Şimdi Ara

:::::::::NOKİA C3 PAYLAŞIM BAŞLIĞI::::::::: (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
787
Cevap
7
Favori
151.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kutayulusoy

nedeni şu ; burda ve birçok forumda araştırdığıma göre wi-fi sorunları oluyormuş.Vodafone'un sitesinden baktım 8 aralık 2010 a kadar sadece vodafone tarafından satılacaktır diyor.Yani teknosa media markt electro world gibi mağazalardaki bütün c3 'ler vodafone tanımlı.Ben de böyle olmasını istemiyorum 8 aralık'a kadar sabredicem

Electro World'den alınma C3 kullanıyorum, wi-fi sorunu olmadı hiç. Ve çeşit çeşit modeme bağlandım sıkıntısız..
    Vodafone animasyonu 1-2snlik bir şey, bir kaç zaman sonra yazılım yükleyerek o animasyon kaldırılır zaten, sorun değil. Önemli olan fiziksel olarak, telefonun bir yerinde Vodafone falan yazmıyor olması

• Bende katılıyorum buna. Bu arada indirip kullandığımız tema uygulama java vs. burada paylaşırsak çok iyi olur..
  • Evet Caglar kardesim sana katiliyorum bu konuda. Paylasimin az olmasini; telefonun yeni olmasina ve kullanici sayisinin azligina bagliyorum.. Umarim paylasim ilerleyen zamanlarda artar.

Bu arada benim bir sorum var. Ekran isigini azaltma gibi bir durum yok sanirim bu cihazda? Ya da ben bulamadim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArdilesS

Evet Caglar kardesim sana katiliyorum bu konuda. Paylasimin az olmasini; telefonun yeni olmasina ve kullanici sayisinin azligina bagliyorum.. Umarim paylasim ilerleyen zamanlarda artar.

Bu arada benim bir sorum var. Ekran isigini azaltma gibi bir durum yok sanirim bu cihazda? Ya da ben bulamadim

yok ne yazık ki.
  • Bence yazılım sorununa aldanmamak gerekli.
    Donanımssal olarak sorun yoksa vodafone veya turkcell farketmez.
    Zaten vodafone tamamen satış amaçlı öyle yapıyor.
    Kampanya bitince de aynı telefon sürülecektir piyasaya.
    Ne dersiniz.
    Fiyatı çok uygun. Alınabilir mi?
    Mail kontrolü nasıl sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aktassa

Bence yazılım sorununa aldanmamak gerekli.
    Donanımssal olarak sorun yoksa vodafone veya turkcell farketmez.
    Zaten vodafone tamamen satış amaçlı öyle yapıyor.
    Kampanya bitince de aynı telefon sürülecektir piyasaya.
    Ne dersiniz.
    Fiyatı çok uygun. Alınabilir mi?
    Mail kontrolü nasıl sizce?

Bence beklemek daha iyi çünkü daha bimeks ve vatan computer gibi yerlerde satışa çıkarılmadı.Buradakiler büyük ihtimalle vodafone olmayacak.
  • Yani alınabilirliği yüksek telefon diyorsunuz?
  • öncelikle cıhazı dün 2. el olarak 280 tl ye aldım ve bugun ıade edecegım...sanırım alanda benım gıbı turkcell kullanıcısı oldugu ıcın satmıs...keske bılseydım bastan almazdım,oncelıkle sunu bılmenızde fayda var, turkcell yada vodafon farketmez dıyen arkadaslar yanılıyor...ben turkcell kullanıcısıyım ve telefonda turkcellın hıcbır uygulaması calısmıyor dahası ayarları bıle gelmıyor bunu hem turkcell ı arayarak sordum hemde sım uzerındekı ayarları yap bolumunden...en basıtınden mms bıle gonderemıyorsunuz yenı versıyonu var dedı ve baglayıp yukledım degısen bır sey olmadı vodafon yazıları ve turkcell ayar alamama devam edıyor...sanıyorum somucta vodafon ıcın uretılmıs bır cıhaz ve turkcellı tanımıyor turkcell ım e bıle gırmek mumkun degıl zaten ana sayfa degısmıyor ve nokıanın sıtesı cıkıyor...ben turkcell kullanacagıma gore benım ısıme yaramıyor...alacak ve turkcell kullanan arkadasları bılgılendırmek ıstedım durduk yere satarken zarar edecegım..bu arada bır kac ızlenımımı belırteyım, tusları bır blackberry gıbı rhat degıl ben zorlandım cok sıkısık,mesaj gonderımı yenı update yapmama ragmen yavas, ıyı yonlerı pılı cok uzun ekran yazıları cok buyuk kolay okunuyor... alacak olanların bılgısıne...saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: Nymphadora

