Şimdi Ara

Nintendo Wii işlemcisi hakkında teknik bilgi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
2.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

adamlar sadece yeni kontroller takmak için oyun konsolu çıkartıyor. gamecube'e yeni kontrollerin takılmasını sağlayan bi aparat çıkarsalardıdaha ii olurdu. masrafta azalırdı hem. zaten nintendo nun yapmadığı şey değil. gba ya ışık ekle gba sp, ds i küçült, ışık ekle ds lite. gamecube e yeni kontrolleri tak gamecube wii

İÇİMDEN GEÇEN SÖZLER ÇOLUK ÇOCUK İŞİİ BUNLAR YOK ZELDAYMIŞMIŞ YOK 3D MARİO MUŞ ALLAHIM İNANAMIYORUM BENCE BUNLAR HALA ÇİZGİ FİLM İZLİYOLAR

• Orjinalden alıntı: weysex

Orjinalden alıntı: _PainKilleR_

adamlar sadece yeni kontroller takmak için oyun konsolu çıkartıyor. gamecube'e yeni kontrollerin takılmasını sağlayan bi aparat çıkarsalardıdaha ii olurdu. masrafta azalırdı hem. zaten nintendo nun yapmadığı şey değil. gba ya ışık ekle gba sp, ds i küçült, ışık ekle ds lite. gamecube e yeni kontrolleri tak gamecube wii

İÇİMDEN GEÇEN SÖZLER ÇOLUK ÇOCUK İŞİİ BUNLAR YOK ZELDAYMIŞMIŞ YOK 3D MARİO MUŞ ALLAHIM İNANAMIYORUM BENCE BUNLAR HALA ÇİZGİ FİLM İZLİYOLAR

evet cizgi filmde izliyoruz başka ?

• SENİN YARAN BÜYÜK GALİBA FAZLA NEM KAPIYOSUN
  • yoo adam diyorya bunlar zelda vs vs... cizgi filmde izliyordur diye demiş cizim film izliyorum anime yani doğru bilmiş diye dedim ben sana her lafa atlıyorsun sazan diyormuyum hiç arkadaşım
  • KUSURA BAKMA CANIM BENİM ÇİZG FİLM İZLİYOLAR DİYEN BENİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ParsOne -- 3 Kasım 2006; 16:23:41 >
  • Yok ne kusura bakcam leblebi şekerim
  • Aaa şimdi yakışık almaz ama... Çizgi film var çizgi film var di mi ama? Yani bi Akira, Ghost in the Shell, Cowboy Bepop'ı çocukken izleyebilene helal olsun, ben anca şimdi tadını çıkarıyorum bu animelerin... Ama evet, bunlar çizgifilm değil, bunlar bambaşka bişey...
    Tom & Jerry'yi de çok severim bu arada
  • Bende Sout Park hayranıyım
  • Arkadaslar birsey sorucagım Wii için cıkacak olan Zelda oyunun tamamı Wii mote ile oynancakmı yoksa bazı yerlerdemi destekleyecek mesela ben oyunda balık tutma olayı gormustum sanırım orda Wii mote destegi vardı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: AlpTéKiN

GERÇEKLER

Doğru siz oyun yapımcısısınız, oyunun grafiklerini işlemciye göre nasıl optimize ederim derdine düşmüşsünüz. Yok işlemci yok ekran kartı bilmem ne yollardan yola çıkar konsol hakkında yorum yapıyorsunuz. Hadi anlamlı yorumlar yapılsa gam yemiyeceğim. Bu tür yorumlara diyip geçiyoruz. Size ne kardeşim konsolun işlemcisinden? Çok biliyorsan bu işlemciyle şu anki X360 oyunları seviyesinde oyun yapılamayacağını teknik verilerle kanıtla bakayım bana?

1- Buda aayrıbi model heralde bence ancak sen bi wii işlemcisi ilee x360 oyunlarını çalıştırabilecek şekilde optimize edersin

2- Kardeşim Ben GRAFİKERİM yani grafik ve görsellik benim için herşey gerisii seni yada başka hiç kimseyi ilgilrendirmez istediğim cihazıda istediğim gibi eleştirrim savunmak sana düşmez ben x360 ile ilgili onca yoruma tek kelime bile yazmadım yazmamda ??

3 kalkıpta hala wii yi yok işlemcisi optimize olsa nasada kullanılır yok o kolla ben eglenmekten geberirim gibi saçma sapan hurafelerden bıktım

TABİKİ İNSAN OĞLU KABULLENMEKTE ZORLUK ÇEKEN Bİ VARLIK - HERŞEY ORTADA

• quote:

Orjinalden alıntı: weysex

quote:

GERÇEKLER

Doğru siz oyun yapımcısısınız, oyunun grafiklerini işlemciye göre nasıl optimize ederim derdine düşmüşsünüz. Yok işlemci yok ekran kartı bilmem ne yollardan yola çıkar konsol hakkında yorum yapıyorsunuz. Hadi anlamlı yorumlar yapılsa gam yemiyeceğim. Bu tür yorumlara diyip geçiyoruz. Size ne kardeşim konsolun işlemcisinden? Çok biliyorsan bu işlemciyle şu anki X360 oyunları seviyesinde oyun yapılamayacağını teknik verilerle kanıtla bakayım bana?

1- Buda aayrıbi model heralde bence ancak sen bi wii işlemcisi ilee x360 oyunlarını çalıştırabilecek şekilde optimize edersin

2- Kardeşim Ben GRAFİKERİM yani grafik ve görsellik benim için herşey gerisii seni yada başka hiç kimseyi ilgilrendirmez istediğim cihazıda istediğim gibi eleştirrim savunmak sana düşmez ben x360 ile ilgili onca yoruma tek kelime bile yazmadım yazmamda ??

3 kalkıpta hala wii yi yok işlemcisi optimize olsa nasada kullanılır yok o kolla ben eglenmekten geberirim gibi saçma sapan hurafelerden bıktım

Sen bana cevap yetiştirmeye uğraşacağına bir bak bakalım en alta ne yazmışım. Yazdıklarımı okumamışsın ki seni kaale alıp cevap yazayım

• quote:

Orjinalden alıntı: weysex

quote:

GERÇEKLER

artık dayanamıyacağım..alp dostumun kimse ithafen değildir bu yazdıklarımın dediğinin aksine ben sadece sana ithafen söylüyorum..burada ortaya diye laf atıp aslında büyük gibi görünen zekanla o lafları ithaf ettiğin kişiler benim arkadaşlarım..kendi kendime söz vermiştim senin saçma konuşma düzeyine inmeyeceğim diye ama senin kendi öz töleranssızlığın insanlara da yansıyor..yani bu emeli kendimden hariç tutuyorum..
    insanoğlu kabullenmekte zor bir varlık evet senden bu o kadar güzel anlaşılıyor ki..noluyor yani buaraya gelip ilk okul çocuk mantığıyla ortaya bikaç laf atıp haaha senin yaran büyük heralde ben sana demedim niye alınıyorsun ki gibi atıflarda bulununca..dediğin laflar da laf olsa yok çizgi film izliyosunuz siz yok çoluk çocuk işi..meraktayım cidden insanları böyle aşağılayınca ne oluyor, zevklerini insanlara empoze edince veya yüksekten bakınca insanlara..
    ben grafikerim diyorsun da konuşma tarzından ve burda bangır bangır ben grafikerim demenden okadar açık anlaşılıyor ki başarısız ve insanlara kendini kanıtlamaya çalışan bir grafikersin..yazık sana ama burası bunun için, kendini kanıtlaman için uygun değil..insanlara vereceğin yararlı bi bilgi olmadıkça buarada işin ne olabilir ki..sana baktıkça bu konuda insan hayretlere düşüyor..
    son olarak senin o çizgi film izleyen çoluk çocuklar senden 1000 tanesini cebinden çıkarır..bundan sonra biraz yüzün varsa birşey yazmazsın ki yazarsan da o kelimeler seni savunmanın aksine seni aşağı çekecektir ve gülünç duruma düşürecektir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykhut -- 3 Kasım 2006; 21:46:20 >

• Ne tartışmalı bir konu açmışım Yahu işlemci diye açtım çizgi film konusuna bile değinmişsiniz.
  • Tamam beyler bu konu çirkin gidiyordu iyice çirkinleşmeye başladı tartışmayı bilmiyorsak lütfen tartışmayalım ama kendimize şunu sormalıyız tek soru şu olmalı

Benim bu konuda bilgim varmı ?

• Benim bu konuda bilgim varmı ?

• Buraya kavga etmek için login oluyorsun ?

• Bir soru sordum kimse tınlamamıs yahu Tekrar soruyorum bilen biri yok mu ???

Arkadaslar birsey sorucagim Wii için cikacak olan Zelda oyunun tamami Wii mote ile oynancakmi yoksa bazi yerlerdemi destekleyecek mesela ben oyunda balik tutma olayi gormustum sanirim orda Wii mote destegi vardi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Resident Evil

Bir soru sordum kimse tınlamamıs yahu Tekrar soruyorum bilen biri yok mu ???

Arkadaslar birsey sorucagim Wii için cikacak olan Zelda oyunun tamami Wii mote ile oynancakmi yoksa bazi yerlerdemi destekleyecek mesela ben oyunda balik tutma olayi gormustum sanirim orda Wii mote destegi vardi.

Al dostum ya seni unuttuk anlatmaya değmez izle Wii Show

• 10 kezz izledim o videoyu cok sağlam oyunda konsolda öyle duruyor ama zamanla görcez tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeyth -- 4 Kasım 2006; 1:14:34 >
  • yalnız tartısmalar kitap hawasında olmus ,
    kimi zamn geyik kimi zmn tansıyor peak ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zeyth

10 kezz izledim o videoyu cok sağlam oyunda konsolda öyle duruyor ama zamanla görcez tabi

video mükemmel hatta mükemmel ötesi gözüküyor..gerçi asyalı arkadaşımız biraz kaptırmış kendini nerdeyse başaşağı vs oynayacak ama cidden büyülendim..sabırsızlıkla bekliyorum..bu arada cem kuşun çok güzelmişne bu senin hayvan sevgin anlamadım ki

• Nintendo , kimsenin kafasına silah dayarak satmıyor değil mi bu ürünlerini. MS ve PS3 fanları bir olmuş Nintendo'yu kötülüyor Nintendo , hedeflediği satış rakamlarını yakaladığı zaman , Nintendo'yu yerden yere vuranların tutumları nasıl olacak acaba , çok merak ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.