Şimdi Ara

===> Nokia 6 | Ana Konu - 5.5' FHD IPS - 16MP- SD430 - 32GB - 3 GB RAM <=== (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.379
Cevap
20
Favori
99.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lost

https://forum.donanimhaber.com/nokia-turkiye-yetkili-servisleri-2017-guncel-liste--127634504

buraya bakın ne kadar güncel bir fikrim yok.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler baktım fakat hangisi güncel şuan ve gerçekten yetkili servis bilmiyorum servise gönderen birileri vardır aslında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yakamoz32 kullanıcısına yanıt
    Konya'daki faaliyetteydi oraya vermiştim ben. Daha önce de Vatan bilgisayar 'a vermiştim. Onlar ENT adlı firma ile çalışıyorlarmış. Ama yüksek tamir ücreti çıkarmışlardı. Konya'daki daha ucuza yapmıştı.
    Kullanıcı hatası diye garanti dışı işlem görmüştü.

Numarası olanları arayın ya da satın aldığınız yere de verebilirsiniz.
    Ama mutlaka teslim ettiğinize dair belge alın. Burada birisi o belgeyi almamıştı ve telefonuna ulaşamamıştı.
  • quote:

Konya'daki faaliyetteydi oraya vermiştim ben. Daha önce de Vatan bilgisayar 'a vermiştim. Onlar ENT adlı firma ile çalışıyorlarmış. Ama yüksek tamir ücreti çıkarmışlardı. Konya'daki daha ucuza yapmıştı.
    Kullanıcı hatası diye garanti dışı işlem görmüştü.

Numarası olanları arayın ya da satın aldığınız yere de verebilirsiniz.
    Ama mutlaka teslim ettiğinize dair belge alın. Burada birisi o belgeyi almamıştı ve telefonuna ulaşamamıştı.
    Telefonu Turkcell den aldım faturası kayıp ama tekrar cikartabilirim sanırım Turkcell bayileri ilgilenirmiki acaba servise gönderme konusunda?

• yakamoz32 kullanıcısına yanıt
    Fatura olmazsa işlem yapmazlar. Mutlaka edinin. Turkcell de telefonu anlaştığı servise yollayacaktır ama mutlaka teslim ettiğinize dair belge isteyin.
    Yoksa resmi olarak hiçbir hak iddia edemezsiniz.
  • quote:

Fatura olmazsa işlem yapmazlar. Mutlaka edinin. Turkcell de telefonu anlaştığı servise yollayacaktır ama mutlaka teslim ettiğinize dair belge isteyin.
    Yoksa resmi olarak hiçbir hak iddia edemezsiniz.
    Tamam hocam bilgiler için teşekkür ederim öncelikle şu faturayı cikartayim Turkcell den sonrasında da kendileriyle görüşeyim durumu.

• Arkadaşlar telefonumun şarj girişi bozuldu servise göndereceğim,hangi servisi önerirsiniz.
  • ===> Nokia 6 | Ana Konu - 5.5' FHD IPS - 16MP- SD430 - 32GB - 3 GB RAM <===

• Nokia 6 sahipleri 2019 temmuz guncellemesinden sonra cihazlarına format atsinlar.

Oyun performansı ve batarya mükemmel olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: rasta baba

Arkadaşlar telefonumun şarj girişi bozuldu servise göndereceğim,hangi servisi önerirsiniz.
    Kimse soruma yardımcı olmadı fakat birilerine lazım olur,

Bursa DB teknik servise yolladım 5 gün içinde problemi halledip yolladılar tavsiye ederim.
  • rasta baba kullanıcısına yanıt
    İlk mesajınızdan sadece 5-6 mesaj önce servislerin adreslerinin olduğu link verilmişti.
    Görmediniz demek ki..
  • Ben servis listesi değil servis önerisi istemiştim, forumu takip ediyorum teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasta baba -- 16 Temmuz 2019; 14:6:22 >
    Demek ki telefonunu servise vermeyenler çoğunlukta ki tavsiyede bulunulmamış.
    Ya da verenler memnun değillerdir.

Ayrıca burun kıvırdığınız servis listesi gibi bir bilgi olmadan mı ulaştınız servise?
    Ezoterik yollar falan?

Kendinizi mi yoksa telefonunuzu mu biraz fazla önemsiyorsunuz acaba?

Nitekim aynı servise iyi diyen de çıkar kötü diyen de.

O yüzden fazla kasmayalım kendimizi/egomuzu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lost -- 16 Temmuz 2019; 19:18:50 >
  • quote:

Demek ki telefonunu servise vermeyenler çoğunlukta ki tavsiyede bulunulmamış.
    Ya da verenler memnun değillerdir.