quote:

Orijinalden alıntı: ArdilesS

Evet Caglar kardesim sana katiliyorum bu konuda. Paylasimin az olmasini; telefonun yeni olmasina ve kullanici sayisinin azligina bagliyorum.. Umarim paylasim ilerleyen zamanlarda artar.

yok ne yazık ki.

Peki bunu yapabilecek bir uygulama, yazılım olabilir mi?

quote:

Orijinalden alıntı: aktassa

Yani alınabilirliği yüksek telefon diyorsunuz?

Benim için ideal bir cihaz. Benim istediklerim Qwerty klavye ve wi-fi bağlantıydı. Kamera, 3G, GPS vs vs kullanmıyorum zaten. Kamera yerine fotoğraf makinası kullanıyorum olması gerektiği gibi, üzerindeki kamera da anı yakalamak için yeterli benim gözümde. Çevremde 3G cihaza sahip olupta, şarjı çabuk bitmesin diye kullanmayan o kadar insan var ki.. GPS zaten bana göre tamamen gereksiz; gittim yerler, yollar belli zaten. Dağda bayırda dolaşmıyoruz sonuçta
    Sonuç olarak zaten kullanmayacak olduğum şeylere para vermemiş oldum.

quote:

Orijinalden alıntı: CRT

öncelikle cıhazı dün 2. el olarak 280 tl ye aldım ve bugun ıade edecegım...sanırım alanda benım gıbı turkcell kullanıcısı oldugu ıcın satmıs...keske bılseydım bastan almazdım,oncelıkle sunu bılmenızde fayda var, turkcell yada vodafon farketmez dıyen arkadaslar yanılıyor...ben turkcell kullanıcısıyım ve telefonda turkcellın hıcbır uygulaması calısmıyor dahası ayarları bıle gelmıyor bunu hem turkcell ı arayarak sordum hemde sım uzerındekı ayarları yap bolumunden...en basıtınden mms bıle gonderemıyorsunuz yenı versıyonu var dedı ve baglayıp yukledım degısen bır sey olmadı vodafon yazıları ve turkcell ayar alamama devam edıyor...sanıyorum somucta vodafon ıcın uretılmıs bır cıhaz ve turkcellı tanımıyor turkcell ım e bıle gırmek mumkun degıl zaten ana sayfa degısmıyor ve nokıanın sıtesı cıkıyor...ben turkcell kullanacagıma gore benım ısıme yaramıyor...alacak ve turkcell kullanan arkadasları bılgılendırmek ıstedım durduk yere satarken zarar edecegım..bu arada bır kac ızlenımımı belırteyım, tusları bır blackberry gıbı rhat degıl ben zorlandım cok sıkısık,mesaj gonderımı yenı update yapmama ragmen yavas, ıyı yonlerı pılı cok uzun ekran yazıları cok buyuk kolay okunuyor... alacak olanların bılgısıne...saygılarımla

