Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.599
Cevap
38
Favori
227.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullananlara hayırlı olsun, temmuz gibi fiyatı ne ayarda olur tahmin var mı ? çok hoşuma gidiyor bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Psiko27 P kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun
    ben sıfır aldım telefonu bataryası sorunlu cıktı akşamdan sabaha %30 eksiliyordu gün içinde hiç ellemeden saatte %4-5 harcıyodu 15 gün denedim sorunlu oldugunu düşündüm ve servise yolladım batarya degişti suan şarj sürem harika
    bu arada telefonunuz yeni zannedersem tavsiyem 5-6 şarjdan sonra degerlendirme yapın batarya kendini toparlasın
    umarım benimki gibi bir sorun yoktur varsada bunu göz önünde bulundurun arızalı cıkabiliyor
  • arkadaşlar facebookta falan gezinirken aşagı yukarı kaydırırken resimlerde daalgalanma oluyormu renk degişme gibi sizdede bazen sayısal tuşlara basınca şifre girerken falan
  • F-138 kullanıcısına yanıt
    facebook beta kullanıyorum sorun yok.
  • egemen_e kullanıcısına yanıt
    beta hangisi bende onu kurayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: F-138

beta hangisi bende onu kurayım

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/facebook-beta/93da5d29-daf0-4783-9ed5-a87b33247ec6
    teşekkürler
  • Nasıl ama. Günlük en az 30 dakika konuşma 10 dakikada oyun :)

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fırtınam81 -- 26 Aralık 2013; 23:03:28 >
  • arkadaşlar forumlardan birinde önceki cihazım için arama yaparken denk gelmiştim pili tam boşaltmadan şarja takın ve dolduktan sonra çıkarın gece takı gündüz çıkarmayın arada sıradada şarj yarıdayken takın dolsun çok sık degil ama verimlilikte muhakkak artış olacaktır ayrıca kamera mercegini açı kapatan kapakta çok şarj yiyor açtım kapadım hiç fotograf çekmedim flaş bile yakmadım ard arda kameraya girip çıkınca bariz şekilde azalma oluyo androidlerde oldugu gibi bu cihazlardada arada sırada telefonu kapatıp açmak lazım bu 1 ay deneyecem pil süresindeki artışı takip altına alacam günü gelince tekrar açıklayacam ayrıca magazadan hediye uygulama kuponunu alamayanlar faturanın fotografını çekip nokia.com.tr den bize ulaşın kısmından mail olarak göndersinler yarın benim son gün 2 defa mail attım ayın 27 sine kadar gelmezse tekrar mail atın bize demişlerdi hatta o kadar ciddiye vurdumki konuyu maillerine cevap vermeyince telefonla arayıp bilgi verdiler 50 tl kuponunuzu muhakkak isteyin ve alın kesinlikle olmasada olur demeyin arkadaşlar madem reklam var işin içinde bizde hakkımız olanı alırız

• Evet şimdi denedim inanılmayacak gibi bişey oldu şarj %12 iken telefonu kapattım açtım %50 gösteriyor şimdi :D ne iş çözemedim ama ingilizcem olsa nokia ya şöyle okkalı bir problemler yazı dizisi yollardım bu sorun bence güncelleme ile geçebilir diye düşnüyorum ama bekleyelim görelim :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: F-138

ewet arkadaşlar telefon servisten geld bu teleservice saçmalamış telefonun arka kasasıda degişmiş ne yağtılar anlam veremiyorum degişen kısım sıfır ama takarken defermo etmişler köşeleri mekanik onarım yazmışlar servis fişinde pil için yolladım az gidiyor diye bişeyler yapmışlar ama ne yapmışlar bir anlam veremedim hayırlısı bakalım ne olcak bu arada pilin degiştigini umarak 6 saat şarjda bırakıcam bakalım

servis kasa,pil değişimi yaparken sizden cihazın faturasını istedimi?
    sormamın nedeni internette uygun fiyattan ilanlar var ayrıca bende telefoncudan 1-2 gün kullanılmış bir cihaz bulmuştum ama internetteki cihazlar gibi oda hediye cihaz olduğu için faturası yoktu bu fatura olmaması işine pek güvenemiyorum kutu üstünde Nokia AŞ garantili filan yazıyorda ne bileyim servis için veya herhangi bir sıkıntılı durumda fatura isterler diye o cihazları hep es geçiyorum.(şu yaşa geldim bu kadar paralar verip telefon hediye eden olmadı gözüm açık gidicem )..

• SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    o ilanlara bende itibar edemiyorum faturayı istemediler cihaz 15 günlüktü gerekmez dediler
  • Bu ögle vakti 50 liralık hediye kuponunun pin kodunu mail atmışlar aldım ve kullanamaya başlıyorum çok iyi oldu :) bence alamayan arkadaşlarda mail atsınlar gönderiyorlar.
  • tuvalette foto çekmek için mi aldım nedir telefonu
    ayarlar nedir bu arada güzel çalışma
    o damlacık düşündügüm şey degil herhalde tuvalet lafı falan geçince

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F-138 -- 27 Aralık 2013; 14:40:14 >
  • F-138 kullanıcısına yanıt
    bu musluktan damlıyor bir sakatlık yok

hiç bir ayar yok. normal kamera flaşlı çekim. kamera ayarı makroda.
    normalde büyük foto, düzenleyici ile kırptım damlayı yoksa gene paslı kreçli musluk fotoya giriyordu

nokia kamera içe yakın çekim yapsam daha da iyi olurdu, düz kamerada kötü olmadı neyse ki.
  • Beyler telefonu düşüren var mı, özellikle kamera üstüne düşse sakatlık çıkar mı merak ediyorum. Ayrıca arka tarafı koruyan yekpare bi kap, kılıf var mı piyasada. Bu konuda pek birşey bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: AdamBaliKokusu

Beyler telefonu düşüren var mı, özellikle kamera üstüne düşse sakatlık çıkar mı merak ediyorum. Ayrıca arka tarafı koruyan yekpare bi kap, kılıf var mı piyasada. Bu konuda pek birşey bulamadım.

şuan silikon kılıflar var her yeri koruyor ama çok sıkıcı. telefonun şeklini yok ediyor. ben bir iki hafta dayanabildim sadece o kılıflara.

alttaki kılıfların satışa çıkmasını bekliyorum. çok sağlam koruma sağlamaz ama arka kısmı korur olduğu kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

quote:

Orijinalden alıntı: AdamBaliKokusu

Beyler telefonu düşüren var mı, özellikle kamera üstüne düşse sakatlık çıkar mı merak ediyorum. Ayrıca arka tarafı koruyan yekpare bi kap, kılıf var mı piyasada. Bu konuda pek birşey bulamadım.

şuan silikon kılıflar var her yeri koruyor ama çok sıkıcı. telefonun şeklini yok ediyor. ben bir iki hafta dayanabildim sadece o kılıflara.

alttaki kılıfların satışa çıkmasını bekliyorum. çok sağlam koruma sağlamaz ama arka kısmı korur olduğu kadar.

Teşekkürler en azından arka için yeterli gibi. Haziran temmuza kadar piyasaya çıkar mı ?

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.