Şimdi Ara

===> Nokia E6-00 | Symbian Anna - 2.46' VGA - QWERTY - 8GB <=== (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.940
Cevap
12
Favori
204.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yakın bir arkadaşım bu telefonu almayı düşünüyor da aklına takılan bir kaç soru varmış. Bende onları sizlere sormak istiyorum.
    -Telefonun dokunmatiği kullanışlı mı?
    -Telefona gmail hesabını kursa mailler anlık düşer mi?
    -Facebook uygulamasında sohbet var mı?
    -Ve son olarak eğer gmail hesabı kurulunca mailler anlık düşüyorsa facebook ve twitter uygulaması arkada sürekli açık bir şekilde günde 30 dk telefon görüşmesi ve 50-100 arası sms gönderimi yapsa şarjı ne kadar gider?
  • - Dokunmatik bayağı işlevsellik veriyor. Yani kullanışlı..
    - Mail de gmail yahoo gibi sitelerin otomatik kurulumları mevcut. senkronizasyon sıklık seçeneklerinde, 15 dk. ve ondanda daha sık olan "en kısa sürede" seçeneği var. Yani tam anlık değilse bile 15dk. seçeneğinin de altında olduğundan anlık gibi sayılır..
    - Sosyal uygulamasındaki face de sohbet yok ama tarayıcından girilen normal facebookda sohbet açılıyor. Ayrıca Nimbuzz gibi msn, face, yahoo messenger gibi birçok uygulamanın sohbetini tek çatı altında birleştiren programlar var.
    - 2 gün gider... Bende sürekli açık değilken, ara ara bakıyorken 3 gün gidiyor.
  • Ben bir takip mesajı bırakayım kullanıcı yorumlarına bakayım. Belki bende bu telefona dönüş yapabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whakii

quote:

Orijinalden alıntı: kaya.77

quote:

Orijinalden alıntı: Whakii

Arkadaslar bende bu telefondan almak istiyorumda almadan once sizden bi ricam var, acaba e6 ile cektiginiz 2-3 resmi buraya atabilir misiniz ? Goruntu kalitesini herkes gormus olur.

Ayrica ben bu telefonu arabistandan getirtmeyi dusunuyorum, ordaki fiyati nasil ogrenebilirim ?

arabistandan getirteceğin q klavyesi türkçe olmaz yanlız.her nekadar yazılım dilini türkçe yapsan bile.işaretler ve türkçe karakterlerde sorun yaşarsın,kullanım olarak.artı garantiside olmayacak.bi sorun yaşadığın zaman elinde patlayacak.200 lira kar edecem diye hem klavyesini rahat kullanamıyacaksın hemde bi sorun arıza çıktığı zaman ücretli yaptırmak zorunda kalacaksın.türkiyedeki fiyatını aşacak.deve kulağını aşacak yani.karar senin yinede.

resim ve video paylaşılırsa burda arkadaşın dediği gibi güzel paylaşım olur

klavye satilmiyo mu zaten? turkce klavye alirim, sistemide turkce yaparim sorun olmaz diye dusunuyorum. garanti konusunda haklisin ama pek bi sorun olcagini dusunmuyorum

bu tür fiziksel klavyeli cihazlarda, yurtdışından almak akıllıca bir hareket olmaz. en fazla biraz daha beklersin ve paralel ithalat ama türkçe klavyeli olan bir telefon alırsın.

arkadaşımda e90 vardı, almanyadan getirtmişti, ve türkçe klavye değişmesine rağmen harflerde sorun oluyordu. onun için türkiyeden ister distribütör ister paralel ithalat olsun alın.

• Güzel telefon bugün mağazamıza 6 adet geldi.. 2 silver 2 white 2 black.. ekran çözünürlüğü ve dokunmatik hassasiyeti olarak oldukça başarılı.. Hız konusunda da tatminkar.. İncelemek isteyeni beklerim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: chronicmaniac

Güzel telefon bugün mağazamıza 6 adet geldi.. 2 silver 2 white 2 black.. ekran çözünürlüğü ve dokunmatik hassasiyeti olarak oldukça başarılı.. Hız konusunda da tatminkar.. İncelemek isteyeni beklerim..

dükkan nerede ustam.nokia shopda baktımda detaylı inceleyemedim,standa bağlı olduğu için,arkasında kocaman alarmı duruyordu kavrayamadım
  • quote:

quote:

Güzel telefon bugün mağazamıza 6 adet geldi.. 2 silver 2 white 2 black.. ekran çözünürlüğü ve dokunmatik hassasiyeti olarak oldukça başarılı.. Hız konusunda da tatminkar.. İncelemek isteyeni beklerim..

dükkan nerede ustam.nokia shopda baktımda detaylı inceleyemedim,standa bağlı olduğu için,arkasında kocaman alarmı duruyordu kavrayamadım

Necatibey Caddesinde Genpa Teknik servisinin altındaki Turkcell İletişim Merkezi.. İsmim Burak beklerim Ankara'daki arkadaşları..

• quote:

quote:

quote:

Necatibey Caddesinde Genpa Teknik servisinin altındaki Turkcell İletişim Merkezi.. İsmim Burak beklerim Ankara'daki arkadaşları..

tanıdım seni forumdaşım.ziyaret ederim haftaiçi.saolasın kolay gelsin ii akşamlar

• Bugün ElectroWorld'lere de geldi. İlk izlenimim güzel, sevdim cihazı. Gayet akıcı kullanılıyor tasarım olarakta şık denebilir.
    Şarj konusunda diyebileceğim 1500 mAh kocaman bi bataryası var tatmin edeceğini düşünüyorum.
  • Telefonun Nokia tarafından tavsiye edilen satış fiyatı 869 TL'dir.

http://www.nokia.com.tr/haberler-ve-etkinlikler/basin-bultenleri/showpressrelease?newsid=-56317

• quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

Telefonun Nokia tarafından tavsiye edilen satış fiyatı 869 TL'dir.

http://www.nokia.com.tr/haberler-ve-etkinlikler/basin-bultenleri/showpressrelease?newsid=-56317

bizde bu fiyatın altında
  • quote:

quote:

bizde bu fiyatın altında

sen neresin

• quote:

quote:

quote:

bizde bu fiyatın altında

sen neresin

Geldin gördün hocam bugün

• bu cıhaza 750 den yukarı verılmez bu zmnda ddusmesını bekleyın derım ben
  • arkadaşlar eğer ihtiyacınız olursa diye cihazın türkçe kullanma kılavuzunun linkini koyuyorum, isterseniz indirebilirsiniz.

http://nds1.nokia.com/phones/files/guides/Nokia_E6-00_UG_tr.pdf

sangreal_1905'e katılıyorum. cihazı almayı düşünen arkadaşlar bir müddet beklemeli daha uygun fiyattan alabilmek için. benim de düşüncem 750-775 arası bu cihaz için.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bizde bu fiyatın altında

sen neresin

Geldin gördün hocam bugün

hatlar karışmış adamım :))

SAOLSUN ARKADAŞIMIZ ÇOK İLGİLENDİ BENİMLE.MUHABBET ETMEKTEN CİNCİĞİNE KADAR İNCELEYEMEDİM AMA CİHAZ GÜZEL OLMUŞ.EN ÇOK BEYAZ YAKIŞMIŞ.ANKARADAKİ ARKADAŞLARIN GİDİP İNCELEMESİNİ TAVSİYE EDERİM.FİYATIDA 835.TEK EKSİKLİK YAPMIŞ YİNE NOKİA.FLASH GO ON ÖZELLİĞİ KOYDUĞU CİHAZA KABLOSUNU PAKET İÇERİĞİNE KOYMAMIŞ.Bİ ONA GICIK OLDUM.

TEŞEKKÜR EDERİM KRONİK MANYAK ARKADAŞIM

• quote:

Orijinalden alıntı: elmasdag

- Dokunmatik bayağı işlevsellik veriyor. Yani kullanışlı..
    - Mail de gmail yahoo gibi sitelerin otomatik kurulumları mevcut. senkronizasyon sıklık seçeneklerinde, 15 dk. ve ondanda daha sık olan "en kısa sürede" seçeneği var. Yani tam anlık değilse bile 15dk. seçeneğinin de altında olduğundan anlık gibi sayılır..
    - Sosyal uygulamasındaki face de sohbet yok ama tarayıcından girilen normal facebookda sohbet açılıyor. Ayrıca Nimbuzz gibi msn, face, yahoo messenger gibi birçok uygulamanın sohbetini tek çatı altında birleştiren programlar var.

Peki 2 gün rahat gider mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cix_man

quote:

şarj olayı e72 kadar değil sanırım.kullanmadan batarya tam oturmadan bişey diyemiyeceğim bende ama nokia europa sitesinde ve yabancı oturumlarda daha önceki araştırmalarımda stabil çalışma 8 gün gittiği anlatılmıştı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cix_man

quote:

şarj olayı e72 kadar değil sanırım.kullanmadan batarya tam oturmadan bişey diyemiyeceğim bende ama nokia europa sitesinde ve yabancı oturumlarda daha önceki araştırmalarımda stabil çalışma 8 gün gittiği anlatılmıştı

Stabil çalışma süresi derken demek istediğinizi anlamadım ama gmail hesabı kurulu ve en kısa sürede seçeneği seçili halde facebook ve twitter uygulamalarıyla birlikte sürekli arka planda çalışır halde günde 30 dk telefon görüşmesi, 1 saat internet ve 50-100 arası sms ile rahat ne kadar gider? Tecrübeleriniz doğrultusunda ortalama bir şey söyleyebilir misiniz hocam?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.