Turkcell uygulamaları derken? Bilmediğim için soruyorum, yanlış anlaşılmasın.
    Pil süresi gerçekten etkileyici; dün sabah cihazı şarjdan aldım, dışarda yaklaşım 1 saat wi-fi ve 45-50 mesajlık bir konuşma yaptım, yarım saaat kadar da müzik dinledim. Hala şarj 4çizgi(full) görünüyor.
    Burada telefonu savunan "fanboy" gibi görünmek istemiyorum ancak mesaj gönderimi yavaş konusunda katılmıyorum.
    Tuş büyüklüğü-küçüklüğü konusunda kesin bir yorum yapamam zira ilk defa klavyeye sahip bir cihaz kullanıyorum. Buna rağmen tombul parmaklarımla bile hızlı mesaj yazabiliyorum

İyi forumlar, kolay gelsin

• Arkadaşlar mms ile falan ilgilenmediğim için bilemiycem orasını.Bende sıradan bi turkcell kullanıcısıyım. Ama şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki wi-fi bağlantısında hiçbir sıkıntı arz etmiyor cihaz.

BlackBerry kullanmadığım için pek , karşılaştırma yapamıyorum tam olarak ama bence tuşları son derece rahat çok memnunum bu yönden

Ayrıca sıfırı 330 TL iken 2.el ni 280e aldığınız için üzüldüm. Alım satım konusunda her türlü yardımcı olabilirim size.

Sormak istediğim ibrşey var, uzun mesajları multimedya olarak algılıyor bunu düzeltmenin bi yolu var mı acaba ?
  • Bu arada birkaç bilgilendirme yapayım.

En son 4.60 versiyonu çıktı fakat Im for Nokia için yakında bir güncelleme gelebilir.

Phoenix ile vodafone yazılımı dışında diğer türkçe yazılımı atabilirsiniz fakat pek bir fark yok.

Vodafonedan alanlar için son firmware 4.60
    Diğer dil kodları için 7.20 var.(kaba olarak yazılım aynı, tek fark yüklediğiniz yazılıma göre standart tema rengi, dil değişiyor ve vodafone logosu kalkıyor)

Mail'e hotmail ekleyip menüden menüden messenger'ı başlat dediğimizde topluluk etkinleştirilmemiş uyarısı alıyoruz.

Çünkü im for nokia yeni cihazlar için hala beta ve download edilemez durumda.

İnşallah güncelleme çabuk çıkar.

• ben telefonu 10 gün önce kardeşimden aldım oda mediamarkt ten almış.10 gün sorunusz kullanıdım.bu gece otobüste birden kitlendi.arada sırada yapıyodu neyse dedim kapattım baştan açtım bi açtım herşey sıfırlanmış.....
    mesela oyunlar klasörü boş
    temalar klasörü boş
    internet sayfasında sadece anasayfa tarayıcı web servisleri var....
    masaüstündeki nokia ovi simgesi kaybolmuş
    sonra dedim bi internete girim.ağı buldu ama interte giremiyo ne opera var ne internet kalsöründe tarayıcıya tıkladığımda griyor girebiliyorum....

fabrika ayarlarına döndürdüm yine aynı ekran geldi....

lütfen yardım edin kafayı yicem

telefona yabancıyım acaba telefonu ilk alanlar ne yaptılar.yazılım falan mı yüklemem gerk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legen.(WFI).dary -- 20 Kasım 2010; 6:56:20 >
  • nokia.com/support ksımını baya bi inceledim...servis elemanı biyerde orjinal hafıza karı ile kullanın demiş...garip olan kardeşim bi süre eski telefonun hafıza kartını kullandı bi sorun yoktu.ben kendi kartımım taktım 3 saat sonra telefon kitlendi vs vs vs.kartı çıkarıp format atım sonuç yine olumsuz.şehir dışında olduğumdan orjinal hafıza kartını deneyemiyorum

