Şimdi Ara

Nokia 5800 Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/Oyun-Prog.-Yazılım Paylaşım/5800'la İlgili Herşey (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.379
Cevap
18
Favori
280.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cheque123123

Bencede benım arkdas var daha oncden 3 5 telefon yapmıs sıvı temaslı n8 felan yapmıs bugun servıse gonderıcektım hatt kargodan ıcerı grdık arkadasla posete kyduk gerı cktık :D Arkadasa verdım bırazdan yapıcak bakalım calıscakmı :) inş çalışır çalışmassa telefoncu tanıdııgı varmıs ona artık yaptrcak ypcak bsy yok :) Garantıde aynı parayı ıster zaten .s

suya girmiş telefondan hayır gelmez boşuna tamir için para harcama.
    olay tecrube ile sabittir :)
  • İşte bakalaım arkadas sokmus smdı ıcını b.k goturuyo dıo smdı temızlıyormus bakalım calıscakmı calısırsa anında elden cıkarcam zaten :)
  • Merhabalar ben bilgisayardan yeni yazılımı yüklüyordum(v.60) telefonun ekranı beyaz falan oldu biraz bekledi ondan sonra bilgisayar kendi kendine bir hata verdi ve reset attı.Haliyle usb bağlantısı kesildi telefon beyaz ekranda kaldı hiç bir değişiklik olmadı, sanırım yazılım yüklemesi yarım kaldı.Ondan sonra telefonum açılmaz oldu.Power tuşuna basıyorum titriyor ama ekrana hiç birşey gelmiyor hiçbir değişiklik olmuyor.Biraz araştırdım jaf ile flash hadisesinden bahsedilmiş ama nasıl yüklenir nerden yüklenir nasıl kullanılır hiçbir bilgim yok ayrıca windows 7 olunca olmuyor galiba??Telefonumu geri istiyorum yardım ederseniz çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: King_Wolf

Telefonumun hoparlörü cızırdamaya başladı. Özellikle aşağı taraftaki, tuşlara yakın olan... Müzik çalarda stereo genişletmeyi kapatınca bir nebze düzeliyor ama sorun devam ediyor. Ekolayzırla ilgili bi durum değil varsayılanda, sesi de çok açmıyorum ortalarda iken böyle. Kulaklık takılı iken sorun yok ses gayet iyi. Telefonu aldığımda v52 yüklüydü sonra sunrise v52 yükledim. Bir kaç aydır öyle kullanıyodum bi sorun yoktu. v60'a hiç bulaşmadım. Şimdi telefonu garantiye vereceğim ama telefon hackli, garanti konusunda sıkıntı olur mu? Orijinal yazılımı yükleyip de mi garantiye vermeliyim? Ve ortalama ne kadar sürede garantiden döner? Teşekkür ederim...

Dün telefonuma orijinal v60 yazılımını yükleyip Teleservice'ye verdim. Bugün sitelerinden "cihaz durum sorgulama" yaptım. Telefon kargolanmış. Sanırım İstanbul'a gönderdiler. Telefonun kaydını alan bayan "1 hafta sonra sitemizden sorgulatın" demişti. Umarım telefonuma en kısa zamanda kavuşurum. Gelişmeleri aktaracağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King_Wolf -- 30 Kasım 2011; 16:01:43 >

• yaaa ben şimdi tekrar orjinal V60 yüklemek istiyorum ama bu suite de tekrar yükle diye birşey yok tel kulaklığı algılamıyor temalar menüsüne girmiyor ve batarya bir günde bitiyor ve sertifika sorunu hala var. sahte V60 WFg indirmenin cezası..... ne zaman gelecegi hakkında bir bilgi var mı ve ya orjinalı nasıl geri atçam yok mu bi çare Navifirm denedim oda server bağlanma hatası verdi. Kulaklıksız tel mi olur

• slm
    aranıza yeni katıldım ve hemen bir soru sormak istiyorum. telefonun alarmını kurduğum zaman 4 dakika kadar geç çalıyor. sürekli aynı.
    daha öncede aynı sorun olmuştu bi arkadaş ayarlara girip düzeltmişti. şimdi telefonda kullandığım hattı değiştirdim aynı sorun ortaya çıktı tekrar. basit bir çözümü var ama bulamadım bir türlü. yardımcı olursanız sevinirim.
  • Saat dilimi yerıne istanbul'u işaretle olur blkı :)
  • merhaba.rehberde olan tüm numaralar kendiliyinden silindi.onları nasıl geri getire bilirim?virus düşmüş olabilirmi?
  • Merhabalar ben bilgisayardan yeni yazılımı yüklüyordum(v.60) telefonun ekranı beyaz falan oldu biraz bekledi ondan sonra bilgisayar kendi kendine bir hata verdi ve reset attı.Haliyle usb bağlantısı kesildi telefon beyaz ekranda kaldı hiç bir değişiklik olmadı, sanırım yazılım yüklemesi yarım kaldı.Ondan sonra telefonum açılmaz oldu.Power tuşuna basıyorum titriyor ama ekrana hiç birşey gelmiyor hiçbir değişiklik olmuyor(flash çözüm müdür.garantisi bitti).yaa ben denilen işlemleri uyguladım herşey güzel ama flasha bastıktan sonra telefonu görmüyo sağ altta bildirim kısmında ilk başta usb rom üzerinden bağlandı deyip geri bağlantı kesildi diyor.ikinci kez flasha basınca da

