Şimdi Ara

No Man's Sky Beyond Türkçe Çeviri İsteği [Tool + Strings mevcut]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni çıkmış ücretsiz beyond güncellemesi ile No Man's sky oyunu için çeviri isteğim mevcut, insanların faydalanabilmesi ve yeni güncellemeleri ile daha da büyüyen bu oyunu anlamaları için toolları ve strings dosyalarını paylaşıyorum.
    Gönüllü grupların bu tool ve strings dosyaları No Man's sky oyunu türkçe görebiliriz umarım.

strings + tool :https://dosya.co/mxp3we1t19ac/nms_translate_tool.rar.html

Oyunun çeviri dosyaları NMSARC.86055253.pak dosyası içerisinde bulunuyor. Tool içerisinde bu dosyayı açabilecek bir tool bulunmaktadır. Tool kullanmak için dosyayı direk üzerine süreklemeniz gerekiyor.

• Türkçe dil dosyasını indirdirdim emeğine sağlık ama çok yerde hata ve atlamalı ilerleme var dil dosyası üzerinde düzetmeler yaptım ve çeviriyi bir adım ilerlettim çeviriye devam eden ve dosyayı paylaşan arkadaş bana ulaşır ise kordineli bir şekilde ilerleye biliriz şuan NMS_LOC5_ENGLISH dosyası üzerinde çeviriye devam ediyorum diğerlerinde ise eklemeler ve düzeltmeler yaptım
  • no man sky için saolun.

mümkünse birde Dragon's Dogma: Dark Arisen için tool bulsanız be hacılar. belki çevirecek birisi çıkardı.
  • hocam çok teşekkürler umarım değerlendiren çıkacaktır
  • r0ket kullanıcısına yanıt
    Ben paylaştım. Çeviren çıkmadı ama maalesef.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de bunu güncellemeye kalktim next güncellemesinden sonra ama aşırı cok zor olduğunu gördüm her guncellemede sil baştan oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Resmi destek gelmediği sürece bu oyuna çeviri yetiştirmek çok zor olur.
  • Oyun çıkalı 3 sene oldu. Umarım yanılırım ama resmi yama geleceğini düşünmüyorum. Belki hâlâ çevirmeyi düşünen bir babayiğit vardır.
  • Bu oyunu ilk çıktığında almıştım, sonra aldığıma lanet edip sattım. Şuanda nasıl? Var mı gelişme? Online oynanabiliyor mu?(zamanında oyunun yapımcısı olacak adam milleti online olacak ama evren çok büyük olduğu için birbirinizi bulma şansınız çok düşük diye kafalamıştı)
  • _conscript_ kullanıcısına yanıt
    şu anda hocam oyun o kadar güzel olmuş ki keşke birisi translate etse de oynasak diyorum. Hikaye güzel online oynama vr grafikler baya yenilik var hocam aslında yeni girerseniz dersinizki bu no man's sky 2.0 olmuş öyle evrim geçirmiş uzun süredir oynuyorum ve ilk oynadıgımdan daha fazla zevk almaya başladım. Oyunda bu arada filo falan alabiliyorsunuz o derece büyüyüorsunuz haberiniz olsun hocam oyun online dönmüş bir alan var orada herkes online olarak gözüküyor ama senin galaksine gelebilmeleri lazım sınırlarını tam hatırlamıyorum ama co-op aşırı zevkli olmuş.
  • oyunu bende beğendim aldım ingilizce olmayınca bayağı bir video sunu seyrettim yuotube den ..cep telefonun dan gogle ceviriciyi anlık kullanım ile rahat ettim idare ediyorum türkçe dil seçeneği gelse süper olur
  • Sürekli güncelleme alıyor ve aldığı güncellemelerin bir kısmı ciddi sistem değişimi şeklinde oldu ve oluyor da. O yüzden kimse yanaşmayabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe dil dosyasını indirdirdim emeğine sağlık ama çok yerde hata ve atlamalı ilerleme var dil dosyası üzerinde düzetmeler yaptım ve çeviriyi bir adım ilerlettim çeviriye devam eden ve dosyayı paylaşan arkadaş bana ulaşır ise kordineli bir şekilde ilerleye biliriz şuan NMS_LOC5_ENGLISH dosyası üzerinde çeviriye devam ediyorum diğerlerinde ise eklemeler ve düzeltmeler yaptım
  • Bu oyun sürekli güncelleniyor ve her güncellemeyle dil dosyası değişiyor. Bence son sürümü çıkıncaya kadar uğraşmayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.