Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.599
Cevap
38
Favori
227.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Insider re dikkat duzeldi telefonun şarji şarjı az giden varsa batarya bozuk diye şüpheleniyorsa bozuk olabilir benim telefon kutudan sorunlu çıktı akşan saat 23:30 da şarjdan çektim sabah 09:30 halen %100 dü
    bu arada baya işçilik atmışlar camera yazılımına bariz bir düzelme var
     Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

• pil tasarrufu aktifken anlık bildirim gelmiyordu değil mi?
  • egemen_e kullanıcısına yanıt
    ewet malesef ama açmasamda olur birgünü rahat çıkarcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: F-138

ewet malesef ama açmasamda olur birgünü rahat çıkarcak

ben açmıyorum gece 100 ken yatıyorum şimdi mesela %40 larda. yeter ne gerek var tasarrufa
  • Hoşuma gitti paylaşayım dedim

• quote:

Insider re dikkat duzeldi telefonun şarji şarjı az giden varsa batarya bozuk diye şüpheleniyorsa bozuk olabilir benim telefon kutudan sorunlu çıktı akşan saat 23:30 da şarjdan çektim sabah 09:30 halen %100 dü
    bu arada baya işçilik atmışlar camera yazılımına bariz bir düzelme var
     Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

Bazen başıma geliyor.
    Günde 2 saat full müzik dinleme ile kesin geçiyor. 3-5 kes telefonda görüşüyorum..
    Akşamları bakıyorum, sabah saat 8 gibi fişten çektiğim cihazım %99 da oluyor.
    Bu işte bir terslik var, imkanı yok böyle birşeyin!!

Kaç gün gitmeye başladı seninki?
    Tasaruf modunu hiç sevmiyorum.
    Tasaruf etmek isteseydim ben akılsız telefon alırdım
    Ben maillerimi, soundcloud'umu sürekli kontrol ediyorum..
    Mesajlaşmalarım da oluyor bu ara bayya.

Ya millet doldurun şu telefonları artık, olmuyor öyle
    Bende 1.5 Gb yer kaldı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badtrip -- 25 Aralık 2013; 22:20:46 >

• badtrip kullanıcısına yanıt
    servisten dün geldi akşam şarjı bitirip akşam tam şarj ettim işte ilk şarjı akşam yaptım yani böyle giderse 1 günü dolu dolu cıkaracak whatsap mesajlaşması internette dolaşma face falan kullandım bugün gayet iyi durumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Hoşuma gitti paylaşayım dedim

kamera ksmını korumuyor. napalım? telefonu kese kağıdına sar aynı.
  • egemen_e kullanıcısına yanıt
    ewet hoş durmuyoor fazla
  • F-138 kullanıcısına yanıt
    düzgün kılıf hiç yok. çok dandik kılıf seçenekleri var, harbiden küfür istiyor satıcılar. neyse. .... çok saçmaya.. ne kılıf geldi ne sağlamlık videosu, ulan kimse bu telefonu yere vurmaz mı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

düzgün kılıf hiç yok. çok dandik kılıf seçenekleri var, harbiden küfür istiyor satıcılar. neyse. .... çok saçmaya.. ne kılıf geldi ne sağlamlık videosu, ulan kimse bu telefonu yere vurmaz mı :)

vurma değilde bir video vardıgenel kullanımda durum ne diye , birkaç yerde çizikler oluşmuştu
  • alperen_69 kullanıcısına yanıt
    kablosuz şarj kapagı alıcam iyi bişeye benziyor 920 den kablosuz şarj cihazı kalmıştı manayla kullanırım
  • quote:

kablosuz şarj kapagı alıcam iyi bişeye benziyor 920 den kablosuz şarj cihazı kalmıştı manayla kullanırım

uyarmıki abi
  • alperen_69 kullanıcısına yanıt
    tabiki uymaması için bir sebep yokki 920 de dahili kapak bunda sadece kapak alıcam cihaz aynı cihaz
    http://magaza.turkcell.com.tr/aksesuar/Nokia-Nokia-DT-900-Kablosuz-%C5%9Earj-Aleti-K%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1/1005261/.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F-138 -- 26 Aralık 2013; 0:00:14 >
  • güzel duruyor bence
     Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

• F-138 kullanıcısına yanıt
    işleve bak.

ne yapıyor? ne koruyor? amaç ne?