Ayrıca burun kıvırdığınız servis listesi gibi bir bilgi olmadan mı ulaştınız servise?
    Ezoterik yollar falan?

Kendinizi mi yoksa telefonunuzu mu biraz fazla önemsiyorsunuz acaba?

Nitekim aynı servise iyi diyen de çıkar kötü diyen de.

O yüzden fazla kasmayalım kendimizi/egomuzu...
    Telefonunu servise veren azınlıktan cevap beklemişimdir belki?
    Burası forum olduğu için tecrübesi olanlardan falanca servisten memnun değilim gibi bir bilgide beklediğim doğrudur.

Servis listesine burun kıvırdığımı nereden çıkarttınız?

Sizin gibi okuduğunu anlamayıp dur şuradan bi laf sokayım da çok biliyormuş gibi görüneyim diyerek egomu şişirmem.

Hadi iyi forumlar.

:) Hahahaha.

Vallahi 6 ay kadar önce ben de telefonum düşüp eğildiği için servis önerisi istemiştim buradan ama bana da cevap gelmemişti.

Lakin sizin gibi kalkıp da niye bana cevap vermediniz, yok niye yardım etmediniz gibisinden bir mesaj yazma gereği duymamıştım.

Kendi yaşadığım olay neticesinde ENT servis adlı firma ile ilgili olumsuz beyanda bulmuştum. Umarım okumuşsunuzdur da ona istinaden oraya vermemişsinizdir hani forumu takip ettiğinizi belirtmiştiniz ya.

Okuduğumu anladığımı değerlendirecek kadar çapınız olduğunu sanmıyorum zira olaylar arasında illiyet bağı kurmaktan aciz birinden bunu beklemek lüks olur. Siz de kendinizden fazla beklemeyin bunu.

Zaten olay, zat-ı şahanelerinizin kendinizi fazlasıyla önemsemediğinizin karinesi olan bana niye cevap yazmadınız mesajınıza dayanmaktadır.

Bunu yazma ihtiyacı hisseden birinin kalkıp da başkalarınız egosuna laf etmesi de abesle iştigaldir.

Çuvaldızı kendimize batıralım öncelikle.

Ne tesadüftür ki birkaç ay önce de burada kendisine cevap yazdığım bir şahsın profilinde de "Sakarya" yazıyordu. O şahıs da forumda bulunan insanların kendisine cevap yazma mecburiyeti varmış gibi bir vehimle bir takım saçma sapan mesajlar atmıştı.

Artık huyunuzdan mıdır suyunuzdan mıdır bilemiyorum ama kendinizi biraz daha az önemseyin.

Oldu mu canım benim.

• Arkadaşlar pili bu kadar tüketen ne olabilir acaba ne yapmalıyım?

===> Nokia 6 | Ana Konu - 5.5' FHD IPS - 16MP- SD430 - 32GB - 3 GB RAM <===

• Bugün tam olarak 20 iş günü oldu cihazımı servise vereli. Para iadesi istedim markaya talep edip 1 hafta içerisinde belli olacakmış. Xioami Redmi Note 7 almayı düşünüyorum. Fatura tutarı 1704₺ bu civarlarda başka önerebileceğiniz model var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugra-1597 -- 29 Temmuz 2019; 23:55:27 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba Nokia 6 cihazım için 3 kez ekran değişimi 2 kez usb soketi değişimi yaptım ( boza boza tamir etmeyi öğrendim) totalde cihazı 7-8 kez açıp kapadım cihazla ilgili donanımsal problem yaşayanlara yardımcı olabilirim

• Ekim 2019'dan sonra güvenlik güncelleştirmeleri artık 3 aydan 3 aya gelecektir. Son güncelleştirme tarihi Ekim 2020 olacaktır.

Söyle ki;

Ağustos 2019
    Eylül 2019
    Ekim 2019
    Ocak 2020
    Nisan 2020
    Temmuz 2020
    Ekim 2020

Nokia 6 için son 7 güncelleştirme geleceğini üzülerek belirtmek isterim.

Kaynak: Nokia promises an extra year of quarterly security updates for its first Android phones

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 15 Ağustos 2019; 20:14:39 >
  • Haberin türkçesi

https://shiftdelete.net/nokia-telefonlar-icin-guncelleme-suresi-uzatildi

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurcank95

Arkadaşlar pili bu kadar tüketen ne olabilir acaba ne yapmalıyım?

Yerli ve yabancı sitelerde sorunun kaynağının "Google Play Hizmetleri" olduğu ortaya çıktı.
    Bu yaşanan marka ve model bağımsız bir olay.

Şu an herkes çözüm bekliyor.

Ben beta programına kayıt olup sorunu hallettim ama beta olunca başka ne problem çıkaracak diye beklemedeyim.😁

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.