Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mitescere Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.648.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim siparişin de durumu değişti az önce. 28 Mart teslim diyor.. Son 1 hafta
  • ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★
  • Temocan kullanıcısına yanıt
    Bence etkisi oluyor elbet. Madem parasını verdim takibini ve kafamdaki soruları sorabilirim.

Olay döngüsü bu şekilde gerçekleşti. Umarım bekleyen herkes en kısa sürede sorunsuz şekilde cihazlarını teslim alır.

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim yazışmam ve sonuç almam da aynen bu şekilde oldu. Yalnız ben 2 kere yazıştım, 1.'sinde ilgilenen arkadaş depoyu bilgilendirmedi sadece sabredin kargolanacak falan dedi. Ertesi gün 2. maili attım, bu sefer durumla ilgili depoyu bilgilendirdiler ve olaylar hızlandı.
  • dunyao kullanıcısına yanıt
    Valla ilk defa bu kadar eski Amazon üyesi görüyorum
  • Bloodstained Kickstarter sayfasında Oyunlarının Wii U sürümünü iptal ettiklerini, onun yerine Nintendo Switch versiyonunu yapacaklarını duyurdu...

• Nintendo Switch için çıkacak Olan Splatoon 2 nin birkaç yeni silah videosu.. .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 22 Mart 2017; 8:2:16 >

• Atlas firması 2017 yılında çıkaracağı oyunları Pazar günü duyuracakmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 22 Mart 2017; 1:13:5 >
  • Puyo Puyo Tetris de kapışma modu...

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Herkesin tahmin ettiği bir şeydi. 2018'de çıkacak bir oyun için beklenen gerçekleşti. Stardew Valley, Yooka-Laylee ve Rive'da olduğu gibi aynısı gerçekleşti.
  • arkadaşlar sipariş vereceğim ama söylediğiniz gibi 359,00 € ' a Nintendo Switch Konsole Grau + 1-2-Switch oyunu yok

Bakın söylediğiniz şey 445,00 € olmuş
    https://www.amazon.de/gp/product/B06XBL4H3Y/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A27Q81TM1E2YPO

alabileceğimiz en uygun fiyat bu mu yani ?

söylediğinizden 100,00 € daha fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allen_Bradley -- 22 Mart 2017; 8:56:25 >
  • arkadaşlar şu an için en ucuz nereden alabilirim ?

yardım eder misiniz, amazonda söylediğiniz fiyatlar yok maalesef
  • Nintendo'nun dijital marketinde indirimler oluyor mu? Psn kadar çok kampanya oluyor mu?

• Allen_Bradley kullanıcısına yanıt
    Hocam dikkat ederseniz bunun satıcısı Amazon değil harici bir kişi o yüzden fiyat bu kadar pahalı, satıcı ve sağlayıcı Amazon olan ürünü aratın...

• Legoloman kullanıcısına yanıt
    Ben çizilme konusunda çok endişe yaşamıyorum ama bu kılıfar bence çok güzel duruyor, müsait zamanda bir tane almayı düşünüyorum...

• Allen_Bradley kullanıcısına yanıt
    Hocam en ucuz şu anda bildiğim kadarıyla Amazon.de fakat şu anda ellerinde ürün olmayabilir, bulduğunuzda mutlaka ön sipariş verin çünkü en garantisi o. Bir de alırken satıcının da Amazon olmasına dikkat edin...

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    Hocam normalde Nintendo eShop ta indirimler az oluyor fakat paralı aylık ücrete başladıklarında kampanya ve indirimler yapacaklarını duyurdular ama ne kadar ve nasıl olur şu anlık daha belli değil...

• Arif hocam benim friend codu ilk mesaja ekler misin? Mekan olarak da Kayseri yazabilirsen güzel olur, belki biri çıkar burada switch sahibi..

Bu arada seni ekledim listeme

SW-4705-9046-6508
  • doganreis kullanıcısına yanıt
    Hemen ekliyorum hocam, Switch'i açınca da kabul ederim...

• 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.