Şimdi Ara

Nokia C3-01 Touch and Type Ana Konu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
1
Favori
20.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu telefonun şarj performansı nasıldır??
  • Vatan bilgisayar kampanyasıyla(410 tl) ben de bu telefondan aldım bayadır aklımdaydı.

Cihazı henüz dünden beri kullanıyorum, ancak genel olarak zor bir telefon olmadığı için kısa bir değerlendirme yapayım,

Telefonun kullanımı çok ama çok rahat, dokunmatik rezistif olduğu için parmak darbelerinizi birazcık daha baskılı yapmanız gerekiyor ancak hassasiyeti gerçekten beklediğimden de iyi.

Telefonun multimedya performansına resmen hayran kaldım. Eski telefonumdaki 640x360 piksellik yüksek kaliteli filmleri sorunsuzca oynattı şaka gibi. Erkan çözünürlüğü 320x240 piksel olmasına rağmen daha yüksek pikselli videoları çok rahat oynatıyor. 3 saatlik cem yılmaz gösterisini bile izleyebildim bu telefonda. Müzik çalara gelince gerçekten çok yüksek ses çıkışına sahip bir müzik çaları var, sesi hoşuma gitti ancak bass frekanslarında telefonun tepkisi çok iyi değil.

Görüşme kalitesi olarak ahize sesi çok iyi ve berrak bir sesi var.

Telefonun ergonomisi de gayet iyi, yazı yazmak çok rahat ve güzel. Gündüz ışığında ekran çok net şekilde okunabiliyor. Opera mini sayesinde web sayfalarında gezinmede sıkıntı yok.

Genel olarak 680mhz işlemciye sahip ve kullanışlı pratik bir telefon, küçük boyutlarda ve hemen hemen her ihtiyacınız karşılayacak bir telefon olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Yeni güncelleme geldi:http://www.symbiantweet.com/nokia-c3-01-firmware-updated-to-v7-15

Vayy iyi haber eve gidince bi bakarım hemen

Güncellemeyi yükledim, telefon biraz daha stabil olmuş, hızlanmış diyebilirim. Onun dışında çok bir fark göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laztronot -- 23 Kasım 2011; 12:38:27 >
  • Arkadaşlar bu telefonun kasası metal mi 6700c gibi yoksa plastik mi?
  • Şebeke sorunu yaşayan var mı cihazla?
  • Telefonun kasası komple metal, arka ön yanlar dahil her yeri sağlam metal malzemeden yapılmış.

Şebeke sorunu ben şu ana kadar yaşamadım eğe sık sık bu problemi yaşıyorsanız bence garantiye gönderin.
  • ben yazılımı güncelledim 6 ydı 7.15 e yükselttim ama wlanı kullanamıyorum önceden girdiğim wireless üzerinden şimdi giremiyorum ağ artık yok diyor ne yapmam lazım
  • Arkadaşlar bu telefonda mesaj işaretleme, mesajları toplu taşıma, silme özelliği yok mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

Şebeke sorunu yaşayan var mı cihazla?

Aynı sorun bende de çıktı ve telefonu servise gönderdik anakartı problemli ve 4 aydır bekliyorum cihazın yenisi gelicekti. Kendi telefonum olmadığından aldığım firmayla anlaşarak ya başka telefon verelim isterseniz aynısının sıfırını vericez dediler. Aynısını mı almalıyım muadili başka bir telefon mu almalıyım. Ama kendi telefonum olsa kesinlikle bunu almazdım. Servisten dolayı. İyi günler. Size tavsiye servise verirseniz yasal süre 30 iş günü dolduktan sonra direk hakem heyetine gidin ve paranızı geri alın benim gibi hiç sürünmeyin:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loxia

quote:

Aynı sorun bende de çıktı ve telefonu servise gönderdik anakartı problemli ve 4 aydır bekliyorum cihazın yenisi gelicekti. Kendi telefonum olmadığından aldığım firmayla anlaşarak ya başka telefon verelim isterseniz aynısının sıfırını vericez dediler. Aynısını mı almalıyım muadili başka bir telefon mu almalıyım. Ama kendi telefonum olsa kesinlikle bunu almazdım. Servisten dolayı. İyi günler. Size tavsiye servise verirseniz yasal süre 30 iş günü dolduktan sonra direk hakem heyetine gidin ve paranızı geri alın benim gibi hiç sürünmeyin:)

Ben cihazdan memnunum.Alabilirsin aynısını.
  • Bu telefonun c3-01i modelini almayı düşünüyorum. Bildiğiniz gibi i modelinde işlemci hızı farkı var. Yalnız aklıma takılan mağazadan ya da internetten aldığımda i modeli olup olmadığını nasıl anlayacağım? Kutunun üzerinde bunu belirten kod, numara gibi bir şey var mı?
  • Sonunda ''i'' olan modelin işlemcisinin daha iyi olduğunu bilmiyordum. İyi ki Vatan'dan almışım.
  • Arkadaşlar facebook videoları sorunsuz bir şekilde açılıyor mu ? Mediamarkt da kurcalama imkanım oldu ama internete bağlanıp video izlemeyi deneyemedim. Video oynatmada konusunda sorun yaşamak istemiyorum. Skyfire isimli tarayıcı varmış sanırım kurup deneyen oldumu ? Video konusunu tam olarak öğrenebilirsem büyük ihtimalle alıcam telefonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fLyNeC -- 16 Ocak 2012; 19:00:46 >
  • quote:

Sonunda ''i'' olan modelin işlemcisinin daha iyi olduğunu bilmiyordum. İyi ki Vatan'dan almışım.

Kutunun üzerinde i olduğuna dair bir ibare var mı?
  • Bende şöyle bir problem mevcut acaba sizde de var mı?;

Mesela mesajlardan size gönderilmiş olanlardan bir kaç tanesini silince, diyelimki ali'den gelen mesajı ahmet göndermiş gibi gösteriyor veya ahmet'in gönderdiği mesajı sanki ali göndermiş gibi gösteriyor. Kısacası telefon gelen mesajları birbirine karıştırıyor, bu bana sürekli oluyor sizde de böyle bir durum var mı acaba?
  • Aynı sorunun X3-02 dede olduğunu bi kaç yerde okumuştum ama güncelleme yapınca düzeliyormuş sanırım. Bende C3-01 almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darbelux

Bende şöyle bir problem mevcut acaba sizde de var mı?;

Mesela mesajlardan size gönderilmiş olanlardan bir kaç tanesini silince, diyelimki ali'den gelen mesajı ahmet göndermiş gibi gösteriyor veya ahmet'in gönderdiği mesajı sanki ali göndermiş gibi gösteriyor. Kısacası telefon gelen mesajları birbirine karıştırıyor, bu bana sürekli oluyor sizde de böyle bir durum var mı acaba?

Son sürüm v7.15. Güncelleyin belki düzelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loxia

quote:

Servisten x3-02 göndermişler yerine ancak isterseniz dilediğiniz emsali telefon veya tekrar c3-01 ile değiştirebilirsiniz dendi, ufak bi araştırma sonucu x3-02 i kabul ettim. c3-01 tabiki kasasının metal olmasıyla daha gösterişli ve sağlamdı, ancak x3-02 ile özellik bakımından aynılar sanırım, x3-02 i tip olarak hoşuma gitti ve çok ufak bir telefon. Neyseki 4 ay sonunda bir cihaz alabildiğim için mutlutum. Kesinlike siz siz olun servise giden cihazınız 30 işgünü içinde geri gelmezse eğer, günü dolar dolmaz hakem heyetine gidin. Hiç acımayın, bahanelere kanmayın, ben yandım siz yanmayın. İyi forumlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: darbelux

Bende şöyle bir problem mevcut acaba sizde de var mı?;

Sorunu çözebildiniz mi acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.