Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.599
Cevap
38
Favori
227.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bendeki ses bu videodaki gibi bir ses değil sessiz ortamda duyuluyor
  • Video'dakine benzer bir sesi hiç duymadım ilk açılışta OİS'ten dolayı bir ses çıkıyor sonrası gayet sessiz.
  • SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    Benim bahsettiğim ses o değil hocam benzemiyorda pek internette de bulamadım bakalım bir video çekeyim yarın ekleyebilirsem eklerim tabi ses duyulur ise sorun olduğunu sanmıyorum ben ama ne bileyim ilk alınca yoktu sanırım bu ses
  • bendeki ses böyle hocam işte kamera çalışırken geliyor sadece bide sessiz ortamda kulağımı yaklaştırınca farkettim. video çekerkende biraz ses çıkıyor buda çektiğim video

https://archive.org/details/wp_20141227_22_39_34_pro
  • Bu ses normal sanırım hocam kulağı dayamadığın sürece duymazsın bu sesi birde şunu denermisiniz arkadaşlar bir elinizle telefonu tutup diğer elinizin iki parmağına vurun kameranın hemen yanına kamera kısmından ses geliyormu tık tık diye yani sabit değilmiş gibi çok aşırı değil paranoyak olduk ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Bu ses normal sanırım hocam kulağı dayamadığın sürece duymazsın bu sesi birde şunu denermisiniz arkadaşlar bir elinizle telefonu tutup diğer elinizin iki parmağına vurun kameranın hemen yanına kamera kısmından ses geliyormu tık tık diye yani sabit değilmiş gibi çok aşırı değil paranoyak olduk ya

920'de de böyle. Telefonu sallayınca ses duyarsınız. Optik görüntü sabitleme sistemi
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için tahmin etmiştim bir kere takınca takıyor insan birde yeni olunca telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Bu ses normal sanırım hocam kulağı dayamadığın sürece duymazsın bu sesi birde şunu denermisiniz arkadaşlar bir elinizle telefonu tutup diğer elinizin iki parmağına vurun kameranın hemen yanına kamera kısmından ses geliyormu tık tık diye yani sabit değilmiş gibi çok aşırı değil paranoyak olduk ya

920'de de böyle. Telefonu sallayınca ses duyarsınız. Optik görüntü sabitleme sistemi

Kutunun içinden de broşür çıkıyor zaten böyle bir tıkırtı duyarsanız bu telefonunuzda Optik Görüntü Sabitleme olduğu içindir diye gururla yazmış Nokia.

OIS'nin iPhone 6'da bile olmayıp iPhone 6 Plus'da olması bunun ne kadar üst sınıf bir donanım olduğunun da kanıtı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lumia 1020 vs NİKON D90

RESİMLER DE OYNAMA YOKTUR

İSO : 200 PERDE HIZI :OTOMATİK WB : OTOMATİK

NİKON D90
     Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

LUMİA 1020

İSO : 200 PERDE HIZI : OTOMATİK WB : OTOMATİK FLAŞ : AÇIK

NİKON D90

LUMİA 1020

• flexii_87 kullanıcısına yanıt
    Bizzat deneyerek (ikisi ile de çektiğim fotoları karşılaştırarak) 1020 nin Canon G1x ten daha iyi foto çektiğini iddia ettiğimde bana gülmüşlerdi. Yine iddia ediyorum, 1020 çoğu makineden daha iyi foto çekiyor. Zaten cep telefonlarında (808 hariç) rakibi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert25 -- 28 Aralık 2014; 10:17:52 >
  • Lumia 1020 dün gece rüyama girdi elime alıyorum inceliyorum falan acayip etklendim.
  • Benimde rüyama girdi nedense :)
    Bu arada arkadaşlar face messenger kullanan varmı kayıt olurken numara istiyor ve bu faceden farklı bir uygulamamı ?

@flexii_87:Ben şaşırdım açıkcası bu karşılaştırmaya D90 gibi bir makina daha iyi olmalıydı diye düşündüm 1020 iyi olsada D90 efsanelerden sonuçta
  • quote:

Benimde rüyama girdi nedense :)
    Bu arada arkadaşlar face messenger kullanan varmı kayıt olurken numara istiyor ve bu faceden farklı bir uygulamamı ?

@flexii_87:Ben şaşırdım açıkcası bu karşılaştırmaya D90 gibi bir makina daha iyi olmalıydı diye düşündüm 1020 iyi olsada D90 efsanelerden sonuçta

Numara istiyor ama alt tarafta geç Yada şimdi değil diye bir yazı var ona tıklayınca iatemiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flexii_87 kullanıcısına yanıt
    başarılı fotolar tebrikler
  • akhee kullanıcısına yanıt
    Peki teşekkürler
  • d90'ın kitapların sol kısmını neden odağa almadığını çözemedim? Lensi kirli gibi. 1020 ne kadar iyi olsada d90 la boy ölçüşemez.

@flexii_87
  • Bende ki ses budur aynen! Ama geçtim ondan artık. Fotoğraf çekimini bozmuyor.
  • selam muhteremler
    gerçi sorularımın %50 sine yanıt alamıyorum ama gene de soracağım; navigasyonda alternatif rota seçeneğini bulamadım, var mı? yoksa alternetif rota bulma imkanı var mı? rotada gösterilen yol rengi sanıyorum trafik durumunu belirtiyor, ama hangi renklerin neyi ifade ettiğini bileniniz var mı

VoiceTranslator uygulamasını indirin. çok çok mükemmel bir çeviri programı, öyle ki; bir yabancıyla karşılıklı sohbet edebilirsiniz (sesli ve karşılıklı çeviri var) ama internet istiyor bilginiz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanyilmaz

Bende ki ses budur aynen! Ama geçtim ondan artık. Fotoğraf çekimini bozmuyor.

Link yok hocam
  • Mrb. Lumia 1020 de tüm ithalat (Resmi veya paralel) ürünlerde de radyo var mı.Başka diger markalarda degişiklik gösterdiginden soruyorum.
  • 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.