Şimdi Ara

nissan 350Z & alfa romeo Brera TEST

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• ulan 350 z ye tokatlandım ya ona yanıyom.demeyım bana 350 z kıcık oluyom o arabalara...
  • quote:

Orjinalden alıntı: opell

ulan 350 z ye tokatlandım ya ona yanıyom.demeyım bana 350 z kıcık oluyom o arabalara...

senin tigra kaç hp ki 350Zyi tokatlayabilcen
  • 350Z in yanında hiçbir şansı yok zaten...

hayallerimi süsleyen bir araçtır kendisi
  • gercekten tigra ile 350z nasıl tokatlanır merak ediyorum sahilde fln tigrayı tokat manyagı yapar o araba hatta otobanda da tokatlar hatta sık virajlı yollarda da tokatlar bence.(bence degil sürücüsü 10 yasında bir bebek olmazsa garanti tokatlar )

• quote:

Orjinalden alıntı: steal_heard

gercekten tigra ile 350z nasıl tokatlanır merak ediyorum sahilde fln tigrayı tokat manyagı yapar o araba hatta otobanda da tokatlar hatta sık virajlı yollarda da tokatlar bence.(bence degil sürücüsü 10 yasında bir bebek olmazsa garanti tokatlar )

• bak dostum tıgra dakı olayı anladıyım sana m3 lere kafa tutan adamın ben..arac 1,6 motor.opel calıpra dıfransıyel ve saft var..t4 turbo 3500 devırden sonra makına fırlıyo ve 2 tane ecü var bırı performans bırıde eko ve de arkada votran lpg var tabi performans sa aldıgımda lpg yı kapadıyom bazen açık bırakdıgımda oluyo tamamen paraya bagli.ve en onemlısı 350 z den daha hafıf arac..arka koltuklar cıkdı..aır begler ıptal ve aırbeg motorlarınıda cıkartık..tahmını 900 kılo falan dıye tahmın edıyorum.

• ben halen anlamis degilim 301 ps araba test ortaminda 12.9 litre nasil yakiyor

hayret
  • quote:

Orjinalden alıntı: AusLanD

ben halen anlamis degilim 301 ps araba test ortaminda 12.9 litre nasil yakiyor

hayret

ardında ki teknoloji baya ilerlemiş yapılabiliyor
    baba renault grup bu sorun yok.
  • opell e ne olmuş uzaktırılmış heralde ..
  • @ renocu- muribbi

olayi renoya bagladin ya pes sana
  • ben bağlamadım renault bağladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muribbi -- 31 Mart 2006; 23:06:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: AusLanD

@ renocu- muribbi

olayi renoya bagladin ya pes sana

Motor renault ile ortak geliştirildiği için... Doğru söylüyor araştırın bulursunuz Ama Renault'larda 300hp lik versiyon yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.