Şimdi Ara

Nissan juke kullananlar gelebilirmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şuanda 1.6 otomatik vites 2011 model civarı düşünmekteyim bu aracın tek korkutan yanı yakıtı,bu aracın tam olarak tuketimi km de kaç kuruş olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• konuyla alakasız ama tipini hiç sevmiyorum
  • 4 senelik dci kullanıcısı olarak atmosferige sakin bulasmayin. S.ici olu trafikte 11 lt s.disi 7-8 lt yakar. Ayraca bagaj ufak bu yüzden lgp takilacak alan kalmıyor. Bunun haricinde çok çok memnunum.

Dizel düz vites s.ici ist. Trafiğinde kışın 7 yazin 6 lt yakar. Ve performansı oldukca iyidir. Bunun haricinde visia kesinlikle almayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benzinli diyorsan çok fazla yakıyor 11-12 litre civarında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orktas -- 28 Aralık 2015; 20:39:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir dönem manuel vites juke kullandım. Öyle abartıldığı kadar çok yakmıyor, ş.i 8-9 lt yakarsın. Zira ben 7.5-8,5 lt gibi yapıyordum. Kullanımı keyifli Ancak arka kapı yeteri kadar açılmıyor. İri cüsseli kişiler inip binerken zorlanıyorlar, keza bagajlada işin olmaması lazım,..

• thall kullanıcısına yanıt
    Otomatiği 11-12 litre yakıyor abartı değil gerçek.

• orktas O kullanıcısına yanıt
    Söylediğim gibi ben manuel kullandım. Lakin o dönemde takip juke kulüp sayfalarında paylaşımlarda söylenene göre 1-1.5 lt fark vardı otomatikle. Juke 3tane mod vardı, ekonomide en azından sakin kullanımda değerleri görülüyor.

• Arkadasim almisti hesap yaptik benzin 5 tl di 55 60 krs yakti sehir ici birde motoru 1600 ustu sinifina giriyor sanirim yanlisim varsa duzeltin

• quote:

Orijinalden alıntı: acme45

Arkadasim almisti hesap yaptik benzin 5 tl di 55 60 krs yakti sehir ici birde motoru 1600 ustu sinifina giriyor sanirim yanlisim varsa duzeltin

HOCAM O VERSİYON dig-t araç 1618 cc 190 beygir. bırakında 60 kr. yaksın. O aracı kullanan 115 lik atmosferiği kullandığında gitmiyor hissi yaşar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erbay güney

quote:

Arkadasim almisti hesap yaptik benzin 5 tl di 55 60 krs yakti sehir ici birde motoru 1600 ustu sinifina giriyor sanirim yanlisim varsa duzeltin

HOCAM O VERSİYON dig-t araç 1618 cc 190 beygir. bırakında 60 kr. yaksın. O aracı kullanan 115 lik atmosferiği kullandığında gitmiyor hissi yaşar

Bilgi icin tsk
    Juke u pek begenmedigim icin ustune dusmedim ama tek bildigim bunlardi

• o araç dar yaw o paraya başka ak

• thall kullanıcısına yanıt
    Benim kuzenimde var o hangi modda kullanıyor bilmiyorum ama dediğim gibi yakıyordu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Erbay güney

quote:

Bilgi icin tsk
    Juke u pek begenmedigim icin ustune dusmedim ama tek bildigim bunlardi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-ilk-sahibinden-kusursuz-17.000-km.fiyat-revize-edildi-244906002/detay

bu araçlar 2. ele ilk düştüğünde geçen seneler 37-40 arası satılıyordu. baya uçmuş fiyatlar.

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=112887554&p=1

Hocam otomatik vites nissan alacaksan önce şu konuyu oku sonra Nissan Cvt Şanziman Ariza yaz google a şikayet var a öyle al.

Bizim 30.000 de araca 20.000 lira masraf cikardilar.

Ayrica otomatik qq 45 km ortalama hizla 8.1 7.9 arasi gidip geliyor dümdüz otobanda 0 trafik ile.

İstanbul icinde ayni motor ayni sanziman juke sehir ici trafigini falanda hesaba katarsak 10 lt den assagi yakmaz. En iyi koşullarda 9-9.5

• 2011 cvt juke var, genel olarak memnunum, eşim kullanıyor, şanzıman biraz değişik alışmak lazım, daha yeni ölçüm yaptım, yol şehir içi/dışı karışık 150tl lik benzin aldım 480km falan gitti. Zaten yol bilgisayarı da uzun dönem tüketimi 7,6 gösteriyor. Yani bir bir aynı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar selam bi konuda sizlerden bilgi alıcaktım araçda yokuş kalkış desteği varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackrebel -- 11 Ocak 2016; 16:28:12 >
  • Tekna ve sportpack modelinde var
    Dizelmi benzinlimi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.