Şimdi Ara

:::::::::NOKİA C3 PAYLAŞIM BAŞLIĞI::::::::: (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
788
Cevap
7
Favori
151.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 9 Kasım 2010; 6:52:04 >
  • Tartışmanıza tarafsız bir yorum yapmak istiyorum H.G.A sonuna kadar haklısın. NomadCRY sen telefonlarla ilgileniyor herşeyini biliyor olabilirsin ama herkesin bilmesini bekleyemezsin azarlarlar gibi ters cevaplar vermene ünlem işaretleri koymana gerek yoktu ayıp bir şey s40 artık çok gelişti görsellik olarak symbian ile çok çok benziyo telefonlarla pek ilgilenmeyen birinin ayırt edememesi normal.
  • Beyler bayanlar çok selamlar.

C3 için, sürekli açık kalacak ve pek tabi telefonu normal de kullanabileceğimiz bir msn yazılımı var mı ?

ebuddy de simge durumuna küçült ibaresi belirt se de bunu yapmıyor. Önerileriniz neler dir?
  • cihazın fiyatı yakın zamanda daha da düşecek gibi geliyor
  • Merhaba,
    Şirket sağolsun (telefonum bozulduğu için) alıp gönderdi bu telefondan ama keşke almasalardı ben 80-90 liralık telefona razı olurdum. Diyeceksiniz ki niye?
    1.Daha önceki telefonumla sadece 3 dakikada senkronize ettiğim outlook kişilerimi ve görevlerimi bu aletle yapmak nerdeyse imkansız. 3 gündür uğraşıyorum kısmen yapabildim. Telefon defterimle geziyorum, rehber eksik çıkarsa diye.
    2.Daha önceki telefonda qwerty klavye yoktu numerikdi ama birisini aramak istediğimde illaki ilk adıyla aramam gerekmiyordu soyadını yazmam yeterliydi. Bu telefonda ilk önce kişilere gideceksin sonra ilk adını yazacaksın öyle gelecek. Diyelim ki birden fazla numarası var kişinin her numarası için ilk işlemi baştan yapmak zorundasınız.
    3.Kaç gün oldu hala radyosunu çalıştıramadım.(Maça gittiğimizde diğer maçlarıda dinlerim diye sevinmiştim.)
    4.Klavyesinden dolayı numara çevirmek imkansız, iyice küçültülmüş tuşlar, bir araya sıkıştırılmış hiç kullanışlı değil.

Bana sorarsanız bu paraya bu telefon etmez. Almayı düşünen arkadaşlarım tekrar düşünsün.

• Bu paraya bence hakkını fazlası ile veriyor. Ben çok sevdim. EŞime almıştım. Bayıldı.
    320 TL ye WİFİ - Facebook - msn - ve W kalvye + metal kasa daha ne bileyim. E 200 tl ye olacak halide yok hani.

E tabi, beklentiniz bence en az E71 karşılayacağı için bu cihaz size yetmeyebilir. Şirketinize bir öneri yapın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ajanspres

Merhaba,
    Şirket sağolsun (telefonum bozulduğu için) alıp gönderdi bu telefondan ama keşke almasalardı ben 80-90 liralık telefona razı olurdum. Diyeceksiniz ki niye?
    1.Daha önceki telefonumla sadece 3 dakikada senkronize ettiğim outlook kişilerimi ve görevlerimi bu aletle yapmak nerdeyse imkansız. 3 gündür uğraşıyorum kısmen yapabildim. Telefon defterimle geziyorum, rehber eksik çıkarsa diye.
    2.Daha önceki telefonda qwerty klavye yoktu numerikdi ama birisini aramak istediğimde illaki ilk adıyla aramam gerekmiyordu soyadını yazmam yeterliydi. Bu telefonda ilk önce kişilere gideceksin sonra ilk adını yazacaksın öyle gelecek. Diyelim ki birden fazla numarası var kişinin her numarası için ilk işlemi baştan yapmak zorundasınız.
    3.Kaç gün oldu hala radyosunu çalıştıramadım.(Maça gittiğimizde diğer maçlarıda dinlerim diye sevinmiştim.)
    4.Klavyesinden dolayı numara çevirmek imkansız, iyice küçültülmüş tuşlar, bir araya sıkıştırılmış hiç kullanışlı değil.

Bana sorarsanız bu paraya bu telefon etmez. Almayı düşünen arkadaşlarım tekrar düşünsün.

Yukarıda yapmak istediklerimi belirttim, bunları bu teknolojide yapamıyorsa benim tercihim dışındadır. Sizin özel hayatınız beni ilgilendirmez ama ben eşime böyle uyduruk bir telefon hediye etmezdim herhalde.

Konuyu daha da fazla uzatmayalım herkesin fikrine saygım var ben bu telefonu beğenmesem de kullanmaya çalışıyorum.

• Bende, telefonu süper ötesi bir yere getirmiyorum ki. Bu paraya bu kadar dedirticek derecede bir cihaz zaten. Kaldı ki tercihiniz dışında oluşunu ben pek tabi sorgulamıyorum. Bu da aşikar. Fikrim olan hediye kısmına uyduruk ibaresini ekleyerek nasıl '' fikrime saygınız '' olabiliyor anlamaya çalışıyorum.

Kullanamamış sınız ki sizi e72 keser diyerek te nacizane önerimi de dile getirerek kapattım ki :

Derdim atışmak değil de, forumda gereksiz yere ve anlamsız ca çıkışlı olan kullanıcıları anlayamıyorum. Ve anlayamadığım için cevapladım.

neyse. Kolay gele :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.G.A

Beyler bayanlar çok selamlar.

C3 için, sürekli açık kalacak ve pek tabi telefonu normal de kullanabileceğimiz bir msn yazılımı var mı ?

ebuddy de simge durumuna küçült ibaresi belirt se de bunu yapmıyor. Önerileriniz neler dir?

bu söylediğin mümkün değil.

s40 da multitasking yapamazsın :)

yani bir program çalısırken onu arkaplana atıp başka bir program çalıstıramazsın.

s60(symbian), android ve ios'ta yapabilirsin bunu ancak. java(s40) buna uygun değil.
  • quote:

Merhaba,

Ben aldım. N79 gibi sizin aradıgınız bütün özelliklere sahip bir telefonu bırakıp aldım hem de. Madem memnun değilsiniz şirketinize söyleyin e63 versin size.

• quote:

Orijinalden alıntı: karabasmayan

quote:

Merhaba,

Ben aldım. N79 gibi sizin aradıgınız bütün özelliklere sahip bir telefonu bırakıp aldım hem de. Madem memnun değilsiniz şirketinize söyleyin e63 versin size.

Teşekkür ederim. S40 ın daha da gelişmesini beklemek yada multi task sız kullanmak kalıyor geriye.

• quote:

Orijinalden alıntı: H.G.A

Bu paraya bence hakkını fazlası ile veriyor. Ben çok sevdim. EŞime almıştım. Bayıldı.
    320 TL ye WİFİ - Facebook - msn - ve W kalvye + metal kasa daha ne bileyim. E 200 tl ye olacak halide yok hani.

E tabi, beklentiniz bence en az E71 karşılayacağı için bu cihaz size yetmeyebilir. Şirketinize bir öneri yapın bence.

cok iyi bi yorum bu fiyata tam gelmiş satış politikası bu 6300 düşünün oda cok iyi modeldi cok sattı türkiyede buda öyle olucak renkleri cok güzel bu arada

• MSN kurdum kullandım.

Facebook için iki ayrı program denedim. İkisi de verimli.

İnterneti ile de DH forumunu gezdim. Okudum.

Müzik çaları yeterli.

Fiyatı helal olsun :)
  • Arkadaslar yanlisim varsa duzeltin lutfen, diyelim ki rehberimde "ali xxx", "xxx ali", "xxx yyy ali" kayitlari olsun. Telefon rehberinde"ali" yazdigimda sadece basinda ali yazan kayitlari getiriyor, diger kayitlari getirmiyor. Umarim bunun bir cozumu vardir. Yoksa inanilmaz sacma sapan bir uygulama, hata daha yapmis diyebiliriz nokia. Sanirim ben bir seyi atliyorum yoksa nokia bu kadar buyuk bir hata yapmaz, yapamaz, yapmamali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUAVI -- 12 Kasım 2010; 9:20:48 >
  • sizce ben bu telin başak rengini alsam bayan telefonu gibi durur mu bi erkek olarak bu arada sarjı ne kadar gidior bu telin tuştakımıyla ilgili şikayetiniz var mı??
  • pembe rengi ne öyle ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: cresy

sizce ben bu telin başak rengini alsam bayan telefonu gibi durur mu bi erkek olarak bu arada sarjı ne kadar gidior bu telin tuştakımıyla ilgili şikayetiniz var mı??

Valahi tam ölçmedim de, 3 /4 gün yada fazla gittiğini düşünüyorum.

tuş takımına ben, parmakları kalın olan ben, sol alttaki ok a basmakta biraz zorlanıyorum. : (
  • ya konuyu okudum ama anlamadım bu telefonun işletim sistemi symbianmı yoksa standart s40 java mı ?
  • Standart. S40 java.
  • hmm bu cihazı sevmiştim ama e63 almak daha mantıklı gibi aralarında 30 tl kadar bir fark var e63 te symbian + kamerada flaş + çözünürlük yüksek 16m renk
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.