Telefon Araniyor... Tamam
    Yazim veri yok.Yazim atlaniyor.
    Sending RAW loader...
    Using 009.012.005
    Elf2flash 09.11.000
    CMT RAW loader...
    Patching RAW boot step1...
    Patching RAW boot step2...
    Patching RAW boot step3...
    Sending RAW Loader...
    ....................Flash Yazma!
    2.Asama basliyor................Telefon boot hatasi...

yazısı çıkıyor,arada da "unknown id master header" diye bir hata veriyor ne yapmam lazım yardımcı olursanız çok sevinirm bir an önce telefonuma kavuşmak istiyorum ...Şimdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: cheque123123

Saat dilimi yerıne istanbul'u işaretle olur blkı :)

cevap için teşekkürler ama olmadı :(
  • Bu güncellemeleri nasıl yapıyoruz v.60 felan tek tek hepsini yapmak gerekiyo mu?
  • belki daha önce sorulmuştur ama oku oku bulamadım:)

telefon rehberini (sim ve tlfn hafıza) bilgisayara kopyalama veya yedekleme yapılıyormu??
  • Pc Suite ile yapabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omergk

Merhabalar ben bilgisayardan yeni yazılımı yüklüyordum(v.60) telefonun ekranı beyaz falan oldu biraz bekledi ondan sonra bilgisayar kendi kendine bir hata verdi ve reset attı.Haliyle usb bağlantısı kesildi telefon beyaz ekranda kaldı hiç bir değişiklik olmadı, sanırım yazılım yüklemesi yarım kaldı.Ondan sonra telefonum açılmaz oldu.Power tuşuna basıyorum titriyor ama ekrana hiç birşey gelmiyor hiçbir değişiklik olmuyor(flash çözüm müdür.garantisi bitti).yaa ben denilen işlemleri uyguladım herşey güzel ama flasha bastıktan sonra telefonu görmüyo sağ altta bildirim kısmında ilk başta usb rom üzerinden bağlandı deyip geri bağlantı kesildi diyor.ikinci kez flasha basınca da

Telefon Araniyor... Tamam
    Yazim veri yok.Yazim atlaniyor.
    Sending RAW loader...
    Using 009.012.005
    Elf2flash 09.11.000
    CMT RAW loader...
    Patching RAW boot step1...
    Patching RAW boot step2...
    Patching RAW boot step3...
    Sending RAW Loader...
    ....................Flash Yazma!
    2.Asama basliyor................Telefon boot hatasi...

yazısı çıkıyor,arada da "unknown id master header" diye bir hata veriyor ne yapmam lazım yardımcı olursanız çok sevinirm bir an önce telefonuma kavuşmak istiyorum ...Şimdiden

bende telefon üzerinden güncelleme yapmaya çalışıyorum olmuyor sadece bilgisayardanmı yapılıyor bu v.60 c6 olayı değildir inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: 41TDaY41

Pc Suite ile yapabilirsin

peki bu pc suite nasıl çalıştırılacak???
  • İyi akşamlar bu telefondan mesajlarm silindi durup dururken,neyse bende hafıza kartını biçimlendireyim bi dedim haliyle herşeyim silindi. yeniden foursquare uygulamasını yükledim ovi mağazadan yeni sürümmüş login olamadım network session error dedi,eski sürümü buldum zar zor onu indirdim bu seferde please wait diyerek login olmuyor. bu uygulama çok işime yarıyordu lütfen yardım edin yahu:(
  • Arkadaşlar çok acil yardıma ihtiyacım var.5800 da harita güncellemeleri yapmak istiyorum.Ancak hafıza dolu diyor.Telefon hafızasını kullanıyor.Maalesef kaydetme seçeneği olarak hafıza kartına bir türlü geçiremedim telefonu.Uygulamaları telefon hafızasından hafıza kartına direkt kurmak indirmek için ne yapmam gerekiyor?Teşekkürler...
  • Hocam telefona flash atarken en sona gelir local mode de kalıyor telefon yeniden başlamıyor ancak bataryayı çıkariyim o zmn da ayarlar resetlemiyor ne yapmalıyım herşeyi tam yaptığıma eminim dosyalar fln.. yardım edin lütfenn.
  • quote:

Orijinalden alıntı: one man one engine

Arkadaşlar çok acil yardıma ihtiyacım var.5800 da harita güncellemeleri yapmak istiyorum.Ancak hafıza dolu diyor.Telefon hafızasını kullanıyor.Maalesef kaydetme seçeneği olarak hafıza kartına bir türlü geçiremedim telefonu.Uygulamaları telefon hafızasından hafıza kartına direkt kurmak indirmek için ne yapmam gerekiyor?Teşekkürler...

yardım arkadaşlar...
  • Selamlar

Telefonun 3 tuşu (arama ve menü tuşları) soyulmaya başladı. Acaba değiştirilme imkanı var mıdır? Telefoncularda yada serviste?

Teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.