Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O zaman dinlen kendine gel bomba gibi geri gel
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Shinku_

quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

siz telefonu verdiniz aldınız ama elinizdeki tek şey üst onarıma gitti yazısı. neresine ne yaptılar bilmiyorsunuz?

valla baya saçmaymış. mahkeme hakkınız. uzun sürer ama umarım iyi sonuçlanır.

Aynen öyle, telefonla arayınca parça değişti diyorlar ama ne parçası neyin nesi söylemiyorlar ne elimde belge var ne başka bir şey. Hem aldığım yeri hem de teleservice'i şikayet edeceğim Nokia Türkiye desteğinin vurdumduymaz tavırlarını da.

Nokia Türkiye'yi şikayet edebileceğim Global Nokia Support - mail var mı?

Telefon tam kutulu değişim olacak yurt dışından gelecekmiş ne etkili oldu bilmiyorum ya mahkemeye gideceğiz demem etkili oldu ya da yurt dışına attığım mailler tam da adliye sarayına giriyorduk babamla nokia aradı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6D5F6704F -- 23 Aralık 2013; 15:38:12 >

• e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    PHI nickli yöneticiye pm atarmısın konuyu ve devretmek istedigin kişiyi ben görüştüm konu sahibi yazssın dedi
  • quote:

quote:

quote:

siz telefonu verdiniz aldınız ama elinizdeki tek şey üst onarıma gitti yazısı. neresine ne yaptılar bilmiyorsunuz?

Aynen öyle, telefonla arayınca parça değişti diyorlar ama ne parçası neyin nesi söylemiyorlar ne elimde belge var ne başka bir şey. Hem aldığım yeri hem de teleservice'i şikayet edeceğim Nokia Türkiye desteğinin vurdumduymaz tavırlarını da.

Telefon tam kutulu değişim olacak yurt dışından gelecekmiş ne etkili oldu bilmiyorum ya mahkemeye gideceğiz demem etkili oldu ya da yurt dışına attığım mailler tam da adliye sarayına giriyorduk babamla nokia aradı.

ooooh süper. telefon değişsin ağız tadıyla paylaşımlara devam edin sizde. foto konusundaki gibi milleti mee letin... :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

ooooh süper. telefon değişsin ağız tadıyla paylaşımlara devam edin sizde. foto konusundaki gibi milleti mee letin... :)

Sağol dostum.

• quote:

Orijinalden alıntı: F-138

PHI nickli yöneticiye pm atarmısın konuyu ve devretmek istedigin kişiyi ben görüştüm konu sahibi yazssın dedi

• F-138 kullanıcısına yanıt
    yeni sayfa başkanı hayırlı olsun

yoklama al bence

bu arada ingilizcesi düzgün olan biri bir el atsın

http://www.nokia.com/us-en/support/product/lumia1020/
  • egemen_e kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz linkte lumia 1020 için yayınlanan Black güncellemesi detayları var ki zaten bilinen şeyler ekran döndürme kilidi, Multitasking ekranında uygulama kapatabilme vs. At&T kullanıcılarına verildi Amerika da güncelleme.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Release diyor. salmıyorlar mı? salıverdik diyorlar sanki
    teşekkür ederim dostum telefonum yarın geliyor benimde inşallah tam gaz dewam ederiz nasip olursa geldigi zamanda durumunu paylaşırım telefonun
  • Arkadaşlar 1520 ne zaman gelir bi delilik yapıp wp a geçmeyi düşünüyorum 1520yi bekliyimmi bunu alıyımmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi karar burda sana baglı çünki ekran boyutundan işlemcisine ve piline kadar başka bir cihaz 1520 yani phablet sınıfı diye geçiyor
    boyut önemli degil diyosan beklemek daha maantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Verdampfer

Arkadaşlar 1520 ne zaman gelir bi delilik yapıp wp a geçmeyi düşünüyorum 1520yi bekliyimmi bunu alıyımmı

Oyun ekran büyüklüğü filan önemli ise 1520 kamera önemliyse 1020.

