Şimdi Ara

===> Nokia E6-00 | Symbian Anna - 2.46' VGA - QWERTY - 8GB <=== (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.940
Cevap
12
Favori
204.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: YXZ

quote:

Orijinalden alıntı: flurry

quote:

Orijinalden alıntı: YXZ

quote:

Orijinalden alıntı: flurry

bugün electro world den 400 tl'ye aldım,iyimi yaptım kötü mü bilemedim

vayy arkadaş :) ben 680 tl + 120 tl(kasko) aldım.telefondan memnun kalırsın :) çok şey beklemiyorsan idare
    eder seni.

batarya %92 ye kadar doluyor ve daha dolmuyor sizde de böyle mi acaba?

%100 oluyor,benim ki.

batarya için hangi program yüklü sizde?

• program yok ama,kapatırken %100 diye gösteriyor,üst tarafta
  • herkese merhaba,
    birkaç sorum olacaktı umarım buraya bakanlar vardır hala..
    Telefonu 2011eylulde aldım, başına gelmeyen kalmadı sayemde... Dokunmatik ekran kırıldı (4kat merdiven boşluğundan uçtu) içine 150tl sıkıştı, yaptırdım orta kasa kırıktı ust hafıza kartı gırışınden, idare ettim, ama usb gırısı bozulup tamire gonderınde iyice çatlattılar...
    Son bikaç gündür şarj oluyor gorünüyor ama dolduramıyorum şarjı, bataryam hala sapasağlam, sanırım şarj entegresi bozuldu... Şimdi tamire versem, orta kasanın da değişmesi lazım sanırım... Velhasıl kelam kafam kazan :/
    bu parasızlıkta telefon mu almaya kalksam, kvkdan pahalıya orta kasa mı değiştrsem şarj entegresi tamiri ile.. Yoksa gidip bi telefoncuya iyi kötü bi orta kasa mı bulsam bilemedim...
    Nette kasa kapak 30-40tl arası, telefoncularda 50-60tlye yırtarım gibime geliyor.. Ama kvkdan yaptırsam nekadardır orta kasa fiyatı bilgisi olan var mı?
    Ayrıca androidlere hayranım işletim sistemi olarak, nokiayı tek kullanma sebebim sağlamlığı, bana bunca hor kullanıma rağmen iyi dayandı... Samsung falan hayatta dayanmaz sanırım, plastik kapak falan :/
    napsam ne etsem bilemedim... Azcık akıl verebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• orta kasa dediğiniz ne bilmiyorum ama 2 sene önce arka kasayı, pil kapağı yeri haricinde kendim değiştirdim. Eminönündeki telefoncuların hepsini dolaştım 20 tl ye orjinal arka kasa buldum (sahte olanlar kendini zaten belli ediyor hemen, ama onlarda 5-10 liraydı ). Evde kendim taktım. Hala da kullanıyorum.
    Yani o kadar para bayılmak yerine gidin kendi işinizi kendiniz görün. Hem az para çıkarsınız, hemde tecrübe edinmiş olursunuz. Ama telefondan anlayan biri varsa onla beraber yapında işi şansa bırakmayın derim.
  • cevap verdiğin için çok teşekkür ederim.. Evet aynı yerden bahsediyorum, zaten ön arka kapak metal, ortadaki o metal olmayan kısım sıkıntı... Ben de aynı şeyi düşünüyorum aslında, elektronik cihazlarla aram iyidir, bakayım bulabilirsem orta kapak o yolu deneyim bi.. Telefoncuya gittim bugün 10tl ye şarj entegresini düzelttiler, kasa kırık olduğundan takarken şimdi de tuş kilidi mandalı iptal oldu :/
    ne çekti bu telefon elimden ya... :(

• hocam sıfırını bulabileceğim bir yer var mı almayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: spydoctor

hocam sıfırını bulabileceğim bir yer var mı almayı düşünüyorum

teknoloji mağazalarının sitelerinden bakın, veya gittigidiyor, sahibinden e falanda bakabilirsiniz. vardır elbet çoğu yerde
  • arkadaşlar,

bilmiyorum önceki sayfalarda paylaşıldı mı, yine de yazayım dedim.

eğer çağrı geldiğinde, ya da siz birini aradığınızda ekran kendi kendine kararıyorsa,
    elinizle sensörlerin olduğu kısmı bastırın, sorun düzeliyor :)
  • laider kullanıcısına yanıt
    Sorun zamanında benimde başıma geldi. Yapmış olduğunuz işlem çözüm değil, ihmal etmeden serviste sıkıntınızı giderin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: p4mdut

Sorun zamanında benimde başıma geldi. Yapmış olduğunuz işlem çözüm değil, ihmal etmeden serviste sıkıntınızı giderin.

garanti kapsamında iki kere verdik servise oldu diyip geri gönderdiler,
    başta oldu gibi görünse d edaha sonra sorun tekrarladı.

