Şimdi Ara

Suzuki Vitara' mı yoksa Honda Hrv' mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İkisi arasında kaldım bindiğim arabanın bana biraz daha Suv hissettirmesini istiyorum sizce hangisini almalıyım?

• Hrv kalite olarak Vitara nın içinden geçer, etrafında lambada yapar.

• por favor kullanıcısına yanıt
    Ama Vitara daha 4×4 karakteri olan ve daha dayanıklı bir araba, donanım olarakta bir eksiği yok sadece iç mekanı Honda' ya göre biraz kalitesizdir ama uzun ömürlüdür ikiside çünkü Japon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onlinealiihsann@gmail.com

Ama Vitara daha 4×4 karakteri olan ve daha dayanıklı bir araba, donanım olarakta bir eksiği yok sadece iç mekanı Honda' ya göre biraz kalitesizdir ama uzun ömürlüdür ikiside çünkü Japon.
    Sadece ikisinin de kapısını kapatın. Çıkan sesi dinleyin yeter.
  • Suzuki ucuz iç mekan sunar. Ama dayanıklıdır. Honda daha kaliteli iç mekan sunar. Suzuki’ye göre daha dayanıksızdır. Honda daha konforludur. Vitara çok demode bir araba. İçi de dışı da. Multimedyası bile sonradan ekleme. Suzuki alınacaksa s-cross bakmalısınız. 4 çeker iyidir.
  • 5 sene Vitara kullandım. Kasası çok estetik. GLX paketi dolu doludur. Adaptif hız sabitleme, radar fren destek, vs her şey vardır. Koltukları kalitelidir.

İç mekan premium hissettirmez. Plastik malzemeler daha çoktur. Motoru şanzımanı sorunsuzdur. Cam tavan isteyenler için de iyi bir seçenektir.

Japonların ne düşündüklerini anlaması zor şeyler vardır. Kapılar giderken otomatik kilitlenmez mesela :)

Bunun dışında HRV ile arasında 200k ya yakın fiyat farkı vardır ki bence etmez.

S-Cross bakmanız daha iyi olabilir Suzuki isterseniz. Biraz daha uzun ve modern diyebilirim. Deneme sürüşü yaptım.

Yine bu fiyatlara C-Suv lar da var

• campos67 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim bilgilendirme için.
  • por favor kullanıcısına yanıt
    Kapı sesine bakıp araba alınmazki ama. O zaman hepsini eleyelim G kasa Mercedes alalım hatta birde Toros' un kapısıda G kasa gibi kapanıyor ses benzerliği var.
  • 4 çeker elzemse Suzuki. Yanlız arabadan beklentiniz olmasın. Bende Duster varken binmiştim 2020 yılı modeline, beğenmemiştim. Düşünün Dusterın yanında bile beni bu düşüncelere itti. Ama 4x4 te otomatik olarak en uygun ve sağlam seçenektir. Bir de az yakar diğer 4x4 lere göre.

Hrv güzel ancak bu bir b suv. Bunu alacağınıza c suv hybrid Toyota Corolla Cross alın 1590-1600 e Flame x pack(cam tavanlı) bulursunuz.

Ha b suv bakıyorsanız illa hrv ye gerek yok 2008 allure cam tavan 1250 civarı alın geçin.

• onlinealiihsann@gmail.com kullanıcısına yanıt

Ne demek istediğimi anlayamamışsınız.

Mesajımı dikkate almayın.

• onlinealiihsann@gmail.com kullanıcısına yanıt

O arkadaş arada böyle saçmalıyor dikkate almaya değmez

• Suzuki denen markanın yanından bile geçmeyin. Japon falan diyenleri de boş verin. Yedek parça ve servis anlamında asla Toyota veya Honda olamaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.