Şimdi Ara

Nokia 3310 incelemesi: Efsane geri döndü (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
3
Favori
10.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Wifi yok

16 mb hafıza(disket zamanlarında yaşıyoz sanki)

Özetle çöp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    tabi tabi önceden yıllarca bana mısın demeyen tuşlu telefonları NOKIA yapmadı diyorsun... karalamak için mazeret bulamadınız heralde...
  • Anneme alırım kullanır

• Erdi bey nokianın macerasını anlatan bir video hazırlayabilirmisiniz. Kaç el değiştirdi şu an kimin elinde. İsim haklarını kimler kullandı asıl nokia ya ne oldu vs.

Çok makbule geçer

• Tasarım ve renkler çok hoş olmuş.

• 80tl eder

• Çok güzel bir anne telefonu, ben çok beğendim.
  • tutankenshta kullanıcısına yanıt
    Kardeş ben Vodafone un telefonunu kötüledim Nokia yı değil

• Whatsapp varsa mp3 lu nokia 3310 is yapar :)

• bu telefon 100tl çıksın 3 tane alırım anneye babaya bide 10 yaşındaki yeğene anca onlara gider. tuşlu ve basit telefon isteyenler sadece alo diyecekler için güzel ama fiyat önemli tabi

• Donanım çok kötü. İçine sağlam donanım koyulup, suya toza dayalıklılık ve kırılmaya karşı yüksek dayanıklılık sunulmalıydı.

• tarlabasi kullanıcısına yanıt
    Böyle bir karşılaştırma yapmak mantıksız. Günümüzde bu tarz telefonlar hala satılmakta, arz varki satılıyor. Tüplü televizyon da çıksa emin ol ki nostalji amaçlı alanlar çıkar. Teknoloji marketlerinin sitelerine girip bakabilirsin.

• Sensei İtachi kullanıcısına yanıt
    çöp diyorsunda hedef kitle baktın mı? 54$ olupta 3G, wifi, GPS, yüksek hafıza bekledin?
  • Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    konu 3310 olunca... hedef kitleye dahil olmadığımdan almam 54$ olacak heralde...
  • muthis bir olay adamlar turnayı gozunden vuracak ozellikle 10 yas ile 15 yas arasinda gençlerde satış patlaması yaşanacak ozellikle ailer bu telefonu rahatlikla cocuklarina verebilecek biraz nokianin zekasina bagli daha cok "dinamik zeka " ile gençleri vuracak...

• sorix kullanıcısına yanıt
    Telefonun segmenti belli. Segmenti geçtim teknik konularda bir bilgin olmadan kalkıp "odomokollo komoro ostoyoroz" demeden önce sana Series 30+ platformunu araştır dedim ama araştırmadığın buradan belli oluyor. Anca kendin çalıp kendin söylemeyi becerebiliyorsun. Series 30+ arayüzünün adamakıllı dediğin sensörlerin çözünürlüklerini kaldırması imkansız. Çünkü featurephone dediğimiz modeller çok düşük donanımlarda temel işlemleri yapabilecek düzeydeki telefon sınıfıdır. Series 30+ da bu donanımlar altında çalışmak için tasarlanmıştır. O yüzden önce sana Series 30+ platformunu oku öğren dedim. Android koysaydı dediğin gibi en az 8 olmasını beklerdim. Ama bu sefer asla 3310'a yakışmayan bir şey olurdu. 3310'u 3310 yapan şey Series 30'dur featurephone olmasıdır. Symbian smartphone kategorisine girmesine rağmen 2MP çözünürlüğü anca v8.1 ile destekleyebilmiştir. Series 30+ platformu Symbian v8.1 kadar gelişmiş bir yapıda değil. Buna rağmen kalkıp da bu telefondan böylesi bir beklenti içine girmek komik ve saçma. Bu platform Wi-Fi ve 3G desteklemiyor. Millet hâlâ Wi-Fi yok 3G yok diyor. Cidden anlamıyorum böyle bilip bilmeden konuşan tipleri. Gözlerini iPhone ve Android ile açmış ergen kitlesi var. Series 60 desen hööö diye bakıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu telefonu gençlerin alacağını sanmıyorum. Wi-Fi olmaması dezavantaj rekor da kıramaz bu dönemde tuşlu telefon iş yapmaz. Nihayetinde parasına göre çok şey beklemek gerekmiyor. Otogardaki yazıhanelerin işine yarayabilir

• Ya nostalji olsun diye çıkarmışlar işte ne uzattınız be nokianin bu kadar derdinde değildir

• Adamlar Nokia'nın deposunu karıştırmışlar, eskide kalmış projelerden birini alıp yapmışlar tipi, ekranı, ozellikleri hiç önemli değil olay pazarlama stratejisi markayı yeniden duyurma, yeniden kimlik kazanma bunun için 100 milyon küsur satmış belleklerde hep iyi olarak yer etmiş 3310 dan başka ne kullanılabilir değil mı?

• Herkes akıllı telefon kullanmıyor.Yaşlı, akıllı telefon kullanamayacak durumda olan, durumu iyi olmayan, işi gereği tuşlu kullanan bir çok vatandaşımız var. Ülkemizde bu cihaz satar mı? Evet satar. Piyasada tuşlu telefon halen var. Ama Nokia'nın ülkemizdeki yeri bana göre çok farklı. Yeni nesil anlamasada :) Teknik özelliklerine sektirmemek lazım, sonuçta bunu kullanacak insanların ne amaçla kullanacağı belli.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.