Binbaşı
26 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 48 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar vivitar v3800n multi exp analog göve arıyorum. lens ile birlikte de alabilirim.
elinde olan varsa pm ya da mail atabilir.
teşekkürler
Arkdaşlar baya bir sıfır ds oyununu elimden çıkarıyorum. Oyun arıyorsanız kaçırmayın ilan detayları için profilimden 2.el mesajlarıma ulaşabilirsiniz.
Teşekkürler ^o^
Herkese merhaba,
NTSC Japon bir Xbox 360 arıyorum almak istediğim bir tane arcade buldum ama satan arkadaş emin değil, en kolay yoldan arcade bir konsolun hangi bölge kodundan olduğu nasıl anlaşılır? Kullanma klavuzunu atmış arkadaş, kutunun üzerinde de görememiş bölge kodunu?
Neden arkasına pal, ntsc-u,ntsc-j vs yazmazlar ki
DoReMi Fantasy : Milon no Dokidoki Daibouken

Bu benim en sevdiğim oyunlardan birisi:) 1996 yılında Hudson tarafından Super Famicom a çıkarılmış olan bu oyun, daha sonra 2008 yılında Wii Virtual Console a da eklenmiştir.

Oyunda, Amon adlı kötü büyücü, ormanın ritmini ve müziğini çalmış olup, karakterimiz Milon un en yakın arkadaşı, küçük peri Alis i kaçırmıştır. Amaç ise Milon olarak ormanın müziğini geri getirmek ve Alis i Amon un elinden kurtarmaya çalışmaktır.

Platform oyunlarının en büyük yaratıcılarından olan Hudson un bu klasik oyununu kesin oynayın!

Ayrıca bkz: Milon's Secret Castle (Gameboy)
Herkese merhaba:)
Son zamanlarda hem ülkemizde ve daha da çok olmak üzere dünyada oldschool ya da dilimizdeki tabiriyle eski usul- retro oyunlara ilgi giderek artmakta. Özellikle yeni çıkan konsollarda oynananabilen eski konsol oyunlarının artışı (başta virtual console ya da psn store daki klasikler) bunun en büyük kanıtı sanırım. En basitinden Wii nin en çok satılan ilk 50 oyunu arasında hala 8bitlik Megaman 9 bulunmakta:)
Her ne kadar yeni çıkan her oyun bi öncekini teknoloji ve eğlence açısından geride bıraksa da, eski oyunlar da insanlara apayrı bir zevk veriyor.

Bu konuda ise çok değerli arkadaşlardan hergün onlarca mail alıyorum. Çoğu ise belirli retro konsollara (gameboy,snes, famicom/nes, mega drive, master system vb) ait favori oyunlar ya da bilinmeyen güzel oyunlar hakkında fikir içerikli oluyor. Aslında retro oyunlar hakkında bir blog yazıyorum fakat bundan sonra buradan da hergüne bir adet olmak üzere, fazla bilinmeyen fakat bi okadar güzel olan ya da klasikleşmiş olan oyunlar ya da nadir olarak da konsollar hakkında bilgi vereceğim
ilgilenen herkes lütfen yorumlarını ya da bilgilerini esirgemesin, forum ruhunu yaşatalım:)

Yaşasın oyun oynamak!:)
arkadaşlar wifi üzerinden benimle umk 3 oynamak isteyen var mı:) worldwide olarak arattığımda genelde basit rakipler geliyor ehehe
Arkadaşlar bu sabah kirby nin yeni oyunu Superstar Ultra çıktı!Tüm kirby severlere duyurulur^.^ Ds inizi tekrar pembeye boyamanın zamanı gelmişti de geçiyordu(=

Daha 1 günlük ama giderek büyüyecek inşallah(: İştahınız kabardıkça girip bakın derim(:
Buradan
Arkadaşlar geçenlerde japonyadan değişik birşey aldım sizinle de paylaşmak istedim(: hem bu konu içerisinde daha wii sahibi olup da virtual console la ya da wiiware ile tanışmamış bir arkadaş varsa neler kaybettiğini anlatayım(:
Öncelikle aldığım üründen biraz bahsedeyim..Wii de classic controller ı bilmeyen yoktur sanırım..Yine de bilmeyen varsa classic controller adlı kumanda ile virtual console oyunlarını ve de bazı oyunları (özellikle dövüş oyunları) oynamanız kolaylaşıyor(:

Benim aldığım ürün de tam benim gibi eski konsol hastaları için çıkmış bir nevi classic controller...Bu kumanda super famicom kolunun birebir kopyası ve wii ye takılıyor böylece virtual console oyunlarını daha bir zevkle oynuyorsunuz...Super famicom u bilmeyenler için, snes in japonyadaki versiyonudur...Ürün aslında satışa sunulmamış club nintendo nun bir hediyesi ancak şuan ebay gibi yabancı sitelerden çok rahat temin edilebiliyor ^.^
Ne mutlu bana ve benim gibi old school hastalarına(:

Geçenlerde weblebi den yeni bir gp2x f200 aldım ve aldığıma da okadar memnun kaldım ki(: en başta distiritörlüğünü yapan smart firması gibi ilgili bir firma görmedim yaşadığım birkaç olaydan ötürü bunu söylemek istedim herkese teşekkürler(:
benim bikaç sorum vardı, öncelikle bu gp2x de snes oynarken(pocketsnes i kullanıyorum) usb kol nasıl bağlayacağım internette çok araştırdım ama bulamadım yardımcı olursanız çok çok mutlu olurum..
teşekkürler
Hakkında
Forum İmzası:
Yüksek çözünürlük gözlere zararlıdır.
Forum İkinci El İmzası:
Hakkımda:
8bit
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.231
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.220
Konularının görüntülenme sayısı: 271.988 (Bu ay: 392)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 15 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.