Şimdi Ara

Nissan X-Trial hakkında kullanıcı yorumu lazım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
39.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi yakınım almak istiyor bu aracı. 2016 1.6 dizel otomatik istiyor. DH' da bu aracı kullananlar varsa yorumlarınızı ve eleştirilerinizi aktarırsanız memnun olurum

• Bende bir soru sorayım. Xtrail c suv mu d suv mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyzade0606

Bende bir soru sorayım. Xtrail c suv mu d suv mu?

elbette d-suv dur bu soruyu sorman bile abes nissan c-suv u qashqai b-suv u ise juke dir.
  • Dizel olana binmiştim.İçeriye aşırı bir motor sesi geliyordu.Normalde böylemidir yoksa bir sıkıntısı mı vardı bilemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharkemre

quote:

elbette d-suv dur bu soruyu sorman bile abes nissan c-suv u qashqai b-suv u ise juke dir.

pek değildir aslında.

kafadan d suv yapılmıştır zira qq crosover. ne malzeme kalitesi ne yalıtım ne konfor d sınıfının yanına yaklaşamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DearDaily

Bi yakınım almak istiyor bu aracı. 2016 1.6 dizel otomatik istiyor. DH' da bu aracı kullananlar varsa yorumlarınızı ve eleştirilerinizi aktarırsanız memnun olurum

cvt nissan x-trail sorun diye aratın.

sonra test sürüşü yapın ve vazgeçin.

düz olarak alınır, otomatik olarak cık.
  • Gidin test edip öyle karar verin. Yıllardır kullandığım araç ile ilgili bile öyle yorumlar okudum ki ya ben bir halttan anlamıyorum ya da ahali hiç killanmadigi aracı benden daha iyi biliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharkemre

quote:

abes derken, bilmediğim için sormuş olabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: keus35

Gidin test edip öyle karar verin. Yıllardır kullandığım araç ile ilgili bile öyle yorumlar okudum ki ya ben bir halttan anlamıyorum ya da ahali hiç killanmadigi aracı benden daha iyi biliyor.

Bu forum böyle qq ile xtrail ayni malzeme kalitesine sahip diyen var. Yazık forum bitmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: juke sero

quote:

Orijinalden alıntı: keus35

Gidin test edip öyle karar verin. Yıllardır kullandığım araç ile ilgili bile öyle yorumlar okudum ki ya ben bir halttan anlamıyorum ya da ahali hiç killanmadigi aracı benden daha iyi biliyor.

Bu forum böyle qq ile xtrail ayni malzeme kalitesine sahip diyen var. Yazık forum bitmiş

Alıntıları Göster
    Biraz daha araştırdık da, yakınımın 2014 2.0 passatı var. Passattan bu x-trail'e geçenler biraz kullandıktan sonra passat ın yokluğunu arayıp bir süre sonra satma kararı alıyorlarmış. Yakınım da 150 bin passat'a vermek istemiyor açıkçası. BMW veya Mercedes düşüncesi de var. Passatı seçmeme konusu dsg şanzıman. Sizce ne yapmalı.

Not: suanki passatın km 180 bin

• quote:

Biraz daha araştırdık da, yakınımın 2014 2.0 passatı var. Passattan bu x-trail'e geçenler biraz kullandıktan sonra passat ın yokluğunu arayıp bir süre sonra satma kararı alıyorlarmış. Yakınım da 150 bin passat'a vermek istemiyor açıkçası. BMW veya Mercedes düşüncesi de var. Passatı seçmeme konusu dsg şanzıman. Sizce ne yapmalı.

150 k verilecekse bmw ya da mercedes alsın tabi çok daha mantıklı
  • Cvt premium pack ile yaklaşık 10 bin km dir kulanıyoruz,
    Donanım, genişlik, ferhalık konusunda çok iyi,
    Motor da başarılı ama cvt kesinlikle fiyasko,
    Gücü törpülemekle kalmıyor, yüksek devirden dolayı motor sesini yükseltip, içerde rahatsız edici seviyeye ulaşmasına sebep oluyor
    Çoğu zaman manuele alıp kullanıyorum,
    Otomatik düşünüyosanız tavsiye etmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_BUTZ

Cvt premium pack ile yaklaşık 10 bin km dir kulanıyoruz,
    Donanım, genişlik, ferhalık konusunda çok iyi,
    Motor da başarılı ama cvt kesinlikle fiyasko,
    Gücü törpülemekle kalmıyor, yüksek devirden dolayı motor sesini yükseltip, içerde rahatsız edici seviyeye ulaşmasına sebep oluyor
    Çoğu zaman manuele alıp kullanıyorum,
    Otomatik düşünüyosanız tavsiye etmem
    http://www.arabainceleme.com/2015/06/nissan-x-trail-kullanici-yorumlari-ve.html

• quote:

Passattan bu araca geçilmez, x3,q5, 520 veya e 180 bakılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EPICA

quote:

Passattan bu araca geçilmez, x3,q5, 520 veya e 180 bakılabilir.

max 150k bütçeşi var hocam. kendisi de 520 hastası ama düzgünü 200k dan satılıyor 2. el
  • bizde arkada fazladan koltuklari olduğu için düşündük bu araci, aile biraz kalabalık, ne dersiniz, cvt gibi sorunlar okudum gerçi
  • Rikudou kullanıcısına yanıt
    yakınım da vazgeçti zaten. birçok olumsuz yorum aldı araçla ilgili. passat alacak yakın zamanda
  • edc ile getirseler ya bu arabayi Renault ile ortaklığı var zaten nissan in
  • Test sürüşü yapana kadar çok beğendiğim bir araçtı, sonra gittim 10 bin TL daha ucuza BMW aldım. Forumlarda frenlerden gelen sesler yazıyor ki aynı sesi duydum, sorduğumda balatalar daha ısınmadı ondandır diye cevap aldım. Ayrıca motor seside şaşırtıcı şekilde fazlaydı. Büyük araç elzem değilse o bütçelerde premiumlar tercih edilmeli bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: armany

Test sürüşü yapana kadar çok beğendiğim bir araçtı, sonra gittim 10 bin TL daha ucuza BMW aldım. Forumlarda frenlerden gelen sesler yazıyor ki aynı sesi duydum, sorduğumda balatalar daha ısınmadı ondandır diye cevap aldım. Ayrıca motor seside şaşırtıcı şekilde fazlaydı. Büyük araç elzem değilse o bütçelerde premiumlar tercih edilmeli bence.
    bende 1-2 hafta içinde test sürüşü yapacağım xtrail ile, 3. sıra koltukları hiç olmasaymış benim için daha iyi olurdu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.