Şimdi Ara

:::::::::NOKİA C3 PAYLAŞIM BAŞLIĞI::::::::: (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
788
Cevap
7
Favori
151.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • renk için düşüncelerinizi alabilir miyim ??bej mi kurşun mavisi mi kararsız kaldımm bej bayan teli gibi mi duruo ki yoksa ben mi yanlış düşünüorum
  • Arkadaşlar.
    Bu wi-fi sorununu çözebilen oldu mu
    Vodafona bağlı kalmak gibi saçmalık da ne öyle.
    Yoksa mantığı yok almanın..
    İşletim sisteminden memnun musunuz?
  • Telefonu güncelledim. Sebebi bu değil dir belki de ne zaman internet ile alakalı bir yazılımı çalıştırsam hep sorar. Operatör mü_? wifi mi_? diye.

Bir update et bakalım...
  • Benim soruma cevap yok mu arkadaşlar?
  • Telefonda mp4 video izlerken telefon 20 saniye içinde kilitleniyor ve kapanıyor . Avi izlersem telefon kilitlenmiyor ama ses ve görüntü kayıyor. Genel olarak ses hep sorunlu geliyor. Acaba bu telefonda doğru düzgün video izleyen varsa nasıl ne kullanarak hangi codec kullanrak video dönüştürme yaptığını yazabilir mi? 40 dakikalık dizi videoları atıp izlemek istiyorum.
  • suavi bey,

Telefnumuzda ali bilmem ne, ali XXX ve ali YYY şeklinde kayıtlar var. Rehbere gelip A - L - i yazdığımzda bu 3 ismi görebiliyorum. Ve ilgili kişiyi şıp diye seçip arıyorum. Sizde de böyle değil mi?

@Resident
    Kanımca tahmin yürütürsem:

Teelfonun özelliklerine bakıldığında kaç pixel ise o pixele, hangi video formatını destekliyorsa o formata çevirirseniz galiba izlersiniz. Düz mantık yani

format factory bu iş için biçilmiş kaftan. Hatta gözümde en iyisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asyagrafik -- 14 Kasım 2010; 15:07:24 >
  • Suavi bey sorunuzu şimdi tam anlamı ile anlayabildim. Sanırım cevap veremiyorum. Güncelleme sonrası belki düzelebilir. Yada ayarlarında da olabilir. Henüz s40 ı bende tam bilmiyorum. : (
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.G.A

suavi bey,

Telefnumuzda ali bilmem ne, ali XXX ve ali YYY şeklinde kayıtlar var. Rehbere gelip A - L - i yazdığımzda bu 3 ismi görebiliyorum. Ve ilgili kişiyi şıp diye seçip arıyorum. Sizde de böyle değil mi?

@Resident
    Kanımca tahmin yürütürsem:

Teelfonun özelliklerine bakıldığında kaç pixel ise o pixele, hangi video formatını destekliyorsa o formata çevirirseniz galiba izlersiniz. Düz mantık yani

format factory bu iş için biçilmiş kaftan. Hatta gözümde en iyisi.

Format factory ile telefonun çözünürlüğünde dönüştürdüm ama kesinlikle telefon videoları düzgün oynatamıyor. 512 KBit, 448 Kbit ve 320 Kbit de denedim aynı .

• Ben henüz video denemedim de aslında oynatması gerekir diye düşünüor ken olmamış. Belki ilerki sürümlerde düzeltirler kanımca.
  • Bugün aldım mavi renk peşin 330 liraya. Gayet memnunum şuanda hiçbir sorunum yok . Aldığımda iki çizgi şarjı vardı 10 saat aralıksız kurcaladım ve 3 4 saat kesintisiz wifi açıktı şarjı bitti az önce şarja koydum . Paylaşımları yaparsak burada çok iyi olur
  • Yaklaşık 4 gündür kullanıyorum, Golden white renk olanını. Memnunum, benim için gayet yeterli bir cihaz.
    Tema bulmakta zorlandım, sadece 2 tane tema bulabildim. Bu nedenle kendi temalarımı yapmaya çalıştım. İlk defa böyle bir şey denedim. Benim gözüme hoş göründü, sizinle paylaşıyorum. Biri Bursaspor teması, diğeri mavi gözlü sibirya kurdunun olduğu açık renk bir tema
    Ekran görüntüsü koymuyorum, zaten 2 tane temanın toplam boyutu 450 KB bir şey
    http://www.multiupload.com/SDMXIJAB1I

İyi forumlar, kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulpian -- 16 Kasım 2010; 16:57:38 >

• Ben 2 Tane tema indirdim. İkiside çok hoş. Şarjı 33 Saat gitti. Fakat zaman zaman müzik dinledim + 2 3 saat wifiye bağlandım ve aralıksız hep mesajlaştım.. Office word gibi uygulamalar varmı bu telefonda
  • Arkadaşlar bu telefonun vodafone olmayanı var mı?
  • hayır yok ama vodafone olmasının bir zararı da yok.
  • Teşekkür ederim de vodafone olmayan olucak mı acaba ?
  • bilemiyorum, vodafone anlaşmasını bitirince olur belki. Ben vodafonedan almadım gayet memnunum. Öneriyorum mutlaka.
  • tamam teşekkür ederim.Birşey daha sorucam sizin telefon açılınca vodafone logosu çıkıyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutayulusoy -- 18 Kasım 2010; 21:00:56 >
  • kapatırken çıkıyor. Neden vodafone olmayanını sorduğunuzu söylerseniz sevinirim , hani bilmediğim birşey varsa öğreneyim
  • nedeni şu ; burda ve birçok forumda araştırdığıma göre wi-fi sorunları oluyormuş.Vodafone'un sitesinden baktım 8 aralık 2010 a kadar sadece vodafone tarafından satılacaktır diyor.Yani teknosa media markt electro world gibi mağazalardaki bütün c3 'ler vodafone tanımlı.Ben de böyle olmasını istemiyorum 8 aralık'a kadar sabredicem
  • kapatırken çıkıyor. Neden vodafone olmayanını sorduğunuzu söylerseniz sevinirim , hani bilmediğim birşey varsa öğreneyim

bende wifi sorunu hiç yok takır takır bağlanıyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.