şimdi garantisi de bitti, ancak böyle bir çözüm yolu bulduk,
    şimdi gayet memnunuz.

bu arada ankara gordion electroworld'den (yeni bimeks),
    orjinal nokia marka e6 sert arka kılıfı 2TL'ye aldım,
    turkcell mağazafa 25TL'ye satılıyor,

ortaya bir çöp kovası gibi birşey koymuşlar,
    içinde her marka model kılıf var, çoğu eski telefonların,
    belki diğer electroworld'lerde de vardır, bir bakın derim.
  • Merhaba arkadaslar,

Arkadasimin e6 si guncellemeden sonra kulakligi artik desteklemiyormus. Baska kulaklik denedi mi bilemiyorum ama orjinal kulakligi kullanma sansi var mi ? Çözümü var mi sormak istedim. Sayfayi biraz okudum ama denk gelemedim.

Daha once sorulduysa kusura bakmayin. Konuyu hortlatmak zorunda kaldim. Alinti yaparak cevaplarsaniz sevinirim.

• MRB; whatsup kullandığımda telefon sık sık ulaşılamıyor ve arama yapmıyor durumda geliyor. sorun nden kaynaklı olabilir?
  • arkadaşlar e6 telefonuma orijinal kasa+kapak arıyorum nasıl temin edebilirim..??ayrıca replika kasa+kapak alsam menün kalır mıyım...interneti taradım ama pek işe yarar bişey bulamadım...yardımcı olursanız sevinirim..
  • Up

• evet arkdaşlar bayadır kullandığım nokia E6 telefonumun oluşturduğum şarkı listesi dosyasını bulmak istiyorum telefondan yani telefon bu sıraya dizdjğimiz şarkıların bilgisini nerede tutuyor?
    ayrıyetten 500 den fazla şarkım vardı hatta bazı şarkılar bir kaç defa eklenmişti geçen dinlemediğim şarkıları telefondan sildim şarkı listesinden sildi tamam ama bu sefer yeni şarkı eklemiyor eklendi yazıyor ama eklenmiyor bunu nasıl çözerim

başka bir sorun ise şarkılardan şarkı dinlediğiniz anda baka bir şarkıyı sildiğiniz zaman kafasına göre çalmıyor sistem hatası diyor anca yeni bir şarkı kopyalayıp attığınzda düzeliyor bu kronik bir sorunmu

tüm sorularıma yardım ederseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Alemdar11

evet arkdaşlar bayadır kullandığım nokia E6 telefonumun oluşturduğum şarkı listesi dosyasını bulmak istiyorum telefondan yani telefon bu sıraya dizdjğimiz şarkıların bilgisini nerede tutuyor?
    ayrıyetten 500 den fazla şarkım vardı hatta bazı şarkılar bir kaç defa eklenmişti geçen dinlemediğim şarkıları telefondan sildim şarkı listesinden sildi tamam ama bu sefer yeni şarkı eklemiyor eklendi yazıyor ama eklenmiyor bunu nasıl çözerim

başka bir sorun ise şarkılardan şarkı dinlediğiniz anda baka bir şarkıyı sildiğiniz zaman kafasına göre çalmıyor sistem hatası diyor anca yeni bir şarkı kopyalayıp attığınzda düzeliyor bu kronik bir sorunmu

tüm sorularıma yardım ederseniz sevinirim
    Dosyalar>E klasörüne gir. Oradan tüm klasörlere bak. Hafıza kartı varsa F klasöründe de olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Dosyalar>E klasörüne gir. Oradan tüm klasörlere bak. Hafıza kartı varsa F klasöründe de olabilir.

Alıntıları Göster
    baktım hocam ama şarkı listesiyle alakalı bir dosya bulamadım gizliyormu acaba veya böyle bir dosya yokmu

• Alemdar11 A kullanıcısına yanıt
    Verdiğim linkten uygulamayı indir ve kur. Ayarlardan Türkçe dili seç. Menüden bul kısmına gel oradan dosya arama yazan kısmı aç. Karşına *.jpeg yazan bir bölüm çıkacak. Müzik dosyaların hangi uzantıdaysa o uzantıyı yazıp arat. mp3 ise ***** yazman yeterli. Kendi yığın hafızasında aratmak için imleci E’nin üzerinde, hafıza kartı varsa F’nin üzerine getirip o şekilde arat.

http://www.lonelycatgames.com/?app=xplore&page=download&platform=symbian&version=1_64

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Verdiğim linkten uygulamayı indir ve kur. Ayarlardan Türkçe dili seç. Menüden bul kısmına gel oradan dosya arama yazan kısmı aç. Karşına *.jpeg yazan bir bölüm çıkacak. Müzik dosyaların hangi uzantıdaysa o uzantıyı yazıp arat. mp3 ise ***** yazman yeterli. Kendi yığın hafızasında aratmak için imleci E’nin üzerinde, hafıza kartı varsa F’nin üzerine getirip o şekilde arat.

http://www.lonelycatgames.com/?app=xplore&page=download&platform=symbian&version=1_64
    yükledim hocam ben mp3 dosyalarının nerede olduğu değil oluşturmuş olduğum şarkı listesinini dosyasını istiyorum yani şarkıların listesi falan olduğu dosyayı

• Alemdar11 A kullanıcısına yanıt
    Dosylar göründüyse tamamdır. İmleci dosyanın üzerine getirip menü > dosya > özellikleri göster seçeneğini seç. Oradan hangi klasör içinde olduğunu gösteren klasör yolunu göreceksin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.