adanamedia mrktten aldım.simdi 3 hafta şehr dışındayım.burada nokia teknis servisine versem ilgilenirlermi acaba
  • merhaba arkadaşlar turkcell kullanıcılrına bi kiçik bilgide ben ekleyeyim ki bu sizi rahatlatır mms sorunu halledilio bi turkcell tim e gittim ve ordan bi işlem yaparak mms ayarlarını almamı sağladı mesaj olarak ve kaydet dedikten sonra sorun kalmadı hatta o an bi denem mms attı ve geldi bende gönderebildim. ancak mesaj yoluyla ayar almak istediğinizde gelmiyor ben tim den hallettim. benim kullandığımda vodefone kampanyalı cihaz wireless de sorunsuz çalışıyor 4.60 güncellemesini de yaptım tek sıkıntım sürekli olmasada arada bir telefonun donması ve yeniden başlaması şuan çok problem değil ama umarım farklı bi sorun çıkarmaz
  • Arkadaşlar bende bugun akşam 8 de vodafone bayisinden kampanyadan yararlanarak aldım 18 * 18 = 324 liraya geldi cihaz artı 1 ay boyunca 1 gb internet + 5000 vodafonlarla mesaj hakkı verildi. cihaz bence fiyatına göre çok güzel bundan önce e 72 kullandım arada tabiki farklar var ama öyle aman aman fark yok kendi açımdan değerlendirdiğimde sadece kamera farkı var o da her zaman kullanmıyorum buda yeterli ki zaten evde hem video kameramız hemde fotoğraf makinamız var telefonu değerlendirirsem gayet başarılı bence qwerty klavyesi başarılı e72 ile aynı zaten fark yok wifi çok güzel bence görünüş de güzel yani parasını sonunda kadar hak ediyor eğer almayı düşünürseniz kesinlikle tavsiye ederim para vermeden aldım cihazı ayda 18 tl ödicem hiç bir şey bence kredi kartıyla alsam 18 ay vade farkı baya farkederdi

• Telefonu 3 hafta once vodafone bayıınden aldım. Telefon aldıgım gunun aksamı muzık dınlerken ve vıdeo ızlerken donup, kendını resetlemeye basladı. Nokıa yazısı 2 kere cıkıyor, pıl barı full gosterırken bır anda dusuyordu vs. Telı STS ye goturdum ve yazılım guncellendı, fayda etmedı. 2.kere gonderıldı, aynı hataları verdı. En son tel ıstanbula gonderıldı ve orada da yazılım guncellendı. (bu yapılan guncellemede acılısta cıkan vodafone yazısı dahı sılındı) Telefonu sabah teslım aldım ve bır sorun yok gıbı. Umarım 3 hafta kosturmama degmıstır.
  • Donma olayı bende de var malesef.. Yazılımla düzeliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: [ÇağLar ]
    Donma olayı bende de var malesef.. Yazılımla düzeliyor mu?

Suana kadar hıcbır sorun yok. 1.5 saatlık fılmı sorunsuz ızledım.
    Merak ettıgım konu sızın telefonlar kac saatte sarj oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reyftn -- 24 Kasım 2010; 19:53:04 >
  • merhaba arkadaşlar bende bugun nokia c3 aldım teknosadan fakat vodafone amblemı gırıste gelıyor ve ınternete gırmıyor gırsede benden ucret alıyor ornegın facebooka baglandım fakat ucret verdım gırerken soruyor wlan baglantısı ıle gır dıyorum ama gırmıyor ılla vodafone ınternet ıle baglanıyor ondada benden ucret alıyor ne yapmam gerekıyor bılgısı olan arkadas varsa yardımcı olursa sevınırım teşekkurler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkraziel

merhaba arkadaşlar bende bugun nokia c3 aldım teknosadan fakat vodafone amblemı gırıste gelıyor ve ınternete gırmıyor gırsede benden ucret alıyor ornegın facebooka baglandım fakat ucret verdım gırerken soruyor wlan baglantısı ıle gır dıyorum ama gırmıyor ılla vodafone ınternet ıle baglanıyor ondada benden ucret alıyor ne yapmam gerekıyor bılgısı olan arkadas varsa yardımcı olursa sevınırım teşekkurler..

telefonunun versiyonunu nokia software updater ile güncelle.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.