• benim düşüncem bir çok kişiye saçma geliyor ama 1520 yi beklemek bence gereksiz.
    ekranı daha büyük işlemcisi daha bilmem ne.... eeee? 1020 nin yapamayıp 1520 de yapacağın şey ne? telefona dizi atıp daha büyük ekranda izlemek haricinde? sonra? 1520 de flaş desteği mi gelecek ki? kamerası da daha iyi olmayacak.
    1020 de yapamadığın şeyleri daha büyük telefonda yapamayacaksın olayı o sadece bence en kral WP8 telefonu 1020 dir. en azından en sağlam kamerası var diyoruz. işlemcisi dragon 800 falan olsa ne olur? ha kamera olarak 1020 den iyi olsaydı vay gelişmiş derdim ama yok.
  • quote:

benim düşüncem bir çok kişiye saçma geliyor ama 1520 yi beklemek bence gereksiz.
    ekranı daha büyük işlemcisi daha bilmem ne.... eeee? 1020 nin yapamayıp 1520 de yapacağın şey ne? telefona dizi atıp daha büyük ekranda izlemek haricinde? sonra? 1520 de flaş desteği mi gelecek ki? kamerası da daha iyi olmayacak.
    1020 de yapamadığın şeyleri daha büyük telefonda yapamayacaksın olayı o sadece bence en kral WP8 telefonu 1020 dir. en azından en sağlam kamerası var diyoruz. işlemcisi dragon 800 falan olsa ne olur? ha kamera olarak 1020 den iyi olsaydı vay gelişmiş derdim ama yok.

Hocam oyunlarda falan nasil kamerasi iyi tamam,stabilt
    itesi iyi tamam wpde uygulama marketi gelisiyo tamam ben zaten cins cins seyler kurmam temel seyler baska bikac sey soyleyinde aliyim sunu birde cok az kullanicisi var buda insanin kafasini karistiyo neden bu kadar az diye ben kameraya o kadar onem veren bi insan degilim tabiki iyi olmasi daha iyi ama kamerasi bu kadar iyi olmayani almam diye bisey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferucci -- 23 Aralık 2013; 20:06:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Verdampfer

quote:

benim düşüncem bir çok kişiye saçma geliyor ama 1520 yi beklemek bence gereksiz.

Hocam oyunlarda falan nasil kamerasi iyi tamam,stabilt
    itesi iyi tamam wpde uygulama marketi gelisiyo tamam ben zaten cins cins seyler kurmam temel seyler baska bikac sey soyleyinde aliyim sunu birde cok az kullanicisi var buda insanin kafasini karistiyo neden bu kadar az diye ben kameraya o kadar onem veren bi insan degilim tabiki iyi olmasi daha iyi ama kamerasi bu kadar iyi olmayani almam diye bisey yok

Oyunlarda sıkıntı yok. şuan rami yeterli. takılma görmedim hiç. 512 ram li telefonlar oyunlarda desteklemiyor sıkıntısı çekiyorda 1020 de sıkıntı yok. boyut olarakda iyi. note serisi gibi iri kıyım telefon seven biri değilseniz bence 1020 on numara cihaz. bazı sistem eksikleride zamanla aşılır. aşılmasada androidden hızı için bu telefona geri döndüm şimdiye kadarda çok memnunum.

• kullanıcısının az oldugunu nerden biliyorsun forumdaki sayıyı kast ediyorsan sorunu olan insan gelir forumda çare arar bu sayının azlıgı sorun olmadıgını gösterir
    benim gibi şanssısan telefonun pili kutudan arızalı çıkar servisten gelsin diye beklersin
    ama emin ol 1020 seni asala mahcup etmez düşünsene dünyadaki en iyi kamera şuan bu telefonda donanım olarakta öyle android gibi sistem ve ram sıkıntısı yaşamassın
  • Küçük bir bilgi;

kilit ekranındaki saatin rengini KIRMIZI yapmak isterseniz ayarlar<göz atma<gece modu zaman ayarlı<başlangıç 01:00 bitiş 23:59 yapın

bak bak kurcaladıkça neeler çıkıyo
  • Çok çekirdek daha fazla pil tüketimi demektir. Büyük pil daha kalın telefon demektir. Büyük tel (4.5 inc ve üstü) telefon değildir. ha kızlar neden büyük tel alır ulen onların çantaları var. O çantaların bazılarına akü bile sığar
    bi erkek ihtiyaçlarını ve yapabileceklerini iyi etüd edip iletişim cihazı almalı telefon bu CONNECTING PEOPLE... boşuna diil. Bi hatunla iletişimde iken aletin boyu değil iletişime devam edebilme süresi önemlidir (hemen sapıklar yorum yapmasın anlam derin... yeni nesile bi türlü anlatamadığımızda bu...)

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.