Şimdi Ara

NİYE VİP FİZİK KARŞITISINIZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
3
Favori
3.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• -Mantığıyla anlatmıyor, ezberletiyor.

-Kitlesi iğrenç. Soruyu yanlış çözdüğünde düzeltmez ama kendisini öven yorumları beğenip durur.

-Manyetizmasını izleyen bir 11.sınıf hiçbir şey anlamaz çünkü cidden çok kötüydü

-Özcan Aykın varken esamesi okunmaması lazım

-Çok soru çözüyor ama yorumdan çok sayısal

-Kızını paylaşıp durur. Sesim gitti videomu beğenin

Kötü bir hoca değil ama daha iyileri var. Kanalından yararlanılabilir ama ben bu adam üstünden götürmezdim fiziği
  • Bi tık ezber anlatıyor kesinlikle. Ama çok soru çözüyor
  • değiliz kim demis
  • Değilim.
    Çekap iyi
  • çok net diyorum buna kötü diyenler bile bu adami izliyor bu adam Eyüp B nin fizik çaridir ,yan çarıdır.İkisi dr ayni tip olarakta bakış açısı olarak ya yorumlama olarakta...
  • Ders anlatmasına bişi diyemem ama yok kızım uyuyo yok boğazım ağrıyo yok sesim kısıldı demesine biraz tilt oluyorum ama karşıtı değilim hatta ben de izliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9B3FB2262 -- 27 Ağustos 2022; 17:14:12 >
  • yksflex kullanıcısına yanıt

eyüp b matematiğin nirvanasıdır vip fizik de çok iyidir ama seviye olarak bir değiller

• Geçen sene de boğazı ağrıyordu olum sjsjsnsklsls
  • -Mantığıyla anlatmıyor, ezberletiyor.

-Kitlesi iğrenç. Soruyu yanlış çözdüğünde düzeltmez ama kendisini öven yorumları beğenip durur.

-Manyetizmasını izleyen bir 11.sınıf hiçbir şey anlamaz çünkü cidden çok kötüydü

-Özcan Aykın varken esamesi okunmaması lazım

-Çok soru çözüyor ama yorumdan çok sayısal

-Kızını paylaşıp durur. Sesim gitti videomu beğenin

Kötü bir hoca değil ama daha iyileri var. Kanalından yararlanılabilir ama ben bu adam üstünden götürmezdim fiziği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RamseyBolton -- 27 Ağustos 2022; 17:48:14 >
  • RamseyBolton kullanıcısına yanıt
    Özcan beyin kitabı var mı hocam
  • Var hocam okullarda dağıtıyorlar
  • Yok ve konuyu meb kitabı üzerinden işlediği için çıkaracağını düşünmüyorum. Ha belki deneme çıkarabilir öyle diyordu. Deneme çıkarırsa alır 1 öğrenciye hediye ederim.
  • fizik bilgisi çok iyi olmadığından ezber anlatıyor.

sürekli bi acındırma, like dilenme. hareketleri itici.

kitlesi büyüdükçe rehber mat a evrildi.

• Valla bence fazla kötülüyorsunuz adamı. Bu sene on birinci sınıfken yaptığım bazı hatalar sonucu geri kaldım ve bütün 11 fiziğini VİP Fizik'ten götürdüm. İzledikten hemen sonra Çap'ın fasikülünü çözüyordum ve konu gayet iyi oturuyordu.

Anlatımına da gelecek olursak bence gayet kaliteli bir hoca ama aşırı da iyi değil. Aslında bu böyle olacak iş de değil kötü olduğunuz konuyu açın dinleyin, bu adamdan anlarsanız devam edin yani.

Bu aralar Altuğ Güneş ile Özcan Aykın'ı çok öneriyorlar. Bir ara ben de deneyeceğim, bayağı merak ettim açıkcası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sabhankra0 -- 27 Ağustos 2022; 19:9:4 >
  • Özcan aykın varken gerek yok ezbere öğrenmeye. Bi modern fizik videosunda da yanlış bilgi vermişti allahtan denemede çıktı da öğrendim doğrusunu sınavda çıksa zortlamıştım vipim yüzünden
  • Gittikçe rehber mat gibi oluyor ondan dolayı yoksa iyiydi baya
  • özcan aykın varken
  • Adamın her videosunda “Arkadaşlar boğazım ağrıyor, sesim kısık çıkıyor. Kusura bakmayın.” diyordu ya. Biri Tanrı rızası için Kulak Burun Boğaz randevusu alsın şu adama.
  • herhangi video: arkadaslar sesim kisildi hepsi sizin icin ohoho + arkadan gelen velet sesi

yorumlar: kralsinizhijam allahbasimizdan eksiketmesin hijam. beton yetmez yuremiyor bla bla

• çünkü Özcan Aykın

NİYE VİP FİZİK KARŞITISINIZ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.