Şimdi Ara

Nintendo Wii işlemcisi hakkında teknik bilgi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
2.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • öyle deme nintendo insanlarla yakın irtibatta, gereksiz yere kötüleyenler yüzünden çok üzülmüş hatta bu kara acılarını ve üzüntülerini dile getirmek üzere wii nin siyah modelini de yapacaklarmış
  • Bana Wii bu sefer çok satabilir gibi geliyor.Çünkü sanırım birçok kişi Wii'yi 2.konsol olarak düşünüyor aynen benim gibi.

Bırakın grafiği XBOX 360 ve PS3 sağlasın.Wii'nin amacı farklı.Keşke bu güzel kontrollere bir de grafikle eşlik edebilseydi.

Ama herşeyin grafikten ibaret olmadığını PSP-DS arası rekabet göstermişti.Birçok kişinin grafikleri kötü diye dalga geçtiği DS,bakın nerelere geldi.Sanırım PSP'den daha çok satnış.

Wii'nin grafiklerinin düşü olmasının avantajı fiyatına yansıyor.O yüzden 2. konsol olarak düşünülebilir diyorum maddi durumu iyi olan için.

Ama Wii'de en üzüldüğüm nokta HD desteğinin olmaması.HD desteği olsa gerçekten harika olacaktı....

Ama mutlaka,paam tam hazır olduğunda bu konsolu alacağım kısmetse....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solidfb -- 4 Kasım 2006; 2:10:14 >

• bence de hd desteği olmalıydı..ama eminim nintendo bu açığını da kapatır wii nin yeni bir modifiyesini çıkararak en geç 1 sene içinde..o nedenle wii yi hemen almak taraftarı değilim..gerçi sabredemem heraldeds i türkiye ye geldiği ilk gün almnıştım daha ortada oyunu bile yokken manyak gibitarihi bile aklıma kazınmış: 5 mart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykhut -- 4 Kasım 2006; 2:12:38 >
  • quote:

.bu arada cem kuşun çok güzelmiş ne bu senin hayvan sevgin anlamadım ki

öyle aykutcum ben avatara anime koyamıyorum disk hatası diyor anlamadım gitti...ondan bu baba yiğidin resmi koydum hoş demi

Konu:
    Bu Alet kim nederse dedin devrim getircek tokmağı vurcak sonra seni jenerasyon için grafikli üst modelleri cıkartcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeyth -- 4 Kasım 2006; 2:17:13 >
  • http://www.play-asia.com/paOS-13-71-10u-49-en-70-1mwi.html

Böyle birkablo var ama,bildiğimiz HD Compenent kablosu mu acaba bu?

Gerçi önemli olan oyunların HD desteğinin olması herhalde....
  • ben bunun hd kablosu olduğunu pek sanmıyorum bana sıradan bir av kablosu gibi geldi ama..neyse zaten sonuçta oyunların desteği olması dediğin gibi..ama bu da olacak wii de kesinlikle bir süre sonra tahminimce dediğim gibi..
  • Niintendo HD olayının ilerde olucagını acıkladı ilerki zamanlarda gerceklesir bu olay ama HDMI icin giris olmasıda lazım bu Nintendo Wii konsolunda var mı yoksa ilerde üretilcek olanlarda mı olucak.
  • bildiğim kadarıyla ilerde üretilenlerde olacak..
  • Bence bu yanlıs bir durum olur suan alanlar ne yapıcak o zaman bu olayı aparat gibi birseyle saglasalar cok daha iyi olur bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Resident Evil

Bence bu yanlıs bir durum olur suan alanlar ne yapıcak o zaman bu olayı aparat gibi birseyle saglasalar cok daha iyi olur bence.

Sana katılıyorum yaparlar ama
  • HUDSON VE SEGA'DAN SANAL KONSOL LİSTESİ

Revolution

Hudson ve Sega, arka arkaya Wii'nin çıkısında sürecekleri sanal konsol oyunlarını açıkladı. Özellikle Sega, fanatiklerinin yüzünü güldürdü..

Hudson firması, Avrupa/Amerika ve Japonya'da farklı oyunlar sürmeye karar verirken, Sega oyunlarını ise şimdilik sadece Amerika için duyuruldu. Sega'nın ilk olarak süreceği oyunlar Sega Genesis oyunları olacak ve bu oyunların fiyatı 800 Wii Points olacak. Oyunları internetten kredi kartı ile ya da perakende satış mağazalarında 2000 tanesi 20$'a satılacak olan Wii Point kartlarını kullanarak alabilirsiniz.(Her oyunun fiyatı 8 Dolar oluyor). Hudson'ın çıkış oyunları ise TurboGrafx-16 oyunları olacak ve her oyunun fiyatı 600 Wii Points olacak(Yani 6 Dolar). Firmaların oyun listesi de su şekilde:

SEGA:

Altered Beast
    Golden Axe
    Columns
    Ecco the Dolphin
    Gunstar Heroes
    Space Harrier II
    Toe Jam and Earl
    Ristar
    Dr. Robotnik's Mean Bean Machine

Hudson:

Kuzey Amerika ve Avrupa oyunları:

Bonk’s Adventure
    Super Star Soldier
    Victory Run
    Bomberman 93
    Dungeon Explorer

Japonya:

Adventure Island
    Bonk’s Adventure
    Super Star Soldier
    Victory Run
    Bomberman 94
    Dungeon Explorer
    Necromancer

Alıntıdır...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.