Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hasgesci Daha Az
1 Kayıtlı Üye
7.567
Cevap
40
Favori
202.371
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Windows Phone ve Tabletler >> Cihazlar Genel >> Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
Giriş
    19 Mesaj

Ürün satılmış mıdır peki hocam link falan kaydetmiş olabilir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    zamankaybı95 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1973 Mesaj

Hocam mobil uygulamadan girip bulmuştum şuan sanırsam ilanda yok ancak 700 lira gibi bir fiyat yazmıştı satan kişi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    yhanozdemir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Herkese iyi forumlar. Lumia 1020 ilk tanıtımından beri çok sevdiğim ve beğendiğim bir cihazdı. Çıktığı tarih yanılmıyorsam 2013 olmalı. O zamanlar tabi yaş küçük her isteğimiz alınmıyor Onun yerine Lumia 525 serisinden bir cihaz almıştım. Blackberry OS hariç birçok mobil platformu deneyimledim ama asla hiçbiri bir Windows Phone edemedi benim için. (Marketplace hariç ) Yine geçen günlerde tesadüfen karşıma çıktı.https://www.hepsiburada.com/nokia-lumia-1020-p-TELCEPNOKLU1020-?magaza=%C3%A7inpazar%C4%B1

İçimden satın almak geçti haliyle. Yani bu kadar yıl sonra cihazın mevcut olması şaşırttı beni. Sizlere sormak istediğim alınır mı bu haliyle birkaç arkadaş fikrini belirtirse sevinirim.

• Er
    3 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TwinPowerTurbo

Herkese iyi forumlar. Lumia 1020 ilk tanıtımından beri çok sevdiğim ve beğendiğim bir cihazdı. Çıktığı tarih yanılmıyorsam 2013 olmalı. O zamanlar tabi yaş küçük her isteğimiz alınmıyor Onun yerine Lumia 525 serisinden bir cihaz almıştım. Blackberry OS hariç birçok mobil platformu deneyimledim ama asla hiçbiri bir Windows Phone edemedi benim için. (Marketplace hariç ) Yine geçen günlerde tesadüfen karşıma çıktı.https://www.hepsiburada.com/nokia-lumia-1020-p-TELCEPNOKLU1020-?magaza=%C3%A7inpazar%C4%B1

İçimden satın almak geçti haliyle. Yani bu kadar yıl sonra cihazın mevcut olması şaşırttı beni. Sizlere sormak istediğim alınır mı bu haliyle birkaç arkadaş fikrini belirtirse sevinirim.
    Ben bu cihazı temiz 2. elinden 2 yıl önce aldım ve hala kullanmaktayım. Cihaz alınır mı? Bence evet çünkü fotoğraf çekimleri çok başarılı ve video kalitesi çok çok iyi. yüksek çözünürlüklü ekranlarda videoları izlerken lens kalitesini bariz hissediyorsunuz ama tabii cihazın kamera potansiyelini iyi kavramak gerek. (Instagram hesabım 'logannmarshmallow' a göz atıp lumia 1020 ile çekilmiş ve düzenlenmiş fotoğrafları görebilirsiniz)

Sorun şu ki; işletim sistemi artık öldü yani sadece düz bir telefon ve makine olarak kullananılabiliyor. Ayrıca telefonun parçalarını bulmak çok zor. Bir de eski bir modeli sattıkları için tamir görmüş bir cihazı da satıyor olabilirler. Kozmetik olarak inceleme şansınız varsa mutlaka bakın.

Öyle ya da böyle Nokia'nın zamanında yapmış olduğu en iyi telefon modellerinden biri. Bunu parçaların az bulunması ve anakart gibi parçalarının diğer lumia modellerine nazaran daha pahalı olduğunu görerek anlayabilirsiniz.

• Yarbay
    4338 Mesaj
    quote:

Garantiden değişecek telefonlar için elleride tuttukları stoklar olabilir. Garantisi devam eden telefon kalmadığı için satışa çıkartmışlardır.

• Çavuş
    49 Mesaj

Hocam WP'nin önü açıktı ve bence harika bir sistemdi. Ben son 4 yıldır Note5 kullanıyorum. WP'ye olan desteğin çok büyük oranda kesildiğini biliyorum. Ben alırsam eğer Whatsapp dahil hiçbir uygulama kullanmayacağım. Düşünsene cebinde muhteşem bir fotoğraf makinesi var ve aynı zamanda mobil cihaz. Varsın Facebook, Instagram açılmasın. Gel gelelim satıcının tam adresi yok. Sadece Bursa yazıyor. İnternetten de araştırdım hiçbir şey yok. Ne olduğu belli değil bundan dolayı herhalde bu sevdayı kalbimize gömeceğiz.

|
    |
    LoganDude kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam eğer dediğiniz gibiyse bu durumda cihazların kapalı kutu olması gerekir değil mi?

|
    |
    ARroWCoLT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam eğer dediğiniz gibiyse bu durumda cihazların kapalı kutu olması gerekir değil mi?

Alıntıları Göster
    Evet kapalı kutu olması gerekir.
    |
    |
üniversite
haberler
SEO
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,198
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.