Şimdi Ara

===> Nokia N8 | S^3 + 1/1.83' 12MP + Xenon + 720p + AMOLED + HDMI + USB OTG <=== (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.728
Cevap
25
Favori
2.022.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle söze şöyle başlamak isterim: Nokia bu cihazı çıkarırsa kendi sonunu da hazırlamış olur. Nerde görülmüş tüm özeliklerin bir telefonda olduğu. Ha şu var böle bir şeyi istermiyiz tabiki evet;ama olmayacak duaya da amin denmez. Bu cihazdaki 16 GB hafıza olabilir, kamera açıkçası şüpheliyim zira Nokia 5 Mp kaçtane telde kulandı. işlemci hızı da kabul edilebilir, dokunmatik ekran olur mu oda olabilir;ancak gösterilen krokide cihazın çift kızaklu olduğu görünüyor ekran 3.2 inch olsa bu telefon cebe sığmaz. Gel gelelim flash konusuna bence ya Xenon flas olur ya da Dual Led olur ikisinin bir arada olması güzeol olur;ancak Nokia'nın hesabına gelmez. işletim sistemi bence yine sybian olur.

Kısacası Nokia bu özelikteki bir cihazı kolay kolay çıkarmaz ne de olsa ticaret stratejisi. Birde farklı bir tasarım olur videodaki tasarım arkadaşlarında dediği gib N97'ye benziyor.

Bu Özeliklerde bir cihaz çıksa çıksa :2011-2013 yazdıklarım sade bir yorum belkide bizi yanıltabilirler ve bu bahsedilen özelikleri sunarlar umarız bizi bu konuda Nokia yanıltır ve belirtilen özelikleri Nokia kulşanıcılarına sunar.

• ben bunun fake olduğunu düşünüyorum. 2. yani yeni olan videoda dökümanların sol üst kısmında Nokia (r) Confedential yazıyor. Ancak ingilizce gizli anlamına gelen kelime CONFIDENTIAL. Confedential değil. Herhalde Nokia da bunu doğru düzgün yazacak adamlar vardır değil mi? Bu yüzden bana fake gibi geliyor. Ha keşke gerçek olsa, ama maalesef öyle değil.

edit: şimdi sonuna kadar izledim her üst kısımda CONFEDENTIAL yazıyor, CONFIDENTIAL olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Windows 11 -- 29 Ocak 2010; 21:01:10 >
  • tasarımı hiç beğenmedim ama özellikleri gerçekten güzel,ama benim için telefonda tasarım ön plandadır.Onun için 10 üzerinden 6 veriyorum
  • MWC'de tanıtılması umuduyla...
  • N86'ya benzemiş biraz...

eğer doğruysa ekran çözünürlüğü gayet iyi..
  • yav bu telefonların kızaklı olmayan modellerini neden çıkarmamakta ısrar ediyor acaba nokia ??

n82'de durdu kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi people are strange -- 12 Şubat 2010; 22:06:03 >
  • 2 oturum var ilki intel'le. netbuk olayına girerler.

tanıtılırsa 2. devrede tanıtılabilir.
  • Hoparlör ses çıkışı nasıl acaba?..x serisi kadar olur mu..olursa bu telefon çok satar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opinion

Fiyatı ne kadar olur acaba..

makul bi fiyattan satışa sunulur. bir sürü marka ve model var artık millet enayi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cssbaycelebi

quote:

Orijinalden alıntı: Opinion

Fiyatı ne kadar olur acaba..

makul bi fiyattan satışa sunulur. bir sürü marka ve model var artık millet enayi değil.

valla hiç sanmıyorum fiyatın makul olacağını, hele ülkemizde

o değilde bu fuarda ne yapıyorlar tanıtsalar ya artık
  • yalan oldu herhalde bu telefon.
  • Arkadaşlar bence yalan olabilir daha n86 yeni çıktı ama illaki çıkacaktır ama tabi hangi özelliklerde birden 12mp çıkarırmiki acaba ama şu an bence n86 en baba telefondur. çok araştırdım nokıanın en özellikli telefonu alacaklara tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koray6852

Arkadaşlar bence yalan olabilir daha n86 yeni çıktı ama illaki çıkacaktır ama tabi hangi özelliklerde birden 12mp çıkarırmiki acaba ama şu an bence n86 en baba telefondur. çok araştırdım nokıanın en özellikli telefonu alacaklara tavsiye ederim.

detayların efendisi şu anda benim gözümde en iyi ve en stabil telefon
  • Salı günü tanıtılabilir:
    http://events.nokia.com/everyoneconnect/

• quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles
    Salı günü tanıtılabilir:
    http://events.nokia.com/everyoneconnect/

Salı günü tanıtım gecesi gibi birşey mi var?
  • 12 mp xenon 64 hdmı fiyat 1499 tl aşağı olmaz
  • bence dogru bu tlfn cünkü nokia artik kusurlu bircok tlfn cikarmak yerine az sayida saglam tlfn cikartarak icerik satarak ovi store ile destekleyecek ve bu stratejiye göre bu tlfn cikar ve bu stratejiyi uygulamaya gecirdigini görüyoruz piyasaya hic tlfn sürmüyor eskiden yilda en az 10model sürerdi bu tlfn cikar cikacakta inaniyorum gelişmeler bunu gösteriyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the show must go on -- 12 Nisan 2010; 2:06:34 >
  • http://www.gsmarena.com/nokia_n8_pushed_back_from_a_late_may_release_to_mid_july-news-1574.php daki habere göre N8-00'ın çıkışı büyük olasılıkla Symbian^3'te yaşanan gecikmeler nedeniyle Haziran'a alınmış gibi duruyor. Haziran'da çıksa Temmuz gibi gelir sanırım Türkiye'ye. Beklemek iyice sıkıntı vermeye başladı ama neyse ki elimde hala N8-00'ın abisi, N82 var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeceBekcisi
    http://www.gsmarena.com/nokia_n8_pushed_back_from_a_late_may_release_to_mid_july-news-1574.php daki habere göre N8-00'ın çıkışı büyük olasılıkla Symbian^3'te yaşanan gecikmeler nedeniyle Haziran'a alınmış gibi duruyor. Haziran'da çıksa Temmuz gibi gelir sanırım Türkiye'ye. Beklemek iyice sıkıntı vermeye başladı ama neyse ki elimde hala N8-00'ın abisi, N82 var :)

Hayırdır hocam N82'yi artık emekli mi ediyorsun? N8'e mi terfi edeceksiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

Hayırdır hocam N82'yi artık emekli mi ediyorsun? N8'e mi terfi edeceksiniz?

Daha emekli olma vakti gelmedi ama N8-00'ın çıkışı, istediğim ayarda (Xenon+Q Klavye) bir MeeGo cihazın çıkışının da yaklaştığını göstereceğinden N8-00'ı bekliyorum. Bu arada Haziran'da çıkması gayet mantıklı, Nokia'nın elinde yine Haziran'da çıkacak iPhone 4'e karşılık güçlü bir rakip olacak demektir.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.