Şimdi Ara

===> Nokia 6 | Ana Konu - 5.5' FHD IPS - 16MP- SD430 - 32GB - 3 GB RAM <=== (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.379
Cevap
20
Favori
99.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokia 6 cihazımın ücret iadesi gerçekleşmiş durumda, konuyu takibi bırakıyorum sağlıcakla kalın. :)===> Nokia 6 | Ana Konu - 5.5' FHD IPS - 16MP- SD430 - 32GB - 3 GB RAM <===
  • Yeni gelen güncellemeler ile telefon gitgide yavaşlamaya donmaya başladı, çok sinir ediyor bu durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yönetmennn

Yeni gelen güncellemeler ile telefon gitgide yavaşlamaya donmaya başladı, çok sinir ediyor bu durum.
    Soft veya hard reset denediniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abba sever -- 1 Eylül 2019; 7:58:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abba sever

Soft veya hard reset denediniz mi?

Alıntıları Göster
    Hayır denemedim

• Herkese merhabalar . Eşim Hollanda'dan geldi ve bu telefonu kullanıyor . Ekran koruma yaptırmamış . Düşürüp ekranını çatlatmış ama dokunmatik ve diğer herşey sağlam . 16 ekimde dönecek hollanda'ya . Telefon Hollanda çıkışlı . Orda 120 Euro istemişler . Istanbuldayız . Özel bir servise sordum , 200 tl dedi ama orjinal ekran gibi olmayacağını ve parçanın Çin'den geldiğini söyledi . Doğubanka gittim , ordakilerde aynı şeyi söyledi .
    Şimdi sorum şu ;
    Ben Nokia'nın orjinal servisini öğrenmek istiyorum İstanbul'da . Orijinal parça taktırmak için .
    Eskiden GENPA veya KVK bakardı nokiaya . Hala öyle mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sıçuruk Kedi -- 18 Eylül 2019; 1:15:47 >
  • bugra-1597 B kullanıcısına yanıt
    Bir Nokia 8 kullanıcısı olarak söylüyorum: Beladan kurtuldunuz hocam, tebrikler Siz de kalın sağlıcakla
  • Killing Spree K kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam, Redmi Note 7 (tianma panel olmayan) ile devam ediyorum. ☺️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eylül ayı güvenlik güncellemesi geldi.
    120 küsür mb.

• Abba sever kullanıcısına yanıt
    Yüklüyorum şimdi bilgi için tşkler.
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Değişim kararı ile başka marka telefon alabiliyor muyum? Lütfen cevap verirseniz sevinirim.

• Avengers.90 kullanıcısına yanıt
    Bu konu hakkında bir bilgim yok.
  • Değişim kararı ile başka marka telefon alabiliyor muyum? Samsung Galaxy A50 ile değiştirebiliyor muyum? Lütfen cevap verirseniz sevinirim.

• ===> Nokia 6 | Ana Konu - 5.5' FHD IPS - 16MP- SD430 - 32GB - 3 GB RAM <===

===> Nokia 6 | Ana Konu - 5.5' FHD IPS - 16MP- SD430 - 32GB - 3 GB RAM <===

Güvenlik güncellemesinin yanında yapı numarası da değişmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abba sever -- 29 Ekim 2019; 17:31:42 >

Değişim kararı ile başka marka telefon alabiliyor muyum? Samsung Galaxy A50 ile değiştirebiliyor muyum? Lütfen cevap verirseniz sevinirim.

• Nokia ve Xiaomi Android one serilerinde güvenlik güncellemelerini ihmal etmeden düzenli olarak vermeye devam ediyorlar. İkisi de bu konuda başarılı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    bu güncellemeyi yaptıktan sonra güncellemenin yüklenmesi ve telefonun yeniden başlaması 10 dakka falan sürdü. NOKIA yazısında kilitlendi sandığım için foruma girdim o arada telefon açıldı.

uzun lafın kısası, yüklerken sabırlı olun arkadaşlar. 10 dakka sürebiliyor :D
  • Bende uygulamarın hepsi güncel.. instagram uygulaması günceledikten sonra karanlık moda döndü.. nasıl düzeltebilirim

Yüklüyorum şuan bakalım ahize sorununa (karşıdaki bazi kişilerin sesi az geliyor) derman olacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 29 Ekim 2019; 23:46:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Ekim 2019'dan sonra güvenlik güncelleştirmeleri artık 3 aydan 3 aya gelecektir. Son güncelleştirme tarihi Ekim 2020 olacaktır.

Söyle ki;

Ağustos 2019
    Eylül 2019
    Ekim 2019
    Ocak 2020
    Nisan 2020
    Temmuz 2020
    Ekim 2020

Nokia 6 için son 7 güncelleştirme geleceğini üzülerek belirtmek isterim.

Kaynak: Nokia promises an extra year of quarterly security updates for its first Android phones
    2019 yılının son güncelleştirmesini almış bulunuyoruz böylelikle bundan sonra Nokia 6 için son 4 güncelleştirme kaldı. Bir sonraki güncelleştirmemiz Ocak 2020'de olacak.

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.