ksmera kısmını korusa eyvallah.
    camı korusa eyvallah.
    düşmelere karşı kasayı korusa....
    hiç biri yok. nillkin in kılıfları gelirse kamera kısmını koruyacak, görmesemde şık kılıflar yapıyorlar.(başka telefonlarda denedim harikalar.) ama bu dandik şeyler.... sakın. israf başka bir şey değiller.
  • arkadaşlar telefonum pazartesi gecesi elime geçti dışarda oldugum için yazamadım buraya ilk deneyimlerime göre diyebilirimki yani android,ios kullanmış biri olarak itiraf etmeliyim microsoft hakkını vermiş nokia ise kendi uygulamaları ile adete diger şirketleri dövmüş diyebilirim nokianın kendi yazılımlarını mükemmel buldum :) her ney ise windowsphone'a geçtigime degdi yani şimdi size bir kaç sorum olacak
    1. Şarkılar içinde kendi müzik listemi oluşturup sıralama yapamamıyorum, magazada bunu giderecek uygulama bulamadamım
    2. Galiba dosya yöneticisi yok gördügüm kadarıyla bunun için alternatif bir uygulama varmı kullandıgınız
    3. Pazartesi aldıgım cihaz için nokia'ya dan 50 tl lik uygulama kuponu pin kodu henüz alamadım 3 gün aldım çagrı servislerini aradım hatta 2 defa telefonun faturasını çekip durumu mail ile bildirdim ama 2-3 içerisinde mail kutuma posta gelecegini ve pin koduna ordan ulaşacagım söylendi ama hala mail kutuları boş :) dolayısıyla canım buna biraz sıkıldı çünkü plats vs zombie'yi alacaktım o kuponla aceba sizdedemi geç geldi ben çözemedim bu durumu :)

not: Bu arada yarım saat önce şarjdan çektigim telefon pil %79 kalmış diyor noluyo anlamadım ama şarj kısmı canımı sıkacaga benziyor bir kaç gün şarjı tam bitirmeden şarja takacam bataryayı kasacam belki bir degişim olur :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psiko27 -- 26 Aralık 2013; 10:37:08 >

• çalma listesi yapmadım hiç :)
    dosya yöneticisi yok ilerde güncellemelerle gelecek denildi. alternatif de yok :)
    kuponlar bazen geç geliyor yada gelmiyor bir sıkıntı var o konuda.

bluutuuut kapalı olmalı
    yaklaştır gönder kapalı olmalı
    konum kapalı olmalı
    parlaklık orta tavsiye ediliyor

bunlara bir bakın

pili iyi telefonun
  • valla hepsi kapalı hepside dedigin şekil zaten ama şöyle bişey var ben xperia s kullanırkende ilk aldıgım zamanlar batarya içler acısıydı sonra ne olduysa bilmiyorum birde güncelleme gelmişti onda birden benim vasat pil akü oldu sanki %100 farketmişti aceba diyorum kullandıkça açılıyormu pil yoksa anlamıyorum şarjdan çıkarıyorsun aniden %94e iniyor telefon durduk yerde yarım saat sonra bakıyorum %79 sabah 10da şarjdan çıkarmıştım şimdi tekrar taktm %33 ü gösteriyordu işe gidecegim için doldurmam gerekiyordu neden böyle oluyor bilmiyorum :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psiko27

valla hepsi kapalı hepside dedigin şekil zaten ama şöyle bişey var ben xperia s kullanırkende ilk aldıgım zamanlar batarya içler acısıydı sonra ne olduysa bilmiyorum birde güncelleme gelmişti onda birden benim vasat pil akü oldu sanki %100 farketmişti aceba diyorum kullandıkça açılıyormu pil yoksa anlamıyorum şarjdan çıkarıyorsun aniden %94e iniyor telefon durduk yerde yarım saat sonra bakıyorum %79 sabah 10da şarjdan çıkarmıştım şimdi tekrar taktm %33 ü gösteriyordu işe gidecegim için doldurmam gerekiyordu neden böyle oluyor bilmiyorum :S

Aynımıdır bilmiyorum hocam akşam %88 e kadar dolmuştu pc de çıkardım yattım, az önce bi baktımki %33 olmuş şarj, bişey yapılmadı net kapalı falan filan ama nereye gitti anlamadım, geçenlerde normal jarj yapmıştım dediğin gibi birden jarj indi %95 lere, sonra dolaşımı açtım kapadım felan baktım jarj gitmesi durdu, bişeyleri açıp kapamakmı gerek anlamadım sanki dolduru yeri kapamazsan akıyor gidiyor gibi, ama bu kadar düşüşe ilk defa bugün rastladım sebebini anlamadım full doldurmadım bide pc den doldurdum :)

Bu arada banada mail gelmedi 50 tl için, gittim aldıgım yere sordum onun belli bir stoğu vardır bitmiştir dedi :) buda mantıklı geldi sonrada uğraşmadım hale daha gelen giden yok.

Edit: Telefonu kapadım açtım şarj göstergesi düzeldi hocam şimdi %73 gösteriyor buda normal kullandım telefonu kalktıktan sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _EsmeR -- 26 Aralık 2013; 14:38:14 >

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.