Şimdi Ara

===> Nokia E6-00 | Symbian Anna - 2.46' VGA - QWERTY - 8GB <=== (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.941
Cevap
12
Favori
204.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 350 euro yurt dışı satış fiyatı
  • Hep söylerim S A R muhabbetine kimse girmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironman

Hep söylerim S A R muhabbetine kimse girmiyor

Acısada öldürmez, mantığı var genelde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironman

Hep söylerim S A R muhabbetine kimse girmiyor

Görmemezlik yapıyor insanlar genelde bu konuda.
  • Cihaz ne zaman gelecek bilgisi olan var mı?
  • Başka şekilde bakmak gerek.

546ppi Casio display 2inç 960x540 2008

333ppi LG Cyon LU1400 2008
    326ppi Sharp 930SH 2008
    326ppi Sharp 934SH 2009
    326ppi Sharp 936SH 2009
    326ppi Iphone 4 2010
    326ppi Nokia E6 2011
    313ppi Toshiba Portege G900 2007
    312ppi Sony Ericsson Xperia X1 2008
    306ppi Sharp SX862 2008

http://forum.donanimhaber.com/m_49677252/mpage_1/f_/key_//tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 6 Haziran 2011; 1:44:38 >
  • fiyatı uygun olursa c6-01 ile takaslayabilirim :) annayı bekle bekle gına geldi :)
  • Arkadaslar bu telefon tam olarak ne zaman cikar ? 2011 in 2. ceyreginde diyolar, yani yaza denk geliyo ama benim telefonu degistirmem lazim, suan tek uygun gordugum telefonda e6, beklemekten baska bi carem yok malesef. Bi bilgisi falan olan varsa yazarsa sevinirim. Ayrica fiyatlar nasil olur acaba turkiyede ? Cok ucuk kacik bi fiyati olmaz ins
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whakii

Arkadaslar bu telefon tam olarak ne zaman cikar ? 2011 in 2. ceyreginde diyolar, yani yaza denk geliyo ama benim telefonu degistirmem lazim, suan tek uygun gordugum telefonda e6, beklemekten baska bi carem yok malesef. Bi bilgisi falan olan varsa yazarsa sevinirim. Ayrica fiyatlar nasil olur acaba turkiyede ? Cok ucuk kacik bi fiyati olmaz ins

TEK DERDİN TEK TELEFON OLUR UMARIM
  • E72 bu kadar tutmuşken üstüne dokunmatik eklemek,Anna yı da yapıştırmak yakışmış bence.Tasarım konusunda gelince,siyah haricindekiler göze kötü geliyor bence.Yuvarlak hatlı cihazları sevemedim gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

İnceleme:http://www.gsmarena.com/nokia_e6_00-review-616.php

teşekkürler
  • Merhaba arkdaşlar
    E6 aldım kullanıyorum. Şuan sadece Nokia shoplarda bulunmakta yavaş yavaş piyasaya çıkmaya başladı ama piyasada bulmak biraz gibi. Fiyat olarak 780 TL'ye aldım. 1 haftadır kullanıyorum

Çok baba bir cihaz emin ola bilirsiniz. Camerası çok iyi çekiyor dokunmatiği çok iyi. Çünkü teknik serviste çalışan ciddi anlamda bu işin içinde olan arkdaşlarıma kullandırdım. Çok beğendiler. Yalnız tek eksik yanı cihazın 10 - 15 dk. nette dolaşınca ısınıyor. Başka hiç bir probleme rastlamadım. Daha önceki donmalar vb. problem yokkkkk .... Ön camerasıyla kendi fotonun çeke biliyorsun edindiğim izlenim ise en 1,3 mpix. değerine yakın foto çekiyor. Görüntülü görüşmede çok iyi sonuç. Wifi'si mükemmel. Joikuspot programıyla wifi üzerinden telefonun paylaşıma açıyorsun başkası senin telefonuna bağlanım internetini kullna biliyor. Navigasyonu çok güzel çalışıyor.

Çok ahım şahım eksiğini görmedim arkdaşlar.
  • Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeki_aydin

Merhaba arkdaşlar
    E6 aldım kullanıyorum. Şuan sadece Nokia shoplarda bulunmakta yavaş yavaş piyasaya çıkmaya başladı ama piyasada bulmak biraz gibi. Fiyat olarak 780 TL'ye aldım. 1 haftadır kullanıyorum

Çok baba bir cihaz emin ola bilirsiniz. Camerası çok iyi çekiyor dokunmatiği çok iyi. Çünkü teknik serviste çalışan ciddi anlamda bu işin içinde olan arkdaşlarıma kullandırdım. Çok beğendiler. Yalnız tek eksik yanı cihazın 10 - 15 dk. nette dolaşınca ısınıyor. Başka hiç bir probleme rastlamadım. Daha önceki donmalar vb. problem yokkkkk .... Ön camerasıyla kendi fotonun çeke biliyorsun edindiğim izlenim ise en 1,3 mpix. değerine yakın foto çekiyor. Görüntülü görüşmede çok iyi sonuç. Wifi'si mükemmel. Joikuspot programıyla wifi üzerinden telefonun paylaşıma açıyorsun başkası senin telefonuna bağlanım internetini kullna biliyor. Navigasyonu çok güzel çalışıyor.

hayirli olsun sarji ne kadar dayaniyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: heathrow(+)

quote:

Orijinalden alıntı: zeki_aydin

Merhaba arkdaşlar

hayirli olsun sarji ne kadar dayaniyor?

Tşk. ederim. İlk günler olduğundan dolayı çok karıştırım nete çok girdim. 1 gün fazlasıyla gidiyordu. Ancak batarya kendine gelmeye başladı şarj oldukça şimdi fazla internete girmiyorum hiç girmiyorum demek değil şu an 3. günü. Tabi bunlarda kulanımlar ve konuşmalarda dahil geceleyin tasarruf moduna alıyorum sabah normele alıyorum. Akıllı telefon için 3 gün bence normal bir süre. 2 gün gitsede razıyım şahsen
  • normal kullanımınızla 3 gün gidiyorsa çok iyi. normalde akıllı telefonlarda sizin de dediğiniz gibi 1 gün civarı şarj normal sayılıyor.
  • Arkadaşlar aklıma bir soru geldi, sormak istiyorum. e6da, n8deki çalışan programları kurabilir miyiz? Yoksa ekran çözünürlüğü yüzünden çalışmaz mı?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.