Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
7.567
Cevap
40
Favori
201.873
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Windows Phone ve Tabletler >> Cihazlar Genel >> Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
Giriş
    2688 Mesaj
    Arkadaşlar temiz bir Lumia 1020 almayı düşünüyorum ne kadar olur piyasası sırf fotoğraf için değer mi birde
    quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

Arkadaşlar temiz bir Lumia 1020 almayı düşünüyorum ne kadar olur piyasası sırf fotoğraf için değer mi birde

Nokia lumia 1020 bulmak zor biraz fotoğraf güzel çekiyor. Piyasada 500-600tl arasıda temiz satanlar görmüştüm.
    |
    |

Kamera için değer tabi ama paylaşması sıkıntı olabilir, Fotoğraf çekip bilgisayar üzerinden işlerim ve bilgisayar üzerinden paylaşım yaparım dersen iyi bir seçenek olur piyasası ne kadar olur bilmiyorum ama ortalama olarak 500TL gibi bir fiyata alınabilir bence.
    |
    |
    drjacob kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Kamera için değer tabi ama paylaşması sıkıntı olabilir, Fotoğraf çekip bilgisayar üzerinden işlerim ve bilgisayar üzerinden paylaşım yaparım dersen iyi bir seçenek olur piyasası ne kadar olur bilmiyorum ama ortalama olarak 500TL gibi bir fiyata alınabilir bence.

hocam raw çekiyor mu ?

Güzel raw çeker. Mesela bu foto raw dan işlendi.
    Cat 43 by ARroWCoLT, on Flickr
    |
    |

• Yarbay
    18622 Mesaj

Evet ham fotoğraf çekiyor ve ortalama 40mb boyutlarda oluyor genelde
    |
    |
    "Yedeklemek için OneDrive'a bağlanamyoruz. Telefonunuzu güncelleyin ve yeniden deneyin" yazıyor.
    Güncellemeler biteli, 1 sene veya daha fazla oldu. Hotmail hesabını da giriyorum ama, artık telefon yedeklenemiyor.
    Sadece kaliteli kamerası için almıştım, kamerası hariç, telefonu aldığıma pişman oldum.
    Microsoft Windows Phone, Nokia Lumia 1020 telefonu ortada, sahipsiz bıraktı, bu telefona yeterli ilgiyi göstermedi.
    Bu şekilde idare edeceğiz artık. 5G'li telefonlar çıkıncaya kadar da yeni bir telefon almayı düşünmüyorum.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >

Aynen öyle hocam microsoft mobil konusunda en iyisini yapıp diğerlerinden ucuza satsa bile almam artık.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    hasgesci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fiyat :450TL

özel mesaj ile ulaşırsaniz ayrıntıları konuşuruz

Edit : satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c_a_l_99 -- 17 Mart 2018; 17:58:7 >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    önerebileceğiniz bir servis var mıdır ekranı yaptırmak için ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Neden sıkıntılı hocam ? Ben ikinci cihaz olarak düşünüyorum en çok fotograf çekip ve sporda müzik dinlemek için. Spotify var mı mağazada?
    |
    |
    Glorfindel1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şuan mağaza ne durumda bilmiyorum hocam yaklaşık 1.5 senedir kullanmıyorum, Eğer pc üzerinden paylaşım yapacaksanız çok güzel olur raw formatı ile çekip işlerseniz çok işinize yarar.
    |
    |
    __Nikolaus__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

spotify var ama bildiğim kadarı ile ücretli. nette resim paylaşmak hiç sorun değil, ama instagramın story zımbırtısı yok.
    |
    |

Satsanıza hocam bana
    |
    |
    Glorfindel1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1 sene önce sattım zaten ben
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Oturduğum yakın yerde buldum bi tane bakalım , akşam bir sıkıntısı yoksa alıp 2.cihaz olarak aranıza katılacağım artık kaç kişi kaldıysa , 2 cihaz taşımak sıkıntı olmaz umarım iş hattımı takmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __Nikolaus__ -- 18 Mayıs 2018; 16:8:45 >
    |
    |
    |
    |
    Arkadaşlar windows 8.1 işletim sistemli lumia 1020 kullanıyorum ( sd kart yok) Windows 10 güncellemesi ile ilgili bu konuda derdime çare olacak teknik servis vs bulamayınca burada cep telefonlarına yazılım yüklenmesi konusunda bazı yönergeleri okudum ama sıfır tecrübe olunca ilk farklılıkta işin içerisinden de çıkamadım.. bu konuda lumia 1020 modeli için bu işlemi yapmış arkadaşlar varsa bana yardımcı olursa sevinirim..

(günlerdir bu işlemi yaptıracağım bir servis vs arasam da maalesef bu çabalarımda sonuçsuz kaldı bu sebeple son çarem bu forum.. farklı uygulamalar ve web tarayıcıları facebook- mesenger-instagram gibi uygulamaları kullanmamıza imkan tanısada sosyal medya uygulamaları hariç telefonumdan memnunum ve kullanmak istiyorum lütfen bu konuda bilgi birikimi olan arkadaşlar bana yardım etsin..)
Lastik Fiyatları
Paykasa
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.