmediniz yaav birinin ekran çözünürlüğü 256k(d900) dierinin 64k(e250)

• quote:

Orijinalden alıntı: crazydance

nasıl fark etmediniz yaav birinin ekran çözünürlüğü 256k(d900) dierinin 64k(e250)

Alıntıları Göster
    Malzeme kalitesi,ekran kalitesi (d900: 262.144 renk ve 320x240 piksel 2.2" boyutlarında,e250 ise 65.536 renk,128x160 piksel ve 2" boyutlarındadır.),kamerası ve videosu (d900: 3.2mp autofocuslu kamera ve 320x240 mp4 video özelliklerine sahipken,e250 vga (yani 0.3mp) kameraya ve 176x144 3gp video özelliklerine sahiptir.),ugo teknolojisi,tv-out çıkışı gibi özellikleriyle d900 üstündür..
    E250'de ise 30 kanal hafızalı radyo bulunmaktadır ve d900'e göre daha küçük ve daha hafif bir cihazdır..

• quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

Malzeme kalitesi,ekran kalitesi (d900: 262.144 renk ve 320x240 piksel 2.2" boyutlarında,e250 ise 65.536 renk,128x160 piksel ve 2" boyutlarındadır.),kamerası ve videosu (d900: 3.2mp autofocuslu kamera ve 320x240 mp4 video özelliklerine sahipken,e250 vga (yani 0.3mp) kameraya ve 176x144 3gp video özelliklerine sahiptir.),ugo teknolojisi,tv-out çıkışı gibi özellikleriyle d900 üstündür..
    E250'de ise 30 kanal hafızalı radyo bulunmaktadır ve d900'e göre daha küçük ve daha hafif bir cihazdır..

Alıntıları Göster
    U600 de radyo var o da D900 gibi bir şey zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: lzooml

U600 de radyo var o da D900 gibi bir şey zaten

Alıntıları Göster
    d900 ile e250 yi aynı segmente koymak mümkün değil..

topiği açan arkadaş bi telefoncuya gidip açıp baksın bakalım ikisinin de ekran parlaklıklarına

sonra da kullanılan malzeme kalitesine..(bu işlerden anlayan biriyse daha eline alır almaz anlar zaten)

birinin kaportası hacı murat ,diğerinin BMW..

diğer teknik özellikler ile ilgili farkları ise bilenler açıklamış zaten..

ama ilk bakışta dışardan birbirlerine benzedikleri doğru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc Skywalker -- 8 Mayıs 2007; 23:03:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Luc Skywalker

topiği açan arkadaş bi telefoncuya gidip açıp baksın bakalım ikisinin de ekran parlaklıklarına

sonra da kullanılan malzeme kalitesine..(bu işlerden anlayan biriyse daha eline alır almaz anlar zaten)

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Luc Skywalker

Aynı segmentte olmadıklarını,hiç bilmesem bile aradaki 2 kat fiyat farkından dolayı tahmin edebilirim.Ama ben genel anlamda yani kabaca ve çok da detaya inmeden aradaki farkı merak etmiştim.Ve dediğin gibi ilk anda birbirlerine benzedikleri için o fiyat farkına değer mi diye merak ettim...Bilgilerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: farukkk

quote:

Arkadaşlar, Samsung D900 ile E250 arasında kameraları haricinde çok bariz bir fark var mı?Yani birinin 3 megapixel diğerinin de VGA kamera olması dışında? Kamerayı çok önemsemeyen birisi bu iki telefon arasındaki yaklaşık 2 kat fiyat farkını hakedecek bir özellik bulabilir mi?

D 900 MALZEME KALİTESİ SESİ KAMERASI TV ÇIKIŞI MOBİL İZLEYİCİ UGO TEKNOLAJİSİ VE BİR ÇOK ÖZELLİK EKRAN KALİTESİ E 250 DEN FAZLA OLAN ÖZELLİKLERİ

E 250 D 900 DEN ARTISI RADYOSU
    D900 kullanan arkadaşım gerçekten çok memnun telefonundan kesinlikle bende tavsiye ederim her açıdan beğendiğim yegane samsunglardan biri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __RasHeeD__ -- 9 Mayıs 2007; 1:36:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: __RasHeeD__

D900 kullanan arkadaşım gerçekten çok memnun telefonundan kesinlikle bende tavsiye ederim her açıdan beğendiğim yegane samsunglardan biri.

Alıntıları Göster
    bende e250 kullanıcısı olarak tavsiye edebilirim benim için sterio mp3 çalar ve radyo olması yetiyorda artıyor bile fotoğraf kalitesi olarakta ikiside vga olmasına rağmen 6600 daha net fotolar çekiyor ekran kaliteside kötü olmasına rağmen yeterli beni tatmin ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: simavli3443

bende e250 kullanıcısı olarak tavsiye edebilirim benim için sterio mp3 çalar ve radyo olması yetiyorda artıyor bile fotoğraf kalitesi olarakta ikiside vga olmasına rağmen 6600 daha net fotolar çekiyor ekran kaliteside kötü olmasına rağmen yeterli beni tatmin ediyor

Alıntıları Göster
    arkadaşlar d 900 ün videosu nası acaba?
    bilgisayara attığımızda ne kadar kaliteli gösteriyo?
  • quote:

E250'nin D900'e göre tek avantajı FM radyo özelliğidir. Bunun dışında Samsung D900 teknik açıdan daha başarılı bir telefondur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..Knight..

quote:

E250'nin D900'e göre tek avantajı FM radyo özelliğidir. Bunun dışında Samsung D900 teknik açıdan daha başarılı bir telefondur.
    quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

quote:

quote:

bilgisayara attığımızda ne kadar kaliteli gösteriyo

D600'ü video konusunda D900'e göre daha iyi buluyorum.

www.youtube.com adresinden telefonla çekilmiş video örneklerine ulaşabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 10 Mayıs 2007; 19:34:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ..Knight..

quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

quote:

quote:

bilgisayara attığımızda ne kadar kaliteli gösteriyo

D600'ü video konusunda D900'e göre daha iyi buluyorum.

www.youtube.com adresinden telefonla çekilmiş video örneklerine ulaşabilirsin.

Alıntıları Göster
    teşekkürler.bide zaten youtube a koyunca bozuluyo kalite daha iyidir heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: alumsum_89

teşekkürler.bide zaten youtube a koyunca bozuluyo kalite daha iyidir heralde.

Alıntıları Göster
    bende E250 yi düşünüyodum bugün inceledim herşey güzel ama ekranın görüntüsü malesef çok kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: canakar

bende E250 yi düşünüyodum bugün inceledim herşey güzel ama ekranın görüntüsü malesef çok kötü

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: canakar

2.0 inç'lik bir ekran için 128x160 piksel çözünürlük yetersiz kalıyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.