Şimdi Ara

Nokia C3-01 Touch and Type Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
1
Favori
20.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Boyutlar
    Boyut: 111 x 47,5 x 11 mm
    Ağırlık (batarya dahil): 100 g
    Ek boyut ve biçim bilgileri:
    Dokunmatik ekran ve tuş takımı

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ekran ve kullanıcı arayüzü
    Ekran boyutu: 2.4
    Çözünürlük: 240 x 320
    262.000 renge kadar
    Dirençli dokunmatik ekran
    Tuşlar ve giriş yöntemleri
    2,4 inç dokunmatik ekran
    Tam tuş takımı
    Arama ve bitirme tuşları
    Özel kamera tuşu
    Özel ses ayar tuşları
    Yana yerleştirilmiş kilit tuşu
    Renkler
    Mevcut renkler:
    Açık gri
    Gümüş
    Haki altın
    Kişiselleştirme
    Özelleştirilebilir giriş ekran:
    temalar
    simgeler
    kısayollar
    menü
    Özelleştirilebilir tercihler
    Zil sesleri: mp3, AAC, eAAC, eAAC+, WMA ve 64 tonlu polifonik
    Görüntülü zil sesleri
    Temalar
    duvar kağıtları
    ekran koruyucular
    değiştirilebilir önceden yüklenmiş temalar

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Güç yönetimi
    BL-5CT 1050 mAh Li-iyon batarya
    2G
    Bekleme süresi: 405 saat
    Konuşma süresi: 5 saat 30 dakika
    3G
    Bekleme süresi: 440 saat
    Konuşma süresi: 4 saat
    Müzik çalma: 20 saate kadar
    Çalışma süreleri, kullanılan radyo erişim teknolojisi, telefon operatörü şebeke yapılandırması ve kullanımına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
    Bellek
    MicroSD hafıza kartı yuvası, çalışırken değiştirilebilir, 32 GBa kadar desteklenen kart
    Dahili hafıza: 30 MB
    Çalışma frekansı
    Dört bant EGSM 850/900/1800/1900
    WCDMA 850/900/1900/2100
    Bantlar arasında otomatik değiştirme
    Uçuş modu
    Veri ağı
    Çift aktarma modlu GPRS
    EGPRS B sınıfı, çoklu yuvalı sınıf 32, maksimum hız 296 kb/s alma/ 177,6 kb/s gönderme
    EGPRS B sınıfı, çoklu yuvalı sınıf 33, maksimum hız 296 kb/s alma/ 236,8 kb/s gönderme
    HSDPA kategori 9, 10.2 Mb/sye kadar maksimum hız
    HSUPA kategori 5, 2 Mb/sye kadar maksimum hız
    Wi-Fi
    WLAN 802.11 b,g,n
    Veri servisi gerektirir. Veri servisleri bütün şebekelerde mevcut olmayabilir. Veri iletim hızları 10,2 Mbps kadar yüksek olabilir, ancak şebeke özelliklerine ve başka şartlara bağlı olarak değişiklik de gösterebilir. Bir veri bağlantısının kurulması ve devamı şebeke mevcudiyetine, servis sağlayıcı desteğine ve sinyal gücüne bağlıdır.
    Bağlantı
    2 mm şarj cihazı konektörü
    Gelişmiş Veri Hız ile Stereo Bluetooth 2.1 sürümü
    Yüksek Hızlı USB 2.0 (mikro USB konektör)
    USBden şarj etme
    3,5 mm AV konektör

Yazılım platformu ve kullanıcı arayüzü
    40 Serisi 6. sürüm
    Şebeke üzerinden kablosuz cihaz yazılımı güncelleme (FOTA)
    Konuşma kodekleri: HR, FR, EFR
    Sesli komutlar
    Otomatik çevirme
    Yazılım güncelleştirmeleri
    Uygulamalar
    E-posta (SMTP, IMAP4, POP3), MMS, SMS, tek bir düzenleyici
    Takvim, Rehber, Yapılacaklar, Notlar, E-posta
    Anında Mesajlaşma
    Sosyal ağ (Facebook, Twitter)
    Ovi Suite
    Ovi Sync
    Ovi Mağaza
    Dönüştürücü
    Ölçü dönüştürücü
    Webde Arama
    Geri sayım aracı
    Kronometre
    Dünya saati
    My Nokia
    Nokia OSS internet tarayıcı

E-posta ve mesajlaşma
    Kullanımı kolay e-posta istemcisi: Nokia Mesajlaşma Servisi
    SMTP, IMAP4, POP3, MMS, SMS desteği Tek MMS/SMS editörü.
    Birçok sohbet sağlayıcı için destek sunan Nokia Mesajlaşma Servisi aracılığıyla anında mesajlaşma
    Nokia Xpress sesli mesajlaşma
    Flaş mesajlaşma
    * Bazı servisler sadece indirme ya da yükseltme ile kullanılabilir hale gelir. Sadece, uyumlu multimedya mesaj ya da e-posta özellikleri sunan cihazlar multimedya mesajlar alabilir ve gösterebilir. İçeriğin görünümü değişiklik gösterebilir. Bazı görüntüler ve zil sesleri başkalarına iletilemez. Çağrı yönetimi
    Rehber: birden fazla telefonlu, giriş başına e-posta detaylı ve minik resim destekli gelişmiş rehber veritabanı
    Hızlı arama
    Aranan, arayan numaraları ve cevapsız çağrıları kaydetme
    Entegre eller serbest hoparlörler
    En sık arananlar sihirbazı

Tarama ve internet
    Gerçek web sayfalarını tam web tarama
    Dokunma denetimli web tarama
    Video akıtma desteği
    Adobe FlashLite desteği
    Java desteği
    Facebook ve Twitter er

• Ben yaklaşık 1 hafta önce aldım cihazı.Kamerası hariç başka bir sıkıntım yok şuanlık.Bu başlık altında telefonun iyi kötü yanlarını konuşabilir,dosya paylaşımı yapabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beates
    Ben yaklaşık 1 hafta önce aldım cihazı.Kamerası hariç başka bir sıkıntım yok şuanlık.Bu başlık altında telefonun iyi kötü yanlarını konuşabilir,dosya paylaşımı yapabiliriz.

Bu telefonu almayı düşünüyorum. Özellikleri çok iyi. Siz ne kadara aldınız? Birde artı ve eksi yönlerini yazarsanız memnun olurum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: smh3408

quote:

Ben yaklaşık 1 hafta önce aldım cihazı.Kamerası hariç başka bir sıkıntım yok şuanlık.Bu başlık altında telefonun iyi kötü yanlarını konuşabilir,dosya paylaşımı yapabiliriz.

Bu telefonu almayı düşünüyorum. Özellikleri çok iyi. Siz ne kadara aldınız? Birde artı ve eksi yönlerini yazarsanız memnun olurum :)

Ben 420'ye aldım.Dokunmatiği çok iyi.Yavaşlama,kasma,donma gibi sorunları yok.İnternet için çok uygun.Eksi olarakta şarjı az gidiyor birde kamerada macro yok resim çekerken dikkat etmek lazım.

Açıkçası memnunum cihazdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GodPan -- 2 Mart 2011; 19:24:15 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: smh3408

quote:

Ben 420'ye aldım.Dokunmatiği çok iyi.Yavaşlama,kasma,donma gibi sorunları yok.İnternet için çok uygun.Eksi olarakta şarjı az gidiyor birde kamerada macro yok resim çekerken dikkat etmek lazım.

Açıkçası memnunum cihazdan.

Teşekkürler. Bu fiyata alınacak en iyi telefon bence. Telefonda flash var mı?(internet)

• Evet
  • quote:

Evet

Çok teşekkürler. Bu telefonu almaya kesin kararlıyım. Aradığım bütün özellikler var.
  • Opera'da videoları izleyemiyorum nasıl çözümlerim sorunu arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zonderland

Opera'da videoları izleyemiyorum nasıl çözümlerim sorunu arkadaşlar?

Opera kullanmıyorum ama ovibrowser gayet iyi ve açıyor videoları.Varsa opera kullananlar yardımcı olabilir.

http://store.ovi.com/content/51924?clickSource=homepage&contentArea=home
  • quote:

quote:

Opera kullanmıyorum ama ovibrowser gayet iyi ve açıyor videoları.Varsa opera kullananlar yardımcı olabilir.

Teşekkürler yükledim ben de şimdi, bir kaç sorum daha olacak telefonla ilgili:

Word, Excel gibi programları çalıştırabileceğim bir program mevcut mudur nette yükleyebileceğim telefona?

Bir de opera harici wireless ile nete girdiğimde kontörüm gidiyor bunun nedeni ne olabilir?

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler yükledim ben de şimdi, bir kaç sorum daha olacak telefonla ilgili:

Word, Excel gibi programları çalıştırabileceğim bir program mevcut mudur nette yükleyebileceğim telefona?

Bir de opera harici wireless ile nete girdiğimde kontörüm gidiyor bunun nedeni ne olabilir?

World ve excel hakkında bişey diyemicem ama nete girerken emin olman lazım.Sanırım wireless ile girmiyorsunuz.

• Ovi.com yardımcı oldu isteklerime,

Peki c3-01 den msn ya da ona benzer bir chat programı nasıl edinebilirim,

teşekkürler
  • bu telefonun kamerasına kötü diyen arkadaşım sen bize lazımsın.gayet iyi bir telefon her türlü işini görür kamerası gayet iyi çekim yapıyor
  • Ben de bu telefonu almayı düşünüyorum. Kullanımı ve şarjı nasıl? Vatanbilgisayar'da şu an 449 Tl. Daha düşük fiyata Ankara'da bulabileceğim bir yer var mı (garantili) ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onuryildirim -- 6 Nisan 2011; 19:55:56 >
  • Bugün, yarın ben de alacağım bu telefonu, gerçekten birçok telefondan daha şık bir görümü var. Nokia'nın 8800 modellerini anımsatıyor.
  • web sitesindeki flash videoları izleyebiliyormusunuz ?
  • merhaba bende bu telefonu yeni aldım fakat internete wi-fi ile her girdiğimde tl gidiyor acaba neyi yanlış yapıyorum.birde opera browser ı yüklemeyi anlatırmısıınız internetten ücretsiz telefona gönder dedim msj geldi tlfna sonraki adımlar nedir ? çok teşekkür ederim.
  • uarslan1984@Wi-Fİ ile bağlantınız koptuğu takdirde doğrudan şebeke ile de bağlanıyor olabilirsiniz. Bu da bir ücrete tabidir. Wi-Fi kullanımını bir de telefonunuz hatsız iken deneyin. Normal şartlarda her şeyi doğru yaptığınızda bağlanması gerekir.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.