Şimdi Ara

===> Nokia E6-00 | Symbian Anna - 2.46' VGA - QWERTY - 8GB <=== (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.940
Cevap
12
Favori
204.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Football Mania

Arkadaşlar aklıma bir soru geldi, sormak istiyorum. e6da, n8deki çalışan programları kurabilir miyiz? Yoksa ekran çözünürlüğü yüzünden çalışmaz mı?

Daha önce bu soruyu sormuştum ilk sayfada ve Reis-i Eagles cevaplamıştı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

uyumlulaştırılabilir. nHD 360px VGA ise 480px. VGA kapsıyor nHD'yi.

yanlarda (60px bi taraf 60px bi taraf) siyahlık olur en fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

quote:

Orijinalden alıntı: Football Mania

Arkadaşlar aklıma bir soru geldi, sormak istiyorum. e6da, n8deki çalışan programları kurabilir miyiz? Yoksa ekran çözünürlüğü yüzünden çalışmaz mı?

Daha önce bu soruyu sormuştum ilk sayfada ve Reis-i Eagles cevaplamıştı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

uyumlulaştırılabilir. nHD 360px VGA ise 480px. VGA kapsıyor nHD'yi.

yanlarda (60px bi taraf 60px bi taraf) siyahlık olur en fazla.

@sugar_klavyeci: teşekkürler. çok fazla konuyu takip ettiğim için, acaba hangisinde sordum diye düşünüyordum ve bulamıyordum. çünkü e6 için de sağolsun birden fazla konu var. teknolojiyle haşır neşir olmanın yan etkileri bunlar.

• Ben N8 deki Bubbles ı yüklemeye çalıştım ama maalesef yüklemedi. Sanırım Qt versiyonundan dolayı oluyor bu.. Qt yi yükseltebilirmiyiz bu cihazda da N8 de olduğu gibi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmasdag

Ben N8 deki Bubbles ı yüklemeye çalıştım ama maalesef yüklemedi. Sanırım Qt versiyonundan dolayı oluyor bu.. Qt yi yükseltebilirmiyiz bu cihazda da N8 de olduğu gibi?

nasıl telefondan memnun musunuz, genel olarak?
  • illa uyumlu olacak diye bir durum yok ama. :) isteseler yapabilirler yani.

cihazınızla uyumlu değil diyebilir kurarken.
  • @Football Mania,
    Çok memnunum hem de... Takılma donma sıfır... Anna'nın getirdiği yenilikler gayet kullanışlı. Zaten çok iyi olan E71/72 serisini dokunmatik ekran, S^3 platform ve 8mp kamera ile zirve yaptırmışlar. Ayrıca çok da kaliteli duruyor elde...

@Reis,
    Uyumsuz demedi, hem Bubbles hem de Sleeping Screen denedim. Yüklemeye çalıştı, yükleme barı sona doğru geldiğinde yüklenemiyor dedi. Bu bana sana QT ile alakalı geldi. Bu cihazın QT versiyonunu bilmiyorum ama 4.7.2 yapabilme imkanı var mı acaba bunun da? Yapıp bir de öyle yüklemeleri denemek lazım zira.. Bu arada bizler için bütün yaptığın amme hizmetleri için teşekkür ederim. Senin paylaşımların ve siten çok işimizi gördü ve çözdü bugüne kadar...
  • Hepsiburada'da satışa sunulmuş
  • valla ben de bu alanlar nasıl 780tl'ye aldılar telefonu ona şaşırıyorum, çünkü ankamall ve cepa nokia shop 835 tl diyor. ayrıca hepsiburada da 840tl fiyat biçmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhny

Hepsiburada'da satışa sunulmuş

eyvallah adamım
  • çüşş.Nokia shop 839 liraya satıyor.bazı alanlar 779liraya alıyor,hepsiburada akıllı takılıyor

http://www.hepsiburada.com/liste/search.aspx?sText=nokia%20e6
  • e72 nin şarjı 5-6 gün gidiyor diye duymuştum

bunun da öyle gitse süper olurdu :P

ama alicam inşallah aradiğim telefona benziyorr...

Beyaz ini alicam hemde gitcek tüm para :P

izlenimlerinizi yazın arkadaşlar takip edelim biraz arti ve eksilerini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi circumciser -- 15 Temmuz 2011; 1:32:53 >
  • benim izlenimlerim özellikler perfect tabii kullanıcıdan kullanıcıya değişir.ben dibine kadar kullanıyorum ve benim gibi prof kullanan görüşü bekliyorum.e72 artık kesmiyor beni 2 yıl olacak artık.para biriktirme çabaları içerisindeyim.blraz daha sonuç paylaşımı bekliyorum,nokia'danda vazgeçemiyorum.alışkanlık artık,her derdinden anlıyorum ve paylaşıyorum.özelliklerine göre ucuz bi marka çonkü.marka delisi deilim,anlamyanlar ,kullanmayı bilmeyenler gibi.ihtiyaca,kaliteye,özelliğe mantıklı ödeme benimki.elektronik mesleğim ve piyasa tecrübemden dolayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya.77 -- 15 Temmuz 2011; 3:12:54 >
  • E6 belki de Symbian işletim sistemine sahip gelmiş geçmiş en hızlı telefon diyebilirim. Takılma donma sıfır.. İnterneti de şimdiye kadarkilerin en hızlısı ve en kullanışlısı diyebilirim.. Operaya gerek duymuyorum artık. Bir de internetteyken navigasyon tuşlarından birine basarak çıkan işaretçi oku ile küçük linklere tıklamak, copy/paste için yazı işaretlemesi yapmak da çok kolay. Sayfayı dilediğin yöne oynatmak ve büyük linklere tıklamak gibi kaba işleri parmakla yapıyorum, yazı yazmak ve az önce bahsettiğim ince işler için de klavyeyi ve mouse görevi gören navigasyon tuşunu kullanıyorum.
    edit: Şarjı da normal telefon görüşme süresi, sık sms kullanımı, saatte bir 2 adet e-posta hesabı otm. senkronizesi, resim vs. bakma gibi yine sıkça telefon kurcalama, 3g ve wlan ile internette bir miktar gezinme ile 3 gün gidiyor.... Işık en parlakta arka plan görüntüsü siyah...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmasdag -- 15 Temmuz 2011; 10:38:59 >

• cihaz güzele benzıyor fakat o ekran ne ole ya yapacaksan barı adam gıbı yapta 2.8 felan koy kucucuk ekranda bıde 720p video oynattıgını dusunsene ne zevk alırım onda n ben ve kamerada gine otofokus yok nokıa ne zmn koycak su fokusu.Dokunmatık olmasıda bır + sı fıyatı 800 gecmesse alıcısı olur .
  • Arkadaslar bende bu telefondan almak istiyorumda almadan once sizden bi ricam var, acaba e6 ile cektiginiz 2-3 resmi buraya atabilir misiniz ? Goruntu kalitesini herkes gormus olur.

Ayrica ben bu telefonu arabistandan getirtmeyi dusunuyorum, ordaki fiyati nasil ogrenebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whakii

Arkadaslar bende bu telefondan almak istiyorumda almadan once sizden bi ricam var, acaba e6 ile cektiginiz 2-3 resmi buraya atabilir misiniz ? Goruntu kalitesini herkes gormus olur.

Ayrica ben bu telefonu arabistandan getirtmeyi dusunuyorum, ordaki fiyati nasil ogrenebilirim ?

arabistandan getirteceğin q klavyesi türkçe olmaz yanlız.her nekadar yazılım dilini türkçe yapsan bile.işaretler ve türkçe karakterlerde sorun yaşarsın,kullanım olarak.artı garantiside olmayacak.bi sorun yaşadığın zaman elinde patlayacak.200 lira kar edecem diye hem klavyesini rahat kullanamıyacaksın hemde bi sorun arıza çıktığı zaman ücretli yaptırmak zorunda kalacaksın.türkiyedeki fiyatını aşacak.deve kulağını aşacak yani.karar senin yinede.

resim ve video paylaşılırsa burda arkadaşın dediği gibi güzel paylaşım olur

• quote:

Orijinalden alıntı: kaya.77

quote:

Arkadaslar bende bu telefondan almak istiyorumda almadan once sizden bi ricam var, acaba e6 ile cektiginiz 2-3 resmi buraya atabilir misiniz ? Goruntu kalitesini herkes gormus olur.

arabistandan getirteceğin q klavyesi türkçe olmaz yanlız.her nekadar yazılım dilini türkçe yapsan bile.işaretler ve türkçe karakterlerde sorun yaşarsın,kullanım olarak.artı garantiside olmayacak.bi sorun yaşadığın zaman elinde patlayacak.200 lira kar edecem diye hem klavyesini rahat kullanamıyacaksın hemde bi sorun arıza çıktığı zaman ücretli yaptırmak zorunda kalacaksın.türkiyedeki fiyatını aşacak.deve kulağını aşacak yani.karar senin yinede.

klavye satilmiyo mu zaten? turkce klavye alirim, sistemide turkce yaparim sorun olmaz diye dusunuyorum. garanti konusunda haklisin ama pek bi sorun olcagini dusunmuyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kaya.77

quote:

klavye satilmiyo mu zaten? turkce klavye alirim, sistemide turkce yaparim sorun olmaz diye dusunuyorum. garanti konusunda haklisin ama pek bi sorun olcagini dusunmuyorum

nerede satılıyor klavye. E72 kullanıyorum,nokia shopta komple kasası 97 lira.tek klavye satmıyolar.ki bu telde yeni çıktı.kasa fiyatı nedir bilemem.çakma kasa zaten iş görmez ve çakmanın tr klavyesi yok,hep çin malı olduğu için klavyeler finlandiya karakter özellikli.
    e nerede kaldı kar'ın.hemde no garanti.sorun hiç çıkmayacağını nereden biliyorsun yeni çıkan oturmamış bi telefonda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya.77 -- 15 Temmuz 2011; 14:19:50 >

• e72imide ilk çıktığında almıştım 2ay kullandım 6ay boyunca servise gitti geldi.en sonunda yenisini gönderdiler açılmamış kutu.elektronik cihazda güvenim yoktur.illaki garantili olacak.bütün aletlerim öyledir.kaç tane alet iade ettim,değiştirdim

benim diyeceklerim bu kadar,sen bilirsin karar senin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya.77 -- 15 Temmuz 2011; 14:26:10 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.