Şimdi Ara

===> Nokia E6-00 | Symbian Anna - 2.46' VGA - QWERTY - 8GB <=== (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.940
Cevap
12
Favori
204.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Whakii

quote:

Orijinalden alıntı: senefro

ben de iki gün önce aldım telefonu ve oldukça memnunum ancak bi sorum olacak. Bu alette dahili GPS yok mu? Yani internet bağlantısı olmadığı zaman yerimi tespit edemiyo hiç bi şekilde...

Var fakat Nokia bu, illa bi yerden patlak vericek. Gps i kaç aydır 1 kere bile kullanamadım internetsiz. Belle gelince gps sistemi de değişcekmiş, daha kullanışlı bişey gelcekmiş, belki onda bu sorunu yaşamayız. Bütün umudumuzu Belle'ye bağladın, bu kadar beklettiklerinede değer inşallah

ozaman ben de inşallah diyor ve cevabın için de teşekkür ediyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: altairEzio

quote:

Orijinalden alıntı: volkancetin

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Seviyeli Yarbay

ben çok yoğun kullanıyorum 1.5 gün gidiyor, şikayetçi değilim

peki sen ilk aldığında 8 10 saat şarja taktın mı kardeş?

Allahım çıldırtacam tel beni.durup durup bağlantı kurulamadı diyo. herşey kapalı daha neyin bağlantısını kuramıyor anlamadım. telefonda bikaç temayla beraber

angry birds,bounce,cahillikler kitabı,hs note,nimbuzz,ntvspor net,photo browser yüklü sadece.bunlar içinden de kendi başına bağlantı kurmak isteyecek olan yok diye biliyorum???? ya da yanılıyorum

Ben şahsen ilk aldığımda 8 saat şarja takmadım dolar dolmaz kullanmaya başlamıştım. Söylediğin uygulamaların hepsini tam olarak bilmiyorum ama bağlantı kurulamadı uyarısının hangi application dan kaynaklandığını görmek için "Connection Manager" dan yararlanabilirsin. Ayarlar\Bağlantı\Bağlantı Yönetici gibi bir şeydir herhalde. En altta hangi programın hangi bağlantıyı kullandığını gösteriyor.

Örneğin;

Accesspt.: internet
    Apps: whatsapp

şeklinde.

saol kardeş cevabın için.bağşantı yöneticisinde aktif olarak görünen bir bağlantı yok.anlık bi bağlantı kurmaya çalışıyor sanırım.yakalayamıyorum açıkçası.hiçbir program da açık değil.ama yine sol üst köşeden ara sıra çıktığını görüyorum.çözemedim gitti

Hocam e-posta ayarlarınız varsa ara ara gelen kutusunu güncellemek için bağlantı kurmaya çalışıyordur telefon. Benimde başıma gelmişti. E-posta hesabı kuruluysa telefona ayarları silin sorun muhtemelen düzelecektir. Arka planda herhangi bir bağlantı vs görünmüyor. E-posta aktif olmasa bile gelen posta varmı yokmu görmek için ara ara otomatik olarak kısa süreli nete bağlanır telefon. Silerseniz düzelir. Olmadı format atın.
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: volkancetin

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Seviyeli Yarbay

ben çok yoğun kullanıyorum 1.5 gün gidiyor, şikayetçi değilim

peki sen ilk aldığında 8 10 saat şarja taktın mı kardeş?

Allahım çıldırtacam tel beni.durup durup bağlantı kurulamadı diyo. herşey kapalı daha neyin bağlantısını kuramıyor anlamadım. telefonda bikaç temayla beraber

angry birds,bounce,cahillikler kitabı,hs note,nimbuzz,ntvspor net,photo browser yüklü sadece.bunlar içinden de kendi başına bağlantı kurmak isteyecek olan yok diye biliyorum???? ya da yanılıyorum

Ben şahsen ilk aldığımda 8 saat şarja takmadım dolar dolmaz kullanmaya başlamıştım. Söylediğin uygulamaların hepsini tam olarak bilmiyorum ama bağlantı kurulamadı uyarısının hangi application dan kaynaklandığını görmek için "Connection Manager" dan yararlanabilirsin. Ayarlar\Bağlantı\Bağlantı Yönetici gibi bir şeydir herhalde. En altta hangi programın hangi bağlantıyı kullandığını gösteriyor.

Örneğin;

Accesspt.: internet
    Apps: whatsapp

şeklinde.

saol kardeş cevabın için.bağşantı yöneticisinde aktif olarak görünen bir bağlantı yok.anlık bi bağlantı kurmaya çalışıyor sanırım.yakalayamıyorum açıkçası.hiçbir program da açık değil.ama yine sol üst köşeden ara sıra çıktığını görüyorum.çözemedim gitti

Hocam e-posta ayarlarınız varsa ara ara gelen kutusunu güncellemek için bağlantı kurmaya çalışıyordur telefon. Benimde başıma gelmişti. E-posta hesabı kuruluysa telefona ayarları silin sorun muhtemelen düzelecektir. Arka planda herhangi bir bağlantı vs görünmüyor. E-posta aktif olmasa bile gelen posta varmı yokmu görmek için ara ara otomatik olarak kısa süreli nete bağlanır telefon. Silerseniz düzelir. Olmadı format atın.

• @Gökhan KARPUZ saol kardeş bağlantı problemini çözdüm.üstlerde bulduğum yöntemleri yazmıştım. en önemli sebep widget çevrim dışı mdd ayarı.en çok o kullanıyormuş bağlantıları.onu kaldırınca sorun büyük oranda çözüldü
  • telefonu alalı yaklasık 2 hafta oldu, dun ılk kez dondu ve bugun msjlarda gonderme sorunu yasadım. kapatıp acmak zorunda kaldım. bu gıbı sorunları yasayanlar varmı ve varsa cozumlerı neler oldu merak edıyorum
  • Belle güncellemesi geldi. Nokia Suite'den kontrol ediniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Belle güncellemesi geldi. Nokia Suite'den kontrol ediniz.

ohhhh beee geldi evet.şu an download ediyorum. şu başlığın her koyu oluşunda heyecanlanıyodum hep hüsran =))) hadi hayırlısı
  • arkadaşlar ben yükledim kendime belle yi ben beğendim ama amcam da e6 kullanıyo ona çok karışık geldi. anna yı tekrar nasıl kurabilirm bi bilginiz varmı yardımcı olurmusunz. başımın etini yiyo
  • ben baktığımda yeni güncelleme yok diyor, yanlış yerden mi bakıyorum acaba. tam olarak nereden bakıyoduk bu güncellemeye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: senefro

ben baktığımda yeni güncelleme yok diyor, yanlış yerden mi bakıyorum acaba. tam olarak nereden bakıyoduk bu güncellemeye?

suit güncellemesi yapmış olmalısın kardeş.onu otomatik veriyor.telefonu bağladıktan sonra üst kısımlardaki ikonlardan güncelleme ikonuna tıkla.yenile yap güncellemeleri.görmesi lazım
  • Nokia Suite'nin sürümünün 3.3.86 olması lazım.
  • tamamdır arkadaşlar teşekkürler

şarj yetersizmiş, biraz şarj edip öyle yükliycem ben de.
  • guncellemeyi telefondan kontrol ettim simdi e6 cihaz guncellemesi diyor bu mu acaba belle yazilimi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ice_Sh@dow

guncellemeyi telefondan kontrol ettim simdi e6 cihaz guncellemesi diyor bu mu acaba belle yazilimi ?

odur kardeş.yalnız neyle bağlantı yapıyosun? hat üzerinden ise dikkat et güncelleme 312 mb
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ice_Sh@dow

guncellemeyi telefondan kontrol ettim simdi e6 cihaz guncellemesi diyor bu mu acaba belle yazilimi ?

Sürüm 111.130.625 ise Belle'dir. Telefondan da güncelleyebilirsiniz ama sadece gerekli olan dosyaları yükler. Nokia Suite'den yaparsanız tüm dosyaları en baştan indirir.
  • En sonunda geldi mesai bitsin evde uzun bir gece beni bekliyor
  • gözüme ilk çarpan mesajı oturum modunda yazarken sağ sütunda smiley ekleme butonu vardı. onu göremedim...bu bence hiç iyi değil...kısa yolunu bilen varsa söylesin
  • arkadaşlar ben internet cafeden güncelliorum telefonu. bu suite'in indirdiği dosyalar nereye kaydediliyor? sonradan flaş atmak gerekirse tekrar indirmek zorunda kalmayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: brsclkr

arkadaşlar ben internet cafeden güncelliorum telefonu. bu suite'in indirdiği dosyalar nereye kaydediliyor? sonradan flaş atmak gerekirse tekrar indirmek zorunda kalmayım

Flash işini Navifirm yapar. Dosyaları Navifirm'den indirceksiniz.http://www.symbian-toys.com/navifirm.aspx#download
  • quote:

quote:

arkadaşlar ben internet cafeden güncelliorum telefonu. bu suite'in indirdiği dosyalar nereye kaydediliyor? sonradan flaş atmak gerekirse tekrar indirmek zorunda kalmayım

Flash işini Navifirm yapar. Dosyaları Navifirm'den indirceksiniz.http://www.symbian-toys.com/navifirm.aspx#download

flaşın ordan yapıldığını biliyorum da şimdi bu güncellemeyi suite'den yapmak istemiştim. suite'in nereye indirdiğini mrk ettim. eger olmuyorsa navi'den de indiricez mecbur :)

• quote:

quote:

quote:

flaşın ordan yapıldığını biliyorum da şimdi bu güncellemeyi suite'den yapmak istemiştim. suite'in nereye indirdiğini mrk ettim. eger olmuyorsa navi'den de indiricez mecbur :)

Bu konuyu bilmiyorum ama telefonunuzun temiz olmasını istiyorsanız ve flash atmayı biliyorsanız flash